fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 328 hlasů
5.8 10 328
film / komedie, romantický, USA, , 99 min.
Speechless

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:46Romantická komedie o dvou nespavcích, zuřivé politické kampani dvou senátorů a lásce, která nedbá odlišných politických názorů.
V Novém Mexiku probíhá předvolební kampaň, ve štábu demokratického kandidáta Wannamakera pracuje zkušená novinářka Julia Mannová, ve štábu republikánského kandidáta Garvina scénárista a publicista Kevin Vallick. Mezi kolegy přeskočí erotická jiskra, která dá podnět k milostnému vztahu, oba však až na besedě se studenty zjistí, že jsou členy konkurenčních volebních štábů. Vzájemně se podezírají, že s nimi partner navázal účelový vztah, aby získal jinak nedostupné informace. Krizi mezi nimi ještě prohloubí příjezd bývalého Juliina snoubence. Kevin se dozví, že má Julia dostat výpověď, a pomůže jí "zabodovat" v kampani a tím i k povýšení na tiskovou tajemnici štábu. Julia zjišťuje, že se oba protikandidáti nechali korumpovat, a tak ji ani netěší Wannamakerovo volební vítězství. Zkušenosti z volební kampaně ji přimějou kandidovat za stát Rhode Island a Kevin se stává jejím manažerem.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bez řečí

obrazek
Blíží se volby do senátu. V Novém Mexiku se volební štáby demokratů i republikánů ubytují ve stejném hotelu a jedné noci svede náhoda do hotelové lékárny mladou Julii Mannovou, která píše projevy pro demokratického kandidáta Wannamakera, a sympatického Kevina Wallicka, který dělá totéž pro republikána Garvina. Oba mají stejný problém, nemohou spát. V regále však leží poslední balení prášků na spaní, o které se pohádají. Vymýšlejí si dojemné historky, aby přesvědčili toho druhého, že právě oni prášky potřebují víc, nakonec se však rozdělí. Tráví spolu příjemné chvíle, které narušují pouze jejich odlišné politické názory, přičemž se před sebou vzájemně snaží zatajit, čím se živí. Po společné noční projížďce se před hotelem vášnivě pomilují v autě, přičemž je vyruší Juliin spolupracovník.
<>Obrázek nenalezen<> Kevin ženě na rozloučenou poradí, aby se v týmu, kde ji neberou vážně, zkusila prosadit křikem. Slibně se vyvíjející vztah se zkomplikuje, když vyjde najevo, čím se ve skutečnosti živí. Stane se tak v okamžiku, kdy se nečekaně setkají na besedě se školáky jako zástupci soupeřících stran. Udivení školáci sledují jejich osočování a hádka pokračuje i poté, co učitelka besedu předčasně ukončí. V následujících dnech jejich hádka pokračuje prostřednictvím projevů jejich kandidátů. A vyvrcholí, když Kevin najde Juliin zápisník s konečnou verzí projevu pro Wannamakera, neodolá pokušení a text změní, takže politik při veřejném projevu čte z čtecího zařízení naprosté nesmysly. Když se však objeví Juliin snoubenec, známý politický komentátor Bob Freed, přezdívaný bagdádský Bob, uvědomí si, že ji miluje a pokusí se s ní usmířit. Marně ji však přemlouvá, aby se k němu vrátila a opustila Wannamkerův volební tým.
obrazek
Nakonec se od ní pokusí odloudit Boba návrhem na několikadenní natáčení s Garvinovým volebním štábem. Bobovi se nápad líbí, druhý den však Kevin zjistí, že Bob využil nápadu, aby mohl být s Julií a chce reportáž natočit s Julií a Wannamakerovým týmem. Jenže všechno zlé je k něčemu dobré a znechucená Julie si během neustálé Bobovy přítomnosti uvědomí, že už ho nemiluje. Zdá se, že Kevin má ještě naději, jedno je však jisté. Volební kampaň vrcholí a Kevin musí jednat rychle.


Podobné filmy

Rivalové
(Happy Gilmore) Mladík Adam Sandler sní o kariéře slavného hokejisty, ale přes své nadšení...
dnes 16.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Santa Claus 3: Úniková klauzule
(The Santa Clause 3: The Escape Clause) Scott Calvin, který se stal Santa Clausem a jeho m...
dnes 18.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
V tom domě straší!
(Monster House) Trojice dospívajících dětí se rozhodne pořádně prozkoumat starou rozpadají...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 23. 8. 2019 Svátek má Sandra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz