fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

71% 1319 hlasů
7.1 10 1319
film / komedie, hororový, science fiction, USA, , 96 min., od 12 let
Tremors
DVD od 28.2.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:41Nikdo neví, co všechno se může vynořit z hlubin Země, zejména pokud jde o americký horor s prvky komedie.
V atmosféře dýchající klidem a pohodou, začíná další horký den. Pomalounku polehounku rostoucí neklid a první signály nebezpečí, kterých si nikdo nevšímá, prozrazují, že zdaleka nebude tak všední jako ty předchozí. Alespoň ne pro obyvatele malé osady kdesi v nevadské poušti, která je napadena obrovskými červy, brázdícími hlubiny nekonečného oceánu písku. Hlavními postavami jsou Valentin McKee a Earl Batess, místní kovbojové k "práci všeho druhu", kteří si stejně jako ostatní obyvatelé malé pouštní komunity, nepřejí skončit na jídelním lístku červů, a tak jim nezbývá než bojovat. Ještě, že je tu manželský pár Burta a Heather Gummerových, kteří jsou nadšenými fanoušky Ramba, v rodinné vilce připomínající pevnost mají slušně vybavenou zbrojnici a ve chvílích nouze dokáží vyrobit granáty ze všeho, co je právě po ruce.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Perfection je všetko možné len nie perfektné miesto pre kariérny postup, po prvé, je tu nielen že menej obyvateľov ako divákov na futbale na Slovane, ale dokonca ešte menej ako hráčov, navyše je to pánu Bohu za chrbátom a ak ste ešte k tomu v pracovnom zaradení ako Valentine a Earl, neostáva vám nič iné, než sa skúsiť odsťahovať a odolať pri tom zvodom vo forme piva zdarma a pláci v takmer rovnakej hodnote. Ale človek mieni, osud mení. Obaja smoliari sa totiž rozhodli odísť o deň neskôr ako by sa patrilo a tak musia s humorom sebe vlastným bojovať s niekoľkými prerastenými dážďovkami, ktoré odmietajú uznať hierarchiu potravinového reťazca z konca 20. storočia. Svieži kokteil zložený z ingrediencii ako napätie, humor a akcia stojí aj po vyše 25 rokoch za pozretie, aj napriek (či práve kvôli) tomu, že neobsahuje žiadne CGI a spolieha na dovtedy nevidenom monštre, niečo medzi tuleňom a medúzou, tou z gréckych báji s hadmi namiesto vlasov...
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Chvění

Kamarádi Valentine McKee a Earl Bass se ráno probouzejí v poušti, kde se věnují opravování ohrad pro dobytek. Rádi pracují pod širým nebem a rádi si práci sami organizují. Dělají ledacos, a když je jedno místo přestane bavit, odjedou prostě o kus dál. Teď zrovna jsou v městečku Perfection, které leží uprostřed pouště a čítá pouhých čtrnáct obyvatel. V poušti se oba muži setkají s Rhondou LeBeckovou, seismoložkou, která měří podzemní aktivitu. A ta právě nyní nevysvětlitelně stoupla. Rhonda chce původ vibrací objasnit... Val a Earl se rozhodnou, že je čas popojet dál. Po cestě ale najdou starého Edgara, který nehnutě sedí na sloupu elektrického vedení. Zemřel na dehydrataci - seděl tam tedy dlouho a očividně se tam před něčím schovával. Pak zmizí Fred. Krátce nato se najdou jeho ovce potrhané a Val s Earlem objeví i jeho hlavu: je utržená a zasypaná v písku. To už není legrace: v kraji se děje něco záhadného. Pak krátce po sobě zemřou ještě dva cestáři Carmine a Howard a také doktor Jim s manželkou Megan. Ti si právě stavěli v poušti dům a večer obdivovali nekonečnou oblohu plnou hvězd, když jakási podzemní příšera stáhla do hlubin nejprve doktora a pak i Megan s autem, kam se žena ukryla... Val a Earl se vracejí do městečka. Z Changova obchodu se snaží zavolat do nejbližšího většího města, spojení ale nefunguje. Jak dojet pro pomoc? Mezitím už totiž všichni se zděšením zjistili, že je pronásledují podivní obrovití červi, kterým z otevřené tlamy vylézají chapadla. Rhonda tvrdí, že tito jakoby z pravěku se vynořivší slepí tvorové reagují na vibrace na povrchu země, podle kterých si vyhledávají oběti. Navíc Rhonda zjistí, že jsou v okolí hned čtyři. Val s Earlem se vydají pro pomoc na koních. Ale i tak je příšera dostihne. Jednoho koně zabije, druhý uteče. Muži se ale jen tak nehodlají vzdát. Na poušti se setkají Rhondou, která se snaží pokračovat ve svých měřeních, a nakonec se jim společným úsilím podaří jednu obludu zlikvidovat. V městečku zavládne radost. Pak se ale zbývající tři příšery přiblíží až k Perfection. Lidé musejí vylézt na střechy, ale ani tam nejsou v bezpečí.


Podobné filmy

Malí válečníci
(Small Soldiers) Alan pomáhá svému otci v obchodě s hračkami a teď zkouší nové sady - koma...
dnes 15.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Král Králů
Téměř uvěřitelný příběh o tom, jak se Jiří Sovák stal z montážníka v ČKD následníkem trůnu...
dnes 16.45
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Prázdniny pana Beana
(Mr. Bean´s Holiday) Původně chtěl pan Bean na Francouzské riviéře pouze nachytat trochu b...
dnes 17.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 20. 10. 2018 Svátek má Vendelín
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz