fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

64% 194 hlasů
6.4 10 194
animovaný / komedie / mysteriozní / rodinný, USA, , 70 min.
Aloha, Scooby-Doo
DVD od 15.6.2005 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:23Shaggy, Scooby-Doo a Mystery Inc. se jedou podívat na Havaj, kde se pořádá slavná soutěž surfařů. Na místě však zjistí, že se k životu probudilo nebezpečné monstrum. Místní obyvatelé jsou přesvědčeni, že je to projev rozzlobených ostrovních bohů, kteří nechtějí, aby se na posvátných místech stavěly hotely, bazény a hřiště. Obavy se potvrdí v okamžiku, když na surfaře zaútočí malí ďáblíci. Bude to první záhada, kterou se Daphné nepodaří rozlousknout? Čas běží jako splašený a pomsta bohů sopka zanedlouho exploduje.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Wiki Tiki! Wiki Tiki! Najprv som sa do tejto časti moc nehrnul pretože riešiť záhadu na Havaji za denného svetla mi prišlo absolútne bez atmosféry, ale predsa som sa s tým dokázal zmieriť a som veľmi rád že mi ani tento Scooby neušiel! Opäť nás scenáristi nenechali v štichu a naservírovali nám poriadnu dávku zábavy ako pre deti tak aj pre dospelích. Príšera bola v celku fajn, možno pre maloletých až príliš. Dozvieme sa aj niečo o Havajských zvykoch, čo sa mi v celku páčilo. Neostáva mi nič iné len povedať, Scooby Dooby Doooo a hor sa na ďalšiu záhadu! 75%.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Aloha Scooby-Doo!

Členové Mystery Inc. v čele se Shaggym využijí nabídku výletu na Havaj, který platí firma, pro niž Daphne navrhuje oblečení. Parta se tam vydá hlavně proto, aby se mohla podívat na slavnou surfařskou soutěž Kahuna Hanahuna, která byla doposud jen pro místní závodníky, a nyní ji starosta poprvé nechal otevřít pro všechny. Zlobí se za to na něj nejen surfař Manu Tuiama a jeho kamarád Jim, ale zřejmě také duch Wiki-Tiki, jehož armáda malých démonů napadne vesnici a unese krásnou Snookie a později také Manu. Všichni věří, že se duch zlobí kvůli soutěži a novému letovisku, které prý bylo obchodníkem Rubenem Lalunou postaveno na posvátné půdě. Shaggy a jeho přátelé se rozhodnou přijít záhadě na kloub a navštíví v džungli šamanku tetu Mahinu. Ta je pošle do jeskyně, v níž žije netvor, a poradí jim zbavit se ho dřív, než budou Snookie a Manu obětováni ve vulkánu. Dá také Fredovi náhrdelník, který by měl netvora zastavit. Partě se podaří do jeskyně proniknout, tady je však čeká překvapení, které postaví události do nového světla. Wiki-Tiky ani démoni nejsou tím, za co jsou považováni, a stejné je to se všemi, co mají s případem něco společného.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 17. 10. 2019 Svátek má Hedvika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz