fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

49% 210 hlasů
4.9 10 210
film / thriller, akční, drama, USA, , 122 min., od 13 let
Atomic Train
DVD od 31.3.2011 HCE

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Americký katastrofický thriller o neovladatelném vlaku, který se řítí do Denveru s toxickým nákladem a jadernou hlavicí na palubě.
Každý den se převáží přes území Spojených států nukleární odpad a toxické látky bez jakýchkoliv problémů. Jednoho dne se však stane neočekávaná katastrofa. Jeden vůz je totiž plný nukleárních zbraní a je nasměrovaný explodovat v nedalekém městě. Jen John Seger, člen Národní ochrany bezpečnosti dopravy může zachránit město Denver v státě Colorado před blížící se katastrofou - jak zastavit řítící se lokomotivu ještě před výbuchem v Denveru?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Typická agitka, která akorát v očích obyčejných lidí staví jádro do role největšího nepřítele. Film, který je plné všemožných klišé, naprosto směšných scén, které mají vzbudit pocit strachu a podprůměrných hereckých výkonů.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Atomový vlak

obrazek
Společnost, která pracuje na likvidaci ruských jaderných hlavic, se navzdory všem předpisům rozhodne ušetřit na dopravě a na příkaz Henryho Bradshawa zamaskovanou bombu naloží na normální nákladní vlak. Shodou okolností je stejným vlakem přepravováno také značné množství nebezpečných toxických a silně hořlavých chemikálií. Cestou přes Colorado však dojde k fatální závadě, když cestou ze Skalistých hor selže vlaku systém brzd a neovladatelná souprava se řítí přímo na Denver. Na případ je nasazen specialista na řešení krizových situací John Seger, kterého zaměstnává Národní úřad pro bezpečnost dopravy. Ten se spustí na střechu rozjetého vlaku z helikoptéry a zanedlouho zjistí, že situace je mnohem vážnější než čekal. V bedně označené jako kaviár je totiž ve skutečnosti ukryta vyřazená ruská jaderná hlavice. Když se o skutečné hrozbě dozví prezident, přikáže zastavit vlak za každou cenu, nebo zabránit, aby se dostal do nebezpečné blízkosti Denveru. Seger a jeho muži vyzkouší všechny možné i nemožné způsoby jak vlak zpomalit a dlouho se zdá, že jejich snaha bude marná, pak se s vypětím všech sil i s trochou štěstí skutečně podaří vlak postupně zpomalovat, jenže pak přijde další komplikace, když do vlaku zezadu narazí další lokomotiva. A aby to Seger neměl tak jednoduché, jeho manželka Megan a dcera Grace na něj čekají v Denveru, kde je vyhlášena evakuace a kde bandy výtržníků začnou rabovat obchody i opuštěné domy. Je vůbec možné, aby se Segerovi a jeho týmu podařilo zabránit katastrofě a pokud ne, dokáže zachránit alespoň svou rodinu a dostat ji z ohroženého místa dřív než bude pozdě?


Podobné filmy

Čelisti
(Jaws) U pobřeží letoviska Amity si sedmimetrový žralok vybral svoji první oběť. A tak se ...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Domácí péče
Alena Mihulová ve strhujícím příběhu obětavé zdravotní sestry z jihomoravského venkova, kt...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Křižovatka smrti
(Rush Hour) Hongkongský policejní inspektor Jackie Chan pomáhá svému příteli zachránit jeh...
dnes 21.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 21. 7. 2019 Svátek má Vítězslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz