fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

64% 8 hlasů
6.4 10 8
komedie, Československo,
Dceruska k pohledáni

Režie:
Herci: , , , , , více...
Jedna z méně známých komedií nejoblíbenější předválečné hvězdy českého filmu a nedostižné představitelky rozpustilých uličnic Věry Ferbasové.
Máňa Nováčková je dívka, která má sehrát hlavní roli v grandiózním podvůdku, režírovaném Helenou Strnadovou a její tetou, za účelem vytrestání Čechoameričana profesora Johnyho Nováka, který Helenu před osmnácti lety opustil. Ten se právě vrátil do vlasti, ujal se dědictví po otci a zjistil, že otec zadržoval dopisy od jeho lásky Heleny, ale posílal její tetě peníze na Heleninu dceru. Teta si však dítě vymyslela, aby Johnyho přiměla k návratu, což se nikdy nestalo, protože Johny se o něm nikdy nedověděl. Nyní se rozhodne bývalou lásku s dcerou navštívit a teta s pomocí Heleny zorganizuje pomstu v podobě členů ochotnického spolku, kteří mají představovat Heleniny ctitele. A tady vstupuje na scénu energická Máňa Nováčková, která se má zhostit role neexistující dcery. Současně s ní vstupuje na scénu také dlouhá řada komplikací a lásek, které zamotanou situaci ještě více zaplétají.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dceruška k pohledání - jak jsem již několikrát psala, mám moc ráda filmy pro pamětníky a i tento patří mezi ně. Jsou velmi naivní, až se člověk musí smát. Ani nemůžu uvěřit, že tento je již 68 let starý.No kdopak by tomu věřil. Přijde mi že od té doby se toho až tolik nezměnilo. Zde v hlavní roli Věra Ferbasová, která mi je sympatická, ale ten její sladký vysoký hlásek je příšerný. I děj je velmi naivní,ale má tento film své kouzlo a ráda se na něj dívám:-D
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 27. 4. 2017 Svátek má Jaroslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz