fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

39% 186 hlasů
3.9 10 186
komedie, USA, , 93 min.
Meet the Deedles / The Deedles

Režie:
Herci: , , , , , více...

Jako ryby na suchu nebo dva surfaři v divočině.
Dva mladí povaleči z Havaje, bratři Stew a Phil Deedleovi svému otci Eltonovi rádně pijí krev. Proto se rozhodne je poslat na letní tábor do Wyomnigu, kde se z nich mají stát konečně chlapi. Ani tam si však oba nevydařenci nedají pokoj, až se ocitnou v nemocnici. Kapitán Duglas Pine je pokládá za nové strážce Yellowstonského národního parku, což se mladíkům zpočátku velmi líbí. Netuší totiž, co je čeká...
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Blázni v parku

obrazek
Havajští surfaři a povaleči Stew a Phil Deedleoci, bratři - dvojčata, nic neberou vážně. Když je však chtějí vyloučit ze školy, jejich bohatý a ze synů znechucený otec Elton ztratí nervy a pošle je na letní tábor ve Wyomingu, aby se naučili slušnému chování a konečně dostali rozum. V opačném případě se budou muset živit sami, on jim už nedá ani šesťák. Netuší, že jeho záměry se minou účinkem.
Po příchodu do tábora v Jackson Hole se nevydařená bratrská dvojka cítí jako ryba na suchu, a tak následuje jeden divoký kousek za druhým, až... Až po jednom skončí v nemocnici.
obrazek
Tam si je ranger z Yellowstonského parku, kapitán Douglas Pine, splete s očekávanými novými stráži a duo ho nechá v jeho omylu. Po propuštění zamíří do parku a nastoupí na tréninkový výcvik pod vedením sympatického poručíka Jesseho Ryana.
Zpočátku se jim trénink líbí, ale když nejsou připravení na tvrdé podmínky života v přírodě, počáteční nadšení se pomalu rozpouští. Musí lézt po skalách, spát ve stanu, jíst červíky, ohrožují je hordy prérijních psů a zneuznaný bývalý strážce z parku Frank Slater, bláznivý ochránce přírody.
I když se to nezdá, nakonec se právě dvěma bratrům podaří překazit Slaterovy nekalé plány a zneškodnit ho.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 12. 11. 2019 Svátek má Benedikt
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz