fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

55% 50 hlasů
5.5 10 50
film / western, drama, USA, , 81 min.
Avenging Angel

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:48Příběh Kazatele, který vymění Bibli za kolt, aby pomstil vraždu své rodiny.
Hlavní postavou příběhu je Kazatel, jehož poklidný šťastný život se tragicky zhroutí, když se v jeho malém kostele pokusí najít úkryt skupina uprchlíků, pronásledovaná plukovníkem Cusackem a jeho bandou. Banda totiž kostel zničí dynamitovými náložemi a v jeho troskách zahynou také Kazatelova milovaná manželka a malá dcerka. Zlomený muž odloží Bibli a znovu sáhne po zbraních. Stane se lovcem odměn a osud brzy znovu zkříží jeho cestu s Cusackovou bandou, když se v jednom baru zastane Maggie, kterou obtěžuje několik lotrů. Je zmlácen a žena, která žije s malou dcerkou, se ho ujme. Nechá ho u sebe bydlet i poté, co se uzdraví, pod podmínkou, že kvůli dítěti odloží zbraň. Kazatel brzy zjistí, že i šerif pracuje pro Cusacka a že mu pomáhá vyhnat skupinu usedlíků, kteří zaplatili za půdu, ale nikdy nedostali doklad o koupi. Nátlak Cusacka a jeho bandy narůstá a Kazatel se rozhodne zakročit. Pokus o vyjednávání se šerifem a poté i s Cusackem je však bezvýsledný. Lotři navíc jako varování Kazateli napadnou Maggie. Je čas, aby Kazatel sáhl po zbrani. Jen tak se může postavit za práva usedlíků a pustit se do boje se šerifem, Cusackem i jeho bandou hrdlořezů.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ryze televizní westernový snímek tak jak má být. Jednoduchý příběh s kapkou dobrodružství, romantiky a klasického boje se zlem. Účast někoho jako je Kevin Sorbo v takovémto žánru je sice fakt nezvyklý, ale ve své podstatě ucelený. Vážnou roli kazatele na cestě za odplatou po brutální vraždě ženy a dcerky zvládl velice dobře. Jedná se sice o šablonovité rodokapsové dějství, ale svou nenáročností pohladí hlavně divačky, které si oblíbili třeba seriál ´Doktorka Quinnová´. Pánové lačnící po drsnosti a tvrdých akcí nechť se obrátí jinam.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Anděl spravedlnosti

Příběh kazatele, který vymění Bibli za kolt, aby pomstil vraždu své rodiny. Poklidný život venkovského kazatele se zhroutí, když se v jeho malém kostele pokusí najít úkryt skupina uprchlíků, pronásledovaná bandou plukovníka Cusacka. Banda totiž kostel zničí dynamitem a v jeho troskách zahynou i kazatelova manželka a dcerka. Zlomený muž odloží Bibli, sáhne po zbraních a vydá se jako lovec odměn na cestu pomsty. Znovu na bandu narazí, když se zastane Maggie, obtěžované několika lotry. Je přitom zraněn a žena, žijící s malou dcerkou, se ho ujme. Ovšem pod podmínkou, že odloží zbraně. Když se však banda pokusí vyhnat nové usedlíky, musí Kazatel po nich ještě jednou sáhnout.


Podobné filmy

Čarovné střevíce
(Die Galoschen des Glücks) Velkovévodkyně Ottilie plánuje pro princeznu Auroru narozeninov...
dnes 08.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Kudrnatá holka
(Curly Sue) Malá Sue žije jenom s otcem, nemají vlastní domov, protloukají se jako tuláci,...
dnes 13.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Psí poslání
(A Dog´s Purpose) Pes Bailey si v prvním životě užívá volnost a kamarádství s Ethanem, ale...
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 4. 2019 Svátek má Evženie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz