fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

74% 1132 hlasů
7.4 10 1132
akční / animovaný / drama / sci-fi, USA, , 102 min., od 12 let
The Animatrix
DVD od 3.6.2003 Warner

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Ukázka
04:31Je čas připojit se …
Tento snímek vznikl ještě před trilogií Matrix jako kolekce 9-ti krátkých příběhů vyprávějící základy tohoto sci-fi světa. Každý příběh je ztvárněn jiným týmem filmařů (z Japonska nebo z USA) a je jinak výtvarně zpracován, proto je film i prezentací nejrůznějších stylů animace od světově nejuznávanějších tvůrců s výborně zvolenou hudbou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příšerná animace, a to i na svůj věk. Matrixu jsem neholdoval ani ve hrané verzi, ale v té animované už je to skutečná šílenost. Už dlouho mě neminulo něco tak velkým obloukem jako právě matrix.
Všechny komentáře k filmu 25+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Animatrix

Poslední let Osirise - příběh lodi, která jen náhodou odhalí nebezpečí, které hrozí Sionu, když se dostane na zemský povrch. Přímo navazující na začátek filmu Matrix Reloaded v režii Andy Jonese (hlavním animátor Final Fantasy - Esence života), který zařídil téměř fotorealistickou animaci. 2. renesance _ 1. část - příběh o vzniku umělé inteligence a snahy strojů žít s lidmi v míru. Ukazuje nevyhnutelnou budoucnost lidí, kdy jsou stále stejně hloupí … 2. renesance _ 2. část - příběh o tom jak Matrix začal - ve válce lidé prohrávají a tak se snažili zakrýt Slunce neprostupným černým mračnem. Špatné rozhodnutí v krizi, jako vždy … Enegrie Slunce byla nahrazena lidmi. Dětský příběh - uvidíme Nea a hlavní postava se objeví i v závěrečném filmu Matrix: Revolutions. Zde uvidíme téměř neučesanou ruční kresbu. Program - Rebelka Cis je vystavena zkoušce, kdy ji její přítel Duo oznámí, že se chce vrátit do Matrixu a chce aby šla s ním. Když odmítá, tak Duo zaútočí … Světový rekord - příběh atleta Dana Davise, který překoná omezení lidského těla, ale zaplatí za to strašlivou cenu. Strašidelný dům - příběh holčičky hrající si v domě, kde došlo k poruše Matrixu. Detektivní příběh - osudy soukromého detektiva Asha pátrajícího pro Agenty po Trinity ve stylu film noir a odhalující mnohé zajímavé skutečnosti. Přijímací zkouška - vyprávění o skupince lovců strojů, kteří je pak přeprogramovávají.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 10. 2019 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz