fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

50% 608 hlasů
5 10 608
horor / komedie / krimi, USA, , 87 min., od 13 let
Seed of Chucky
DVD od 11.7.2005 Hollywood

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
00:52Nejoblíbenější zabijácká panenka se vrací - Chuckyho odkaz pokračuje v novém členu rodiny!
Chucky a jeho vraždící družka Tiffany jsou přivedeni zpět do života svým osiřelým potomkem Glenem. Chycky a jeho nevěsta smetou Tinseltown vichřicí a rozpoutávají nové násilnické akce vražedného řádění!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Po prvním dílu Chuckyho - zabijácké panence - uběhlo již 25 let a nikdo (zatím) nedokázal natočit stejně dobré pokračování. Vlastně se tomu ani nedivím, protože první díl je ten nejlepší. "Chuckyho sémě" je jen zábavnou podívanou, ale to by ho divák nesměl brát vážně Zkrátka se u něj nasmějete, ale nic víc vám nepřinese. V každé scéně je jen zábava a vtip. S původní "Dětskou hrou" to nemá prakticky nic společného. Příběh si nastavil vlastní tempo a úplně odbočil od prvního dílu. Vlastně se tak trochu nakazil od předchozího dílu "Chuckyho nevěsta". Každopádně režisér chtěl jenom ukázat, že lze natočit špatný, i když hodně vtipný pokračování. Chucky je tak trochu "sladký dortík" s hodně hořkou náplní uvnitř, takže pro diváky, kteří zrovna nefandí horrorovým komediím, bych ho rozhodně nedoporučovala
I přes velkou špatnost u mě drží velkou oblíbenost, jelikož předchozí díl "Chuckyho nevěsta" byl snad ještě špatnější. Jsem ráda, že režisér film trochu osladil vtipnými scénami (např. Scéna, kdy Jennifer Tilly drží useknutou hlavu a nejdřív si myslí, že to je umělá hlava , nebo jak Chucky srazí autem do propasti Britney Spears a její auto poté vybouchne ), protože bez toho by to nebylo ono Taky musím dodat, že vtip filmu dodal i český dabing (např. Bohdan Tůma, který nadaboval Chuckyho) Celkově bych "Chuckyho sémě" ohodnotila jako slabě průměrný. Je fakt, že se tam objeví moje oblíbené téma: těhotenství Bohužel ale některé postavy byly trapné, ubohé a hloupé, takže to filmu sráží hodnocení. Naopak dobré byly triky s panenkami Takže, milí labužníci horrorových komedií, "Chuckyho sémě" je přesně pro Vás a já ho můžu (a chci) jen doporučit ;-)
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka 1, Oficiální stránka 2, Oficiální stránka 3    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 16. 9. 2014 Svátek má Ludmila
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz