fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

53% 974 hlasů
5.3 10 974
film / komedie, science fiction, USA, , 88 min.
Coneheads

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:09Americká komedie, ve které několik neobyčejných mimozemšťanů objevuje slasti i strasti obyčejného života pozemšťanů.
Mimozemšťané Dan Aykroyd a Jane Curtin mají za úkol připravit půdu pro budoucí invazi na Zemi. Při přistání se ale zřítí. Musí zapomenout na své poslání a začít žít jako lidé.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Náhodou je to milá ztřeštěnost, která se nesmí brát moc vážně. Rozhodně mě to nijak neurazilo a dobře jsem se bavil. Námět sice okoukaný až běda, ale podobně ujetým způsobem jsem to ještě zpracované neviděl. A Michelle Burke je velmi sympatická. Když se trefí casting, tak to dělá hodně.Bav me se,bav me se...ironie :roll: :roll: :roll: :roll:
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Coneheads / Šišouni v New Yorku

obrazek
Planeta Země nebývá k mimozemským návštěvníkům příliš přátelská. Sotva se na obzoru objeví nějaká kosmická loď, hned ji někdo sestřelí. Nejinak je tomu s raketou z planety Remulak, jejíž posádka, dvojice mimozemšťanů Beldar a Prymaat, se v ukryje v East River v New Yorku. Přestože mají nepřehlédnutelně šišaté hlavy, vmísit se mezi pozemšťany není, jak se ukáže, vůbec obtížné. Recepčního v motelu, kde se první noc rozhodnou přespat, jejich hlavy vůbec nezajímají, hlavně když mají čím zaplatit. A k tomu Prymaat stačilo vyprázdnit jeden automat. Ostatním stačí namluvit, že jsou z Francie. Beldar začne pracovat jako opravář a sem tam si ukradne nějakou součástku, aby mohl postavit komunikátor, s jehož pomocí by se spojil s rodnou planetou. To se mu sice podaří, nicméně záchranná loď přiletí až za sedmnáct let.
obrazek
Nezbývá než čekat. Situaci sice poněkud zkomplikuje to, že je Prymaat těhotná a zanedlouho se jí narodí dcerka Connie, ale Beldar si snadno najde práci a od černocha Otty získá falešné doklady. Mimozemšťané, kteří původně přiletěli planetu ovládnout, bez potíží asimilují a jejich život by byl idylkou, kdyby na úřadu pro přistěhovalce neseděl Gorman Seeding, posedlý snahou zúčtovat s imigranty, zejména pak tak podezřelými existencemi jako jsou Prymaat a Beldar, nyní Donald R. deCicco tedy Donald Šiška. Ve chvíli, kdy se zdá, že vítězství bude jeho, objeví se záchranná loď z Remulaku. Jenže Šiškovi už si na nový domov zvykli a nechtějí se vrátit.


O filmu

obrazek
Americká sci-fi komedie vznikla 1993 na motivy jedenáctidílné série, kterou Dan Aykroyd a Tom Davis napsali pro Saturday Night Live v roce 1976. Podle scénáře, na kterém vedle Aykroyda a Davise spolupracovali také Bonnie a Terry Turnerovi, zfilmoval předlohu režisér Steve Barron (eletrické sny, Želví ninjové, Merlin, Arabské noci) a v hlavních rolích se objeví Dan Aykroyd (Krotitelé duchů, Krásná mimozemšťanka, Slídilové) jako Beldar alias Donald R. de Cicco, Jane Curtin (Podezření, Tad) jako Prymaat alias Mary Margaret deCicco a Michelle Burke (Poslední slovo, Hlavní liga 2) jako Connie.

Podobné filmy

Policejní akademie
(Police Academy) Starostka amerického města se rozhodla otevřít dveře policejní akademie n...
dnes 11.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rytíři ze Šanghaje
(Shanghai Knights) Jackie Chan se vydává s Owenem Wilsonem do Londýna, aby našel vraha své...
dnes 12.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podraz
(The Sting) Z jedné z kanceláří mafiánského bosse Doyla Lonnegana odchází poslíček s tržbo...
dnes 15.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz