fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

62% 526 hlasů
6.2 10 526
komedie / krimi / hudební, USA, , 98 min., od 12 let
Connie and Carla

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:11Connie a Carla se shodou okolností stanou svědky zásahu mafie ve Windy City, a proto jsou teď na útěku do Los Angeles. Doufají, že tam je mafiánští zabijáci nenajdou, zvlášť když získají místo v kabaretu, kde vystupují jako dračí královny. Mají nečekaný úspěch, dívky získávají slávu, ale tím zároveň ohrožují svou novou identitu. A co víc, Connie se setkává s Jeffem a ráda by mu řekla, kdo doopravdy je. Chvíle, kdy se jejich inkognito prozradí, se blíží.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Kabaret. Ženy, co se převlékají za muže, co se převlékají za ženy. Někdo to rád horké future-is-female verze. A Debbie Reynolds jako bonus.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Connie a Carla

Connie a Carla jsou nejlepší kamarádky, které sdílejí stejný sen, totiž proslavit se jako muzikálové a estrádní zpěvačky. Jenže léta běží a ony, ač už ve středním věku, stále přešlapují na té úplně spodní příčce žebříku ke slávě. S minimálním ohlasem vystupují v salónku na chicagském letišti a v podřadných nočních klubech.
obrazek
Navzdory tomu neztrácejí optimismus a víru, že se nakonec z té slepé uličky vymotají. Jednoho večera se po skončení představení stanou na parkovišti za klubem svědky vraždy. Když mafiáni, vedení překupníkem drog Rudim, zastřelí majitele baru Franka, ženy na sebe v úleku upozorní, a protože je mafiáni viděli, rozhodnou v obavách o život zmizet z Chicaga. Dají sbohem svým rodinám a přátelům a po dlouhém putování nakonec dorazí do Los Angeles, kde se rozhodnou definitivně zmizet s pomocí nových identit. Poté, co se stanou svědkem vystoupení transvestitů v nočním klubu Handlebar, uvědomí si, že mají víc talentu než všichni, kteří během večera vystupovali a rozhodnou se v převlečení vystupovat v travesti show. Protože na rozdíl od ostatních nepředstírají zpěv pomocí playbacku, ale opravdu zpívají, stávají se okamžitě hitem losangeleské homosexuální komunity. Jejich vystoupení se rozrůstá o další jejich přátele, roste také jejich obliba, ale bohužel také obtíže při maskování pravdy. Není totiž tak snadné předstírat, že jsou muži a ještě obtížnější je držet si od těla ty, kteří je považují za muže a touží po bližším seznámení. Společně se slávou přichází také další potíže. Jejich show je stále větší, věhlasnější a ony v návalu nadšení přesvědčí majitele podniku, aby jim umožnil přebudovat ho v celovečerní vystoupení. Neuvědomí si, že čím jsou slavnější, tím víc je na ně vidět. A tak není divu, že jednoho dne je Rudi a jeho mafiáni najdou. A objeví se právě v den, kdy se má konat velkolepá premiéra jejich celovečerního vystoupení.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 16. 12. 2019 Svátek má Albina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz