fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

68% 273 hlasů
6.8 10 273
akční / komedie, Jižní Korea, , 114 min.
Urban Martial Arts Action

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:54When a thief driving a motorcycle steals a purse of a pedestrian, the clumsy, naive and honest rookie policeman Sang-hwan runs after him, but the skilled specialist in martial arts Wi-jin captures the criminal and Sang-hwan is severely injured. She brings Sang-hwan to her home, where the six Masters of Tao heal him and believe that he has a powerful Qi, the spiritual energy of the universe, and could be a powerful warrior. Sang-hwan begins his training to ascend to a Maruchi, while the evil and ambitious Heuk-woon is accidentally released from his imprisonment. The powerful Heuk-woon attacks the masters, searching a key that they protect, which would permit him to become an Arahan and dominate the world. When the masters are defeated, Sang-hwan and Wi-jin are the only and last hope to mankind.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ,,ARAHAN JE STAV OSVÍCENÍ, KDY UŽ SE JEDINEC NEMÁ CO UČIT. BÝT OSVÍCENÝ PODSTATOU VŠEHO STVOŘENÍ ZNAMENÁ TAKÉ SÍLU VLÁDNOUT NAD SVĚTEM. TAKOVÁ SÍLA MŮŽE VÉST KE CTIŽÁDOSTI, ALE I NAPÁCHAT VELKÉ ŠKODY“..... ///

Mistři taoismu s nadsázkou – aspoň úvodní superhrdinská návnada: umění levitace, chůze po zdech, údery dlaní (jen né v domě!) tak zapůsobila. Když strážník Sang-hwan zjistí, že lítajícího chlapa nedožene, přichází celkem nudná ,,výcviková“ část. TOHLE NENÍ POČÍTAČOVÁ HRA, ALE REALITA. Po hoďce by mohla začít legrace (jen ať Sang nežvaní ty svoje kraviny!). Jo, technika zvukových vibrací je působivá…. To bylo tenkrát (2004), kdy korejským filmům (ještě) chybělo (to co už dneska mistrovsky zvládaj) - umění vyvolat emoce i ,,u přespolních“. Akce mě baví, ale jinak je to zbytečně dlouhá pohádka. A taky je dobrý zjistit, že nemusím dávat 4 hvězdy každý kravině, kde se mlátěj a lítaj!

/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem frajer, co chytí na špičku meče letící misku. 2.) Zjistím, že celý Kung – fu je jen o umění se pořádně nasrat. 3.) Thx za titule ,,Tadži“.

/// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 25. 5. 2018 Svátek má Viola
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz