fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

31% 869 hlasů
3.1 10 869
film / thriller, hororový, USA, , 89 min., od 13 let
Jaws: The Revenge

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:53Poslední bitva s obrovským žralokem, do které se tentokrát pustí manželka a syn náčelníka Brodyho, hrdiny prvního filmu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Policejní náčelník Martin Brody před časem zemřel na infarkt vyvolaný jeho celoživotním strachem ze žraloků. Jeho manželka Ellen stále žije v přímořském městečku Amity, stejně jako její syn Sean, který nyní pracuje jako člen policejního sboru. V předvánoční náladě se Brodyovi chystají oslavit Štědrý den, když je Sean neplánovaně odvolán, aby se postaral o porušenou bóji nedaleko přístavu. Když však vypluje na moře, je napaden obrovským žralokem, který ho zabije. Jeho bratr Michael přijede se svou manželkou Carlou a dcerou Theou do Amity a pozvou šokovanou matku, aby strávila Vánoce u nich na Bahamách. Po příletu se Ellen seznámí s Michaelovým přítelem Jakem, se kterým často vyjíždí na moře. Jednoho dne je napadne velký žralok. Michael se domnívá, že je to tentýž, který zabil Seana. Později stejný žralok napadne také člun, na kterém se na moře vydala Thea se svými kamarádkami. Ellen věří, že žralok pronásleduje její rodinu a že při útoku na člun byla jeho cílem Thea. Tajně proto sebere Michaelovu loď a vydá se na moře, aby žraloka našla a zabila ho.
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Čelisti: Pomsta

obrazek
Policejní náčelník Martin Brody před časem zemřel na infarkt vyvolaný v důsledku jeho celoživotního strachu ze žraloků. Jeho manželka Ellen Brody stále žije v přímořském městečku Amity, stejně jako její syn Sean, který nyní pracuje jako člen policejního sboru. V předvánoční náladě se Brodyovi chystají oslavit Štědrý den, když je Sean neplánovaně odvolán, aby se postaral o porušenou bóji nedaleko přístavu. Když však vypluje na moře, je napaden obrovským žralokem, který ho zabije. Když se to doslechne jeho bratr Michael, který právě studuje mořskou biologii, přijede se svou manželkou Carlou a pětiletou dcerou Theou do Amity a pozvou šokovanou Ellen, aby strávila V ánoce u nich na Bahamách. Letadlo pilotuje Hoagie Newcombe, který se do Ellen na první pohled zamiluje.
obrazek
Po příletu se Ellen seznámí také s Michaelovým přítelem Jakem, který bydlí v sousedství a stejně jako Michael studuje mořskou biologii. Společně proto často vyjíždějí na moře. Jednoho dne je však napadne obrovský žralok, a Michael se domnívá, že je to ten samý, který zabil Seana. Později stejný žralok napadne také člun, na kterém se na moře vydala Thea se svými kamarádkami. Žralok poškodí člun a zabije ženu, jež dívky doprovázela. Šokovaná Carla se na Michaela zlobí, že jí o žralokovi nic neřekl, ten však mlčel, protože nechtěl ještě víc rozrušit Ellen, která se vzpamatovává se své ztráty za pomoci sympatického Hogieho. Ta nyní věří, že žralok pronásleduje její rodinu a že při útoku na člun byla jeho cílem Thea. Tajně proto sebere Michaelovu loď a vydá se na moře, aby žraloka našla a zabila ho. Michael, Hoagie, a Jake se vydávají po jejích stopách v naději, že ji najdou dřív, než ji žralok objeví a zabije.


Podobné filmy

Rebelka
(Brave) Merida, zkušená lučištnice a impulzivní dcera krále Ferguse a královny Elinor, je ...
dnes 18.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Polibek před smrtí
(Kiss Before Dying, A) Matt Dillon svede dceru naftového magnáta, protože je posedlý touho...
dnes 22.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Soudný den
(Doomsday) Ve Velké Británii řádí smrtící virus, následkem kterého zemřou stovky tisíc lid...
zítra 01.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 20. 1. 2020 Svátek má Ilona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz