fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    

36% 103 hlasů
3.6 10 103
sci-fi, USA, , 90 min.
Meteor Storm
DVD od 29.11.2010 Řitka video

Režie:
Herci: , , , , , více...


Archiv
01:53Vesmírná tělesa likvidují zemi.
San Francisco se stane terčem dopadu ničivých meteoritů, které se snášejí na Zemi při průletu zatoulaného kosmického tělesa. Původně mělo být pro astronomku Michelle Youngovou pozorování roje meteorů nebeským zážitkem, který uvidí na vlastní oči jen jednou za život. Brzy se ale vše změní v noční můru, když tisíce vesmírných částic proletí zemskou atmosférou a začnou nemilosrdně bombardovat město. Destrukce je děsivá a miliony obyvatel San Franciska, včetně Michelliných dospívajících dětí, se ocitají uprostřed křížové vesmírné palby.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Katastrofické béčko, které ale přece jen dokázalo něčím překvapit - hlavně vcelku povedené triky. Příběh samozřejmě naprosto šílený. Za zmínku stojí ničení mostu Golden Gate, které bylo poměrně věrohodné. No a vzhledem k tomu, že od katastrofických filmů neočekávám žádné oskarové umění, tak je to pouze o zábavě. A to se podařilo. Mám rád katastrofické filmy.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bouře meteorů

San Francisko očekává velkou podívanou v podobě meteorické bouře. Jenže všechno se zvrtne - meteority projdou atmosférou a celé město je poničené. Astronomka Michelle Youngová se stává hlavním poradcem armády a má pro ně špatnou zprávu: přijdou další meteority. Ty by ale tentokrát neměly San Francisko zasáhnout. Bývalý Michellin manžel Tom Young je velitelem krizového centra, ale během katastrofy nahání po celém městě svoje děti a s ním i reportér Kyle a jeho kameramanka. Tom děti najde a s nimi i přítele Kary, který je zraněný. Brada odveze televizní duo k nemocnici, ale tam ho odmítnou, takže jde domů. Kara a Jason jsou konečně v krizovém centru. Když přijde druhá várka meteoritů, je opět zasaženo pouze San Francisko. Michelle to nechápe, ale pak ji napadne, že meteority do zátoky něco táhne. Michelle chce tedy zjistit, z jakého materiálu meteority jsou... Zatímco Michelle zkoumá meteority v zátoce, její sestra zemře, když se při dešti meteoritů zhroutí most Golden Gate. Michelle ale musí pomoct armádě, city musejí stranou. Tom má zase trable s dětmi, které utekly, aby znovu zachránily Brada. Tom je najde pomocí vyhledávače mobilů a jede pro ně. Michelle mezitím zjistí, že s poslední várkou meteorů cestuje i celá planetka, která narazí přímo do Země a zničí ji, pokud ji nikdo nezastaví.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 24. 11. 2017 Svátek má Emílie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz