fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

69% 768 hlasů
6.9 10 768
film / komedie, USA, , 93 min., od 11 let
Ruthless People
DVD od 18.11.2002 Warner

Režie: , ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:41V porovnání s manželi Stoneovými jsou únosci bezcitní lidé až na třetím a čtvrtém místě v komedii s Danny DeVitem a Bette Midlerovou v hl. rolích.
Bezcitná osoba číslo jedna je Sam Stone, odporný businessman, který se ženil pro peníze a je navýsost potěšen, když zjistí, že jeho ženu unesli. Rozhodl se nezaplatit výkupné a oslavuje lehce nabytou svobodu. Bezcitná osoba číslo dvě je Barbara Stoneová, zkažená, egoistická dědička, která své únosce trápí tak, že jsou ochotni zaplatit jejímu manželovi za to, že si ji vezme zpět. V porovnání s manželi Stoneovými jsou únosci bezcitní lidé až na třetím a čtvrtém místě. Ale nechybí ani bezcitní číslo pět a šest.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Odporný milionář Sam Stone (Danny DeVito) je v této komedii tím bezcitným. A jak moc? No, dost............................. Když unesou jeho ženu Barbaru (Bette Midlerová) dva neschopní zoufalci (Judge Reinhold, Helen Slaterová), Sam pláče jako želva................ štěstím! Když po něm chtějí výkupné, jen se jim směje do očí................ Když mu vyhrožují její smrtí, nemůže se dočkat a popohání je, aby to už konečně udělali. A když se zdá, že je žena mrtvá, konečně začne pořádně oslavovat!
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bezcitní lidé

<>Obrázek nenalezen<>Sam Stone je úspěšný podnikatel, který zbohatl výrobou oděvů. Žije se svou hašteřivou obézní manželkou Barbarou, s níž se před patnácti lety oženil jen pro peníze, jež měla podle všech předpokladů zdědit po svém umírajícím otci. Ten však zmařil Samovy plány protože nezemřel. Proto teď Sam naplánoval Barbařinu vraždu, aby se jí jedou provždy zbavil. V den, kdy se po obědě se svou vášnivou milenkou Carol vydá domů, aby svůj plán provedl však zjistí, že Barbara je pryč. Vzápětí volá někdo, kdo tvrdí že Barbara byla unesena. Únosci chtějí výkupné a tvrdí, že pokud Sam informuje policii nebo tisk, tak Barbaru zabijí. Sam samozřejmě okamžitě na policii zavolá a oznámí únos, protože doufá, že únosci svou hrozbu splní.
obrazek
Co však Sam neví je, že únosci jsou manželé Ken a Sandy Kesslerovi, kterým před lety ukradl jejich nápad na oblečení, jenž se stalo hitem a umožnilo mu zbohatnout. Ken a Sandy jsou sympatičtí dobráci a mají daleko k tomu, aby někoho zabíjeli. To už je mnohem víc nebezpečná zuřící Barbara. Další věc, kterou Sam Stone neví je, že jeho milenka Carol má ještě jednoho přítele, Earla, a že s ním naplánovala Samovo vydírání prostřednictvím videokazety, na které je zachyceno, jak se zbavuje Barbařina těla. Potíž je v tom, že na nahrávce, kterou pořídil Earl, je úplně jiný muž a křičící prostitutka. Nic netušící Carol pošle Samovi kopii nahrávky, ten jí ale pohrozí, že jí udělá přesně to, co je na pásce. Vylekaná Carol pošle další kopii policejnímu náčelníkovi s tím, že Sam zabil svou ženu a ona chce, aby byl co nejdříve zatčen. <>Obrázek nenalezen<> Větší radost náčelníkovi policie nahrávkou udělat nemohla, protože právě on je ten chlapík na pásce. Podaří se mu získat důkazy, že se Sam chystal zabít Barbaru a zatkne ho. A tak Sam teď musí získat od únosců Barbaru živou, aby mohl prokázat svou nevinu. To se však ukáže poněkud složité, protože Barbara mezitím sblížila se Sandy a Tedem, a taky zjistila, co měl Sam vlastně v plánu. A její pomsta je sladká.


Podobné filmy

Život brouka
(A Bug's Life) Na Ostrov mravenců se každé léto slétne banda chamtivých kobylek a dožaduje...
dnes 16.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Vejška
Tomáš Vorel ml., Jiří Mádl a Eva Josefíková ve volném pokračování divácky mimořádně úspěšn...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Italské prázdniny
(The Lizzie McGuire Movie) Výlet s kamarády do Říma obrátí půvabné Hilary Duff život v poh...
zítra 04.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 19. 3. 2019 Svátek má Josef
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz