fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoarchiv    

69% 8 hlasů
6.9 10 8
komedie / muzikál, Československo,

Režie:
Herci: , , , , , více...
Trampoty známého donchuána jsou bez konce! Miloš Kopecký v roli neodolatelného miláčka žen v dalším příběhu volného cyklu oblíbených hudebních komedií..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Druhý příběh o záletníkovi Alfonsu Karáskovi se dějově obrací. Minule jela do lázní paní Karásková, nyní Karásek osobně. No a jak to tam dopadne je více než jasné. Do děje výborně vstupuje Ladislav Menšík v roli žárlivého manžela hlídající svoji manželku v podání Ivy Janžurové. A samozřejmě tu není jenom on. Bláznivá hudební krátká komedie z lázeňského prostředí se nese ve stejném duchu jako ten předchozí. Vhodné texty z dobových známých písniček jsou velice dobře cíleně vsazeny do dialogů, takže je to opět téměř z poloviny muzikál. Filmová takřka povídka i po letech výborně pobaví. Jenom už to není takový zážitek, neboť je tu vše očekávané. Estrádnost, jakou uměl jen Zdeněk Podskalský st. je však i tentokrát zcela výborná.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Alfons Karásek v lázních

Bývalého neodolatelného svůdníka Alfonse Karáska vypravila manželka do lázní, aby si tam spravil náladu a nervy, a dokonce by si tam mohl najít i nějakou přechodnou známost. Jenže Alfons tentokrát nemá na zálety ani pomyšlení. O to víc se na něj v lázních ženy lepí. Zdá se, že jim nelze uniknout. Situace se ještě víc zkomplikuje po příjezdu mladé dámy, jejíž manžel je mimořádně žárlivý. Navíc v městě řádí sňatkový podvodník, který je známý tím, že používá převleky. Bohužel, aby ženám unikl, začne se převlékat i Alfons Karásek. Oplustila a Z. Podskalského pobaví diváky i po více než čtyřiceti letech od svého vzniku.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz