fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

53% 568 hlasů
5.3 10 568
film / animovaný, dobrodružný, komedie, romantický, USA/Indie, , 88 min.
Alpha and Omega
Kinopremiéra v ČR 30.9.2010 v SK 4.11.2010

Režie: ,
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize po. 10.8. Filmbox Premium 15.35
Filmbox Premium 15.35
Ukázka
02:21Dobrodružství tlapek ve 3D.
Co nemůže postrádat správné dobrodružství na cestě? Stopování, naskakování do rozjetých náklaďáků, rozzlobené medvědy, píchavé dikobrazy nebo setkání s husou golfistkou a kačerem coby nosičem holí. Jen se zeptejte Kate a Humphrey! Jsou to dva vlci z jedné smečky. Ovšem s pořádnými rozdíly. Kate je z rodu Alfa a její otec je jeden z vůdců smečky, takže se mladá vlčí dáma musí chovat podle toho - vznešeně a odpovědně vůči osudu celé rodiny (trochu připomíná bojovnici Laru Croft). Humphrey je Omega vlk, to znamená, že stojí na nejnižší příčce hierarchie. To mu umožňuje být absolutně svobodný - tráví celé dny s kamarády, baví se a paří. Aby zajistil klid ve smečce, otec Kate se rozhodne zasnoubit svou dceru se synem konkurenčního Alfa samce. Nicméně, čáru přes rozpočet všem plánům udělají lidé. Při lovu zasáhnou Kate a Humphreyho uspávající střelou. Oba mladí vlci pak procitnou daleko od domova v přírodním parku v Idahu, kde by podle lidí měli založit rodinu. Oni se ale rozhodnou jinak - vypraví se napříč kontinentem zpět domů, do Jasperova národního parku v Kanadě. Jak to ale dát dohromady, když Humphreyho heslo je "Ať se všichni baví!", zatímco Kate prosazuje "Já jsem vůdkyně"? Při své dobrodružné cestě se naučí spolupracovat jako tým a, jak jistě brzy uhodnete, se do sebe zamilují. Jak je ale přivítá rozhádaná smečka? Podaří se jim zachránit vlčí rod?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ve větší míře velice nudný animák s klasickou, hrdinskou a akční pointou, která omrzí hned v prvních minutách, ale dokoukal jsem to dokonce, ale měl jsem co dělat, abych to v polovině filmu nevypnul. Kdyby jste se někdy nudili, tak si prosím vás nepouštějte tento animák, budete se nudit ještě více.
Všechny komentáře k filmu 7+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Alfa a Omega

Kate a Humprey sú dvaja vlci, ale úplne odlišní. Kate je z rodu Alfa a jej otec je jeden z vodcov svorky, takže sa mladá dáma musí chovať podľa toho - vznešene a zodpovedne. Humprey je Omega vlk, to znamená, že stojí na najnižšej priečke hierarchie. To mu umožňuje byť absolútne slobodný - celé dni trávi s kamarátmi a zabáva sa. Aby zaistil kľud vo svorke, rozhodne sa Katein otec zasnúbiť svoju dcéru so synom šéfa konkurenčnej Alfa svorky. Nič menej, čiaru cez rozpočet všetkým im plánom urobia práve ľudia. Pri love zasiahnú Kate a Humpreyho uspávacou strelou. Obidvaja vlci sa tak ocitnú ďaleko od domova v prírodnom parku Idaho, kde by podľa ľudí mali založiť rodinu. Oni sa ale rozhodnú inak - vypravia sa na cestu naprieč kontinentom späť domov, do Jasperovho národného parku v Kanade.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 5. 8. 2015 Svátek má Kristián
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz