fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

69% 27 hlasů
6.9 10 27
film / komedie, Československo, , 79 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:44Antonie Nedošinská je úspěšnou majitelkou husí farmy i vzornou manželkou a matkou. Její manžel má však tendenci k nevěře.
Rázná paní Barbora Čápová, majitelka husí farmy v Brousilově, se snaží provdat dceru. Na inzerát dojde celá bedna odpovědí, starostlivá matka má tedy z čeho vybírat. Jako nejvhodnější kandidát se jeví Pavel Stehlík, a protože se líbí i dceři, koná se slavná veselka. Novomanžel se nijak nechlubí tím, že se doslova topí v dluzích. Navíc si až podezřele dobře rozumí s tchánem, a ti dva mají lecjaké spády. Za nějaký čas si spolu vyrazí na tah do Prahy. Jako z udělání má paní Barbora téhož dne stejnou cestu - a potkává manžela ve varieté, kam si zašla se známým z dávných časů. Slibuje nevěrníkovi krutou pomstu, leč její záměry zhatí zcela neočekávaná událost...
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Barbora řádí

Pavel Stehlík je nepříliš úspěšný mladý muž, který si se svým kamarádem Kopřivou neustále půjčuje peníze od svého domácího, krejčího Mráze, a marně přemýšlí, jak zlepšit svou situaci, zejména finanční. Poradí jim dobrácký Vojtěch Čáp, manžel majitelky husí farmy v Brousilově, který v kavárně laškuje s tanečnicí Boby. Jeho rada je prostá a zní: sňatek na inzerát. To ještě netuší, že Stehlík skutečně na jeden inzerát odpoví a to zrovna na inzerát, který jménem své dcery Heleny podala energická Barbora Čápová, majitelky husí farmy v Brousilově. Přestože odpovědí na inzerát je celá bedna, jako nejlepší je vybrán právě dopis Pavla Stehlíka a protože se do sebe s Helenou zamilují, chystají zanedlouho v Brousilově veselku. Jenže všechno nejde tak hladce, jak se dosud zdálo. Všechno začne v okamžiku, kdy se chce Vojtěch se svým zetěm povyrazit v Praze. Barbora totiž objeví v manželově zápisníku slovo Boby, vedle pětimístnou cifru a z toho usoudí, že manžel úspěšně investoval do luštěnin. V domnění, že jsou konečně bohatí, začne paní Barbora velkoryse vylepšovat domácnost a na nějakou korunu nehledí. Do toho všeho přijede krejčí Mráz, jenž by rád získal peníze, které mu dluží Pavel Stehlík, a v Barboře pozná svou dávnou partnerku z ochotnického divadla. A jakoby jednoho neštěstí nebylo dost, vypraví se společně do Prahy a skončí ve stejném varieté, kde si užívají Vojtěch se Stehlíkem. Barbora sice slibuje nevěrnému muži pomstu, ale všechno to nakonec dopadne úplně jinak.


Podobné filmy

Když si Chuck bral Larryho
(I Now Pronounce You Chuck & Larry) Chlouby brooklynského hasičského sboru Adam Sandler a ...
dnes 13.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Vzhůru nohama
(Head Over Heels) Monica Potter náhodou zahlédla svého přítele zabít nějakou ženu. Jenže p...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Mr. Johnson
(Wrong Mr. Johnson, The) Zásluhou svého hrubiánského přítele přijde Klára Issová o práci a...
dnes 21.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 22. 1. 2020 Svátek má Slavomír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz