fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 791 hlasů
6.5 10 791
film / komedie, USA, , 97 min.
Brewster's Millions

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:40Před Monthy Brewsterem znenadání vyvstane na první pohled jednoduchý úkol. Musí během třiceti dnů utratit 30 miliónů, aby mohl zdědit ještě desetkrát tolik...
Montgomery Brewster, chudý baseballista černé pleti, sní o tom, že ho jednou objeví hledač talentů jako nadějného nadhazovače. Už delší dobu sleduje, že ho někdo zdálky fotografuje, a doufá, že je to vysněný hledač. Po hospodské rvačce kvůli dívce je s přítelem uvězněn na policejní stanici a má být propuštěn na kauci. Zaplatí za něj muž s fotoaparátem a odvede ho do luxusní kanceláře. Tam mu tři starší pánové sdělí, že jeho pradědeček Rupert mu odkázal celý majetek pod podmínkou, že do týdne utratí 30 milionů dolarů. Pak dostane zbylých 300 milionů. Nesmí ale peníze rozdat ani na nich vydělat. Jako právník je mu ke správě peněz přidělena půvabná Angelina a Monty požádá jejího snoubence Warena, aby mu zařídil exkluzivní kancelář. Angelina i Waren se snaží zjistit, co vlastně Monty dělá, a když na to přijdou, chtějí mít kontrolu i nad jeho dalšími penězi...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu To nemá chybu :-) dlouho jsem se takhle nepobavil 4-5*, 6.2.2015, pc
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Brewsterovy miliony

obrazek
Bláznivá americká komedie o tom, jak za třicet dnů utratit rovných třicet milionů a ještě na tom vydělat.
To je úkol pro Montgomeryho Brewstera, černošského nadhazovače třetiligového basebalového týmu Hackensack Bulls z New Jersey, který na tom zase není tak špatně, jak by se první pohled mohlo zdát. Jednoho dne si ho totiž v místní base, kde si společně s kamarádem Skipem Nolanem odpykával trest za hospodskou rvačku, vyzvedne detektiv, který ho odveze rovnou před newyorského notáře. Ten mu oznámí, že je jediným dědicem po prastrýci Rupertu Hornovi, který mu odkázal tři sta milionů dolarů. Celá věc má ovšem háček.
obrazek
Montgomery je získá pouze v případě, že mu podaří za třicet dnů utratit třicet milionů dolarů a to za přísných podmínek, které předvídají celou řadu různých fíglů a navíc mu zapovídají prozradit komukoli důvod takového utrácení. Pokud se mu nepodaří utratit částku do posledního centu, připadne celý majetek dobročinné organizaci. Monty souhlasí a okamžitě vyrazí na nejdelší mejdan svého života. Za pohádkové platy si najme řadu lidí, uspořádá velkolepou hostinu pro lidi z ulice, najme si celý hotel, uspořádá utkání svého baseballového mužstva se slavným týmem New York Yankees, držiteli mistrovského titulu, koupí nejdražší poštovní známku a místo do trezoru ji nalepí na pohlednici, kterou pošle právnické firmě, která má závět na starosti.
<>Obrázek nenalezen<> Mimo to samozřejmě financuje nejrůznější podvodníky, fanatiky a "geniální vynálezce", kteří vždy vycítí odkud vanou peníze a začnou se k nim slétat jako mouchy. Ne všechno si však může Monty koupit za peníze. Například přízeň pohledné účetní Angely Drakeové, která jeho dvoření odmítá a je zděšena jeho rozhazováním. To sice nabylo neskutečných rozměrů, stále to však nestačí a zdá se, že miliony ubývají velmi pomalu zatímco čas letí velmi rychle. Nakonec však Monty přece jen přijde na ten správný způsob jak rozhazovat miliony - stane se kandidátem na newyorského starostu a rozjede gigantickou reklamní kampaň.


Podobné filmy

Jako vejce vejci
(Multiplicity) Michael Keaton nestíhá svou práci a zároveň se věnovat manželce Andie MacDo...
dnes 05.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Všichni dobří rodáci
Životní osudy sedmi přátel z jihomoravské vesnice v poválečném období. Mimořádný film scen...
dnes 14.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Hon za svobodou
(Chasing Liberty) Anně je osmnáct a právě jí zase překazili rande s klukem, který se jí lí...
dnes 16.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 18. 11. 2019 Svátek má Romana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz