fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

53% 42 hlasů
5.3 10 42
komedie / rodinný, Česká republika, , 110 min., od 12 let
Kinopremiéra v ČR 18.6.2015 v SK 2.7.2015, DVD od 2.12.2015 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:12Milionářka do chatrče.
Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda bude žít v dětském domově, nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku..
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Andílek na nervy

Čtrnáctileté Viktorii zemřela matka. Viki je sociální pracovnicí převezena ke svému otci, o kterém nevěděla, stejně jako on o ní. Otec Jakub žije na vesnici, kde dělá veterináře. Jejich první setkání nenaznačuje nějak veliké sympatie a pak se ukáže, že nafrněná Viki zde asi spokojená nebude. Nic jí není po chuti, nikdo jí není roven, pro ni je důležité jen to, jak vypadá. Vše ostatní je podružné. Ve vesnici působí pozdvižení, ale někteří z ní mají spíše legraci. Večer se vypraví mezi místní mládež, kde se o ni začne více zajímat syn místního zahradníka. Viki si nechá dovézt spoustu nábytku. Peněz má dost, matka ji zabezpečila obrovské kapesné, proto Viki nezná opravdovou cenu peněz. Nechá předělat skoro celé vnitřní vybavení domu, což otce rozčílí, protože na to není stavěna elektrika. Viki vyfotí Jakuba při vánočním líbání se zákaznicemi a fotky umístí na internet. Na vánoce Jakub slíbí účast na večeři s Viki u své sestry, jenže je třeba dodržet tradici „šupiny“, a tak usne na svém veterinárním stole. Ono by to vcelku snad i prošlo, kdyby se zde neobjevila ona sociální pracovnice a nenašla smutnou Viki sedět na hřbitově. Na Silvestra už ovšem Viki tátovo pozvání napodruhé neodmítne a jejich vztah se začne měnit k lepšímu. Kapánek jej naruší objev fotek na internetu. Místní manželé líbajících pacientek Jakuba inzultují. Otec i s dcerou se však přes to přenesou a sportují spolu a vůbec spolu mají dobrou vůli. Referendum o rozdělení vesnice je nijak moc nezajímá a mohou se věnovat svým věcem. Přichází šmigrust a Viky se mocně opije. Otec ji nalezne dosti podnapilou a odnáší ji domů. Do toho se opět zjevuje sociální pracovnice. Průšvih je to dost velký a mohou očekávat obsílku. Viky pak pomůže otci při operaci rodící feny a rozhoduje se pro studium veteriny. Přichází očekávaná obsílka o ni oba přijíždějí k sociální pracovnici, kde se musí poprat o to, aby Viki mohla zůstat u otce a nemusela do dětského domova. Jenže s těmi průšvihylogo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 23. 10. 2019 Svátek má Teodor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz