fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

35% 66 hlasů
3.5 10 66
thriller / horor, USA, , 88 min., od 18 let
Devil's Prey

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:37Modli se, abys nebyl tou další...
David, Samantha, Joe, Eric a Susan vyrazí na večírek, kde však dojde k roztržce a vyhodí je. Na zpáteční cestě potkají vystrašenou Fawn, která má celé šaty zakrvácené. Vezmou ji tedy do auta a všichni společně ujíždějí pryč. Pronásledují je však stíny, které jsou uctívači Ďábla a chtějí mu Fawn obětovat. Všem se však podaří uniknout. Ve městě pak požádají kněze a šerifa o pomoc. Od šerifa se dozvědí, že zde vládne Zlo a někteří obyvatelé jsou dokonce přesvědčeni, že je bránou do pekla. Později však zjistí, že za temnou silou stojí právě otec Seth a Fawn je tou, která ho ovládá! Přesto, že jsou v ohrožení, dále hledají místo, kde se černé mše konají. Kdo bude další obětí?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tenhle film (ehmehm) byl mnou zvolen ke zhlédnutí jedno velmi líné odpoledne, byl vybrán zcela dobrovolně, což bylo podmíněno vysokými teplotami venkovního vzduchu a neochotou si pustit něco jinačího, kde by byla upotřebitelná šedá kůra mozková...v očekávání nudné teenagerovské vyvražďovačky jsem se tipem nemýlila. Jenže autoři se rozhodli zajít dál, než nechat nebohé (a přírodou štědře obdařené) adolescenty běhat po lese a čekat, až je jednoho po druhém někdo pokosí (přičemž se řídili železným pravidlem Z-kových hororů, že afroameričan půjde pod kytičky jako první). Kdepak, rozhodli se tomu dodat „štávu“ trochou těch obnažených ženských hrudníků a satanistického sexu. Jenže v rámci zachování tváře scénáristů museli samozřejmě myslet i na mravokázeňské poselství, tzn.-pozor spoiler-ten kdo fetuje a je v podmínce, si nezaslouží přežít o nic víc jak afroameričan či nemravná dívčina. V půli filmu nám moje kamarádka položila otázku: „Existuje někdo, kdo by se při tomhle bál?“ Já: „Ne, tenhle film je určen pro nadržené 11náctileté americké chlapečky, kteří v něm poprvé v životě uvidí nahou babu. Teda pokud při tom neusnou.“ Kámoška:“Tak proč se na to díváme my?“ Já:“Protože na Město žen je moc horko.“ Už aby ty vedra skončily.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ďáblova oběť

Chytrá a svědomitá krasavice Susan, její přítel David, atraktivní leč poněkud prostoduchá blondýnka Samantha, její přítel Eric, který si přivydělává prodejem drog a černoch Joe. To je pětice studentů, kteří se jeden pátek rozhodnou, že o víkendu to pořádně rozjedou. A tak nasednou do auta a vyrazí za město, kde se v jedné stodole přebudované na bar a noční podnik konají údajně ty nejlepší pařby. Jenže sotva se pětice začne uvolňovat a rozjíždět, dostane se David do šarvátky s místním frajerem a vyhazovač celou partu vyhodí. Cestou zpátky vidí kolem silnice temné stíny postav s baterkami, míhající se lesem a porazí vystrašenou dívku v zakrvácené pánské košili. Vezmou ji do auta a ujíždějí pryč z dosahu podivných temných postav. Dívka se jmenuje Fawn a podle svých slov je na útěku před kultem uctívačů Satana, kteří si říkají Stíny a chytit ji chtějí proto, aby ji mohli obětovat svému rohatému božstvu. A nyní, jak se zdá, mají nových pět potenciálních obětí. Nakonec se parta během útěku dostane do malého městečka, kde se pokusí najít útočiště pod ochranou šerifa a faráře Setha. Snaží se jim vysvětlit, že je pronásledují satanisté, kteří provádějí krvavé rituály s lidskými obětmi, ale jak se vzápětí ukáže i šerif ke kultu patří a Seth je dokonce společně s Fawn jeho vůdcem. A všechno, včetně baru a vyprovokované rvačky byla jen past, do které se měli chytit potenciální oběti další krvavé bohoslužby. Je jasné, že vyváznout a dožít se neděle nebude snadné. První obětí satanistů se stane Joe a po něm Samantha, kterou satanisté obětují na svém krvavém oltáři. Je jasné, že utíkat nestačí, je třeba bojovat. A zabíjet, pokud to bude nutné.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 18. 8. 2019 Svátek má Helena
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz