fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

38% 961 hlasů
3.8 10 961
film / thriller, hororový, USA, , 98 min., od 15 let
Jaws 3-D / Jaws III

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:16Souboj s nelítostným žralokem překonává všechna očekávání.
Michael a Sean, synové policejního šéfa z Amity, Martina Brodyho - pracují na Floridě v neobyčejně rozsáhlém vodním parku Mořský svět, pod vedením ambiciózního Calvina Boucharda. Jednoho dne se v pobřežní nádrži nečekaně objeví malý žralok. Zaměstnanci chtějí mládě vychovávat pod svým dohledem, jejich pokus se ale nezdaří. Téměř současně je nalezeno tělo muže, které prozrazuje, že pod mořskou hladinou aquaparku je ukryt další, mnohem větší žralok. Od tohoto okamžiku jde o život všech navštěvníků...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Michael a Sean, synové policejního šéfa z Amity, Martina Brodyho - pracují na Floridě v neobyčejně rozsáhlém vodním parku Mořský svět, pod vedením ambiciózního Calvina Boucharda. Jednoho dne se v pobřežní nádrži nečekaně objeví malý žralok. Zaměstnanci chtějí mládě vychovávat pod svým dohledem, jejich pokus se ale nezdaří. Téměř současně je nalezeno tělo muže, které prozrazuje, že pod mořskou hladinou aquaparku je ukryt další, mnohem větší žralok. Od tohoto okamžiku jde o život všech navštěvníků...
Všechny komentáře k filmu 31+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Čelisti III. / Čelisti 3

<>Obrázek nenalezen<> Michael Brody, syn policejního šéfa z Amity Martina Brodyho, pracuje na Floridě v rozsáhlém zábavním mořském parku nazvaném "Mořský svět", kde se právě jako hlavní inženýr parku chystá s kolegy otevřít novou atrakci, systém prosklených tunelů hluboko pod hladinou, kde mohou lidé během procházky sledovat zázraky hlubin. Kromě toho musí řešit spoustu dalších provozních problémů, například opravu poškozených vrat oddělujících oceán od parku. Na návštěvu přijíždí z Colorada Michaelův mladší bratr Sean, který po událostech, k nimž došlo před lety v Amity, stále trpí strachem z moře. Nedokáže ho rozptýlit ani sympatická Kelly Ann Bukowski, která stejně jako Michael pracuje pro Mořský svět. Je kolegyní Michaelovy přítelkyně, bioložky Kathrin Morgan.
obrazek
Ta právě marně hledá příčinu podivného neklidu delfínů, o které se stará společně se svými pomocníky Danem a Liz. Odhalí ji až údržbář Shelby Overman, který se po pracovní době potopil ke dnu, aby opravil poškozená vrata. Je totiž napaden a usmrcen obrovským žralokem. Den na to ho Michael a Kathrin jdou hledat pod hladinu a pokračují v pátrání, přestože se je neklidní delfíni pokoušejí zastavit. Chování zvířat zmatení potápěči pochopí v okamžiku, kdy jsou napadeni velký) žralokem. S pomocí delfínů se jim podaří uniknout. Zaměstnancům parku se podaří odchytit mládě žraloka, které se do parku dostalo poškozenou bránou. Calvin rozhodne, aby se mládě stalo atrakcí parku, to však o několik dnů později zemře, navzdory snaze Kathrin o jeho záchranu.
obrazek
Kelly se mezitím pokouší přesvědčit Seana, aby se s ní vydal na moře, ale v podmořském tunelu ji vyděsí mrtvola muže, která se vynoří za sklem. Přivolaný Michael pozná Overmana a Kathrin ze stop po kousnutí pochopí, že se stal obětí žraloka, pravděpodobně matky odchyceného mláděte. Marně se však snaží varovat vedoucího parku Boucharda. Ten nevěří až do chvíle, než se žralok objeví za oknem podmořské restaurace, která je součástí parku. Nebezpečné zvíře, které hledá své mládě, zaútočí proti sklu a způsobí netěsnost, která ohrozí životy návštěvníků. Potom se obrátí a zaútočí na pláž, kde se jeho obětí stane posádka malého voru. Napadne také Kelly, té se však podaří uniknout. <>Obrázek nenalezen<> Zatímco je organizována evakuace návštěvníků parku, v dalších pokusech o žralokovu likvidaci zahyne Bouchardovou chybou další muž. Obětí žraloka se málem stane i Michael, který se vydal opravit poškozený tunel. Kathrin, která mu kryje záda, sice zahlédne žraloka, ale nedokáže ho varovat dřív než se Michael ocitne v pasti. Stal by se další žralokovou obětí, kdyby se neobjevili dva delfíni a nezachránili mu život odvážným útokem na žraloka. Michael unikne a společně s Kathrin se vrátí do kontrolní místnosti, kde je Bouchard se svými dvěma synovci a několika techniky. Žralok se však nevzdá a zaútočí proti prosklené stěně kontrolní místnosti. Podaří se mu stěnu rozbít a vniknout dovnitř. Rozpoutá se rozhodující střetnutí mezi zuřící bestií a zoufalými lidmi.


O filmu

<>Obrázek nenalezen<> Thriller znovu navazující na úspěch proslulého Spielbergova filmu, natočil režisér Joe Alves. Scénář napsal Carl Gottlieb, který je rovněž podepsán pod předchozími snímky. Filmoví tvůrci při realizaci opět použili na dálku ovládaný model obrovského žraloka zabijáka. Dennis Quaid (Wyatt Earp, Past, Traffic) vytvořil postavu Mikea Brodyho. Roli černošského tvrdohlavého šéfa Calvina Boucharda ztvárnil Louis Gossett Jr. (Příběh Josefiny Bakerové, Důstojník a gentleman, Dobrý člověk v Africe).

Podobné filmy

Soumrak mrtvých
(Shaun of the Dead) Shaunův život se již delší dobu ubírá odnikud nikam. Celé dny tráví v ...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Na odstřel
(State of Play) Po vraždě asistentky mladého ambiciózního kongresmana Bena Afflecka se zač...
dnes 23.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Čelisti: Pomsta
(Jaws: The Revenge) Po smrti manžela a útoku na syna a jeho dceru je Ellen přesvědčená, že...
zítra 02.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 11. 12. 2019 Svátek má Dana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz