fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Celý film zdarma    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

54% 203 hlasů
5.4 10 203
film / komedie, Česká republika, , 85 min.
DVD od 2.3.2009 Levné knihy

Režie:
Herci: , , , , , více...


Celý film zdarma
01:25:00
Ukázka
01:04Major Maisner poprvé zasahuje, aneb koktejl policejní akademie v českém balení.
Film, v jehož úvodu nastupují do výuky frekventanti střední policejní školy, je bláznivou komedií, která je spíš sledem ztřeštěných epizod a vtípků než uceleným příběhem. Dohromady je spojuje jednoduchá zápletka, kdy velitel policejní školy major Maisner pátrá mezi svými nováčky po údajném špiónovi FBI a dostává se po nepříliš jemném kanadském žertíku do sporu se svým podřízeným, do sporu, který končí nefalšovaným přepadením banky.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Po mnoha letech jsem shlédl tento kousek a musím změnit hodnocení z * na ***. Za prvé jsem se lehce pobavil (i tak trochu retro) - a za druhé: To co se točí teď za srágory, je hluboko pod úrovní Maisnera No 1.
Všechny komentáře k filmu 41+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Byl jednou jeden polda

<>Obrázek nenalezen<> Náčelník policejní školy, major Václav Maisner je fandou amerických filmových komedií o policejní akademii a rozhodne se školu co nejvíce přiblížit svému vzoru. Připraví podle filmového vzoru nové osnovy, nutí své podřízené, aby se tvářili stejně jako postavy v jeho oblíbených filmech a na počátku školního roku vítá ve škole nové studenty, podivnou směsku zkrachovalců. Je mezi nimi např. obtloustlý prodavač sendvičů Glaser, který sem utekl před partou výrostků, která ho terorizovala, cikán Štefan, který se tady chce ukrýt před hněvem otce své dívky Boženky, jenž je spolu přistihl, Boženka která utekla za ním, atraktivní blondýna Simona Ptáčková a další. Potom se však objeví Maisnerův nařízený, náměstek ministra vnitra, se znepokojivou informací, že jeden z nováčků je ve skutečnosti agentem FBI a na základě jeho hodnocení bude major buď povýšen nebo degradován.
obrazek
Zatímco se Maisner pokouší agenta mezi nováčky objevit, jeho zástupci, mohutný poručík Kuře a drobný poručík Kuře, horko těžko zvládají výcvik podle Maisnerových osnov. Major nemá na pátrání potřebný klid, protože se musí bránit školní psycholožce Kudlákové, která se mu otevřeně vnucuje. Ani první typ, cikán Štefan, kterého major považuje za indiána, ani bohatý Robert, z jehož zámožné matky se vyklube chudá chovanka bohnického blázince, a dokonce ani Petr, který nosí americké tričko a dokonce umí hrát baseball, nejsou těmi pravými. Situace se poněkud zkomplikuje, když školní patolog Slavíček při vyučování omdlí poté, co ho mrtvola na pitevním stole chytne za ruku.
obrazek
Přestože to byl jen kanadský žert Maisnera, Slavíček skončí v blázinci. Odtud však uprchne a zorganizuje loupež v bance, kde právě poručík Kuře vybírá peníze na výplaty. Slavíček však nechce peníze. Chce vyměnit rukojmí za Maisnera a pomstít se mu za žertík v pitevně.


Podobné filmy

Policejní akademie 2: Jejich první nasazení
(Police Academy 2: Their First Assignment) Čerstvé absolventy akademie čeká první nasazení...
dnes 10.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Královna plesu
(Bad Hair Day) Premiantka třídy Monica se chystá na maturitní ples, kde se má stát jeho kr...
dnes 18.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Pějme píseň dohola
K prvním citovým i sexuálním zážitkům lze přijít různě, docela spolehlivé bývaly zejména p...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 24. 7. 2019 Svátek má Kristýna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz