fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

59% 1470 hlasů
5.9 10 1470
film / thriller, komedie, drama, USA, , 96 min.
The Cable Guy
Blu-Ray od 7.3.2011 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:21Nikdy nevíš, co ho napadne! Jim Carrey dokáže v každém okamžiku rozpoutat neuvěřitelný řetěz překvapení a šokujících situací.
Nikdy nedovolte servismanovi, který vám bude divný, aby u vás doma připojoval kabelovou televizi. Steven Kovacs bral všechna varování na lehkou váhu a šeredně se mu to vymstilo. Jeho televizní technik Chip Douglas se stal stejně vlezlým a neodbytným, jako reklama uprostřed filmů, jenže se nedal nijak vypnout. Strašnější než hejno kobylek a vytrvalejší než senná rýma ve snaze získat přítele postupně zničil Stevenovi celý život. Tomu teď nezbývá než se hlasitě modlit, aby vichřice s pohádkovým jménem Chip co nejrychleji zmizela.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Neprávem opomíjená JimCarreyáda z druhé půlky 90ek.
Mírně vyhrocený příběh, dává kašparkovským kreacím tohohle gumovýho ksichta, trošku jinou dimenzi a nahořklou chuť.
Což mě rozhodně baví víc, než pitomárny typu Lhář,lhář, či Blbý a Blbější.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Cable Guy

<>Obrázek nenalezen<> Mladý architekt Steven Kovacs, kterého vyhodila jeho přítelkyně z bytu poté, co jí požádal o ruku, si v rámci zařizování nového bydlení objedná kabelovou televizi. Kamarád Rick ho upozorní, že servisní technik mu za úplatek může zapojit i různé programy načerno, bez poplatku. Servisní technik, který mu televizi zapojí, se však chová poněkud podivně a přiměje Stevena, aby se s ním vydal k obrovské satelitní anténě, v jejím talíři se pak spolu baví. Technik, který se představí jako Chip Douglas, se zajímá o Stevenův vztah s Robin a radí mu, jak se má k dívce chovat. Když se Chip objeví další den v tělocvičně, kde hraje Steven s přáteli basketbal, řekne mu rozzlobený muž, že se s ním nechce kamarádit.
<>Obrázek nenalezen<> Tím se však dotěrného servisního technika nezbaví. Doma má plný záznamník jeho vzkazů, různými vyděračskými metodami ho nutí, aby si s ním vyrazil na večeři a dokonce mu obstará novou velkou televizi s dokonalým hi-fi zařízením. Chip, který trpí nenaplněnou dětskou touhou po bratříčkovi a kamarádech, které mu vinou matky nahrazovala pouze televize, se všemožně snaží získat ve Stevenovi dobrého přítele. Je natolik vlezlý, že Stevena, kterého trápí zjištění, že se Robin chystá na rande s neznámým mužem, opije a pak mu zaplatí prostitutku Heather. Když však Chip v přestrojení překazí schůzku Robin s neznámým mužem a sám se pak k dívce vetře, je to pro Stevena příliš. Pohádá se Chipem, ten se však nehodlá vzdát a prohlásí, že může být Stevenovi nejen nejlepším přítelem, ale také nejhorším nepřítelem.
<>Obrázek nenalezen<> Což také vzápětí začne dokazovat skutky. Steven jeho vinou stráví noc ve vězení a dokonce přijde o práci. Snaží se mu pomoci kamarád Rick, který zjistí, že žádný Chip Douglas u kabelové televize nepracuje, současně však narazí na záhadného technika, kterého vyhodili od každé kabelové společnosti, kde se nechal zaměstnat pod jmény různých filmových postav. Jenže v tu chvíli se Steven dozvídá, že Chip unesl Robin.


Podobné filmy

Scooby-Doo
Partička amatérských detektivů se snaží na Strašidelném ostrově rozluštit nadpřirozenou zá...
dnes 05.55
Nova Cinema
Rande v Římě
(When in Rome) Newyorská realitní agentka Kristen Bell je mladá, úspěšná, ale v lásce má s...
dnes 11.20
Nova Cinema
Kokosy v pralese
(The Air Up There) Školní trenér basketbalu Kevin Bacon touží po velkém úspěchu. K tomu po...
dnes 13.20
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 21. 2. 2017 Svátek má Lenka
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz