fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

61% 140 hlasů
6.1 10 140
biografický / drama / hudební / rodinný, USA, , 114 min.
Low Down

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:10Dospívání v podivně letargickém prostředí losangeleské bohémské komunity v sedmdesátých letech po boku otce, respektovaného jazzového pianisty, potýkajícího se s dlouholetou závislostí na heroinu, popsala Amy-Jo Albanyová v memoárech, které inspirovaly celovečerní hraný debut Jeffa Preisse. Ve velmi komplexně vystižené atmosféře se mísí snovost dávných vzpomínek na radostné chvilky s otcem i na bolest při pohledu na jeho sebezničující závislost.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Miluji příběhy podle skutečnosti, je to hlavně také proto, že je dost těžké takový film natočit, aby jste uspokojili diváky s tím, co jste vytvořili. V tomhle filmu je skvěle vyobrazená silná láska mezi otcem a dcerou, to je na filmu ta nejpozoruhodnější věc. Ale za zmínku stojí i většina obsazení, kteří film docela drží.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Až na dno

Divoký začátek 90. let v Československu přinesl s náhle nabytou svobodou také nové, do té doby prakticky neexistující formy trestné činnosti. Případem, který nejvíce šokoval veřejnost, byly tzv. orlické vraždy a následně probíhající soudy s nájemnými zabijáky, kteří zavraždili několik podnikatelů. Dodnes si všichni pamatují, jak bylo naloženo s mrtvými těly, že byla vsunuta do kovových sudů, zasypána louhem a shozena ze Žďákovského mostu až na dno Orlické přehrady... Autoři přibližují pozadí této kauzy prostřednictvím osudu Ludvíka Černého, jednoho z odsouzených v souvislosti s orlickými vraždami na doživotí. Dokument kromě rekonstrukce přináší i komentáře kriminalistických špiček, psychologů a právníků k této kauze a k otázce k trestu smrti za spáchané brutální zločiny.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 26. 8. 2019 Svátek má Luděk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz