fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

68% 771 hlasů
6.8 10 771
film / komedie, romantický, USA, , 94 min.
Grumpier Old Men / Grumpy Old Men 2
DVD od 20.4.2005 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:52Vzteklí staříci se vracejí.
John s Maxem se láskyplně oslovují šašku a moulo a zase si výborně rozumějí. Max sice závidí Johnovi Ariel, která si ho vzala, ale bez zášti. Oba staroušové chystají svatbu svým dětem: Maxův syn Jacob se chystá oženit s Johnovou dcerou a vzít si její malou dcerku za svou. Ta ho ale nemá moc v lásce.
A oba dědoušové stále s chutí chodí na jezero, kde na ně čeká jejich přítel-nepřítel - věkovitý a obrovský sumec, kterého se snaží celý život ulovit i Johnův 95letý otec. Na břehu jezera stojí dům, v němž "hoši" roky kupovali návnadu, jejich starý přítel zemřel a domek koupila pohledná María se svou matkou a hodlají tam zřídit italskou restauraci. Max se ji snaží přemluvit, ale ani jeden z nich nejde pro slovo daleko, a tak začne boj, kterého se s radostí účastní i John. K tomu se dál chystá svatba, ale budoucí novomanželé mají z chystaných překvapení čím dál menší radost, svatbu nakonec zruší a rozejdou se. Tím je zapomenut spor s Maríou a boj mezi oběma muži opět propuká naplno. To ale rozhodně není poslední zvrat v jejich osudu...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu I to druhé pokračování bylo perfektní film na který se dá koukat.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Dej si pohov, kámoši 2

obrazek
Zdá se, že v minnesotském městečku Wabasha se vůbec nic nezměnilo. Nikdo nedokázal chytit legendárního sumce, děda Gustafson stále kouří, pije a nenechá jedinou sukni na pokoji, a Max Goldman s Johnem Gustafsonem si stále nedají ujít jedinou příležitost provést tomu druhému nějakou lotrovinu i když intenzita nekonečných slovních přestřelek a kanadských žertíků od chvíle, kdy se John před půl rokem oženil se svobodomyslnou Ariel, značně polevila. Vzhledem k uplynulým pětatřiceti letům urputných bojů se dokonce zdá, že spolu vycházejí. Jejich společnou vášní zůstává rybolov na ledě a soupeří teď především o to, komu z nich se podaří chytit legendárního sumce.
obrazek
Jednoho dne však idylku nečekaně naruší Maria Ragetti a její matka Francesca, které přijedou do města, aby převzaly místní obchůdek s rybářskými návnadami. Vyjde totiž najevo, že chtějí podnik zavřít a na jeho místě otevřít italskou restauraci. Max, který je odhodlán něco takového nepřipustit se rozhodne Mariin plán překazit. Johna napadne, že nerudný Max by také potřeboval manželku, a že Marie by mohla být ideální příležitostí. Do toho všeho si děda Gustafson usmyslí, že by se k němu náramně dobře hodila Francesca, a Johnova dcera Melanie se rozhodne provdat za Maxova syna Jacoba, což ovšem znamená usmířit Johna a Maxe. Jenže to se zdá jako úkol téměř nesplnitelný.


Podobné filmy

Policajt v Beverly Hills I
(Beverly Hills Cop I) Detektiv Axel Foley se stane svědkem vraždy přítele Mika. Šéf mu zab...
dnes 22.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Rosamunde Pilcher: Dokonalý plán
(Rosamunde Pilcher: Allein unter Schülern) Po smrti své ženy a návratu z vojenské mise se ...
dnes 24.00
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Tenký led
(Thin Ice aka The Convincer) Pojišťovací agent Mickey se ocitl v komplikované životní situ...
zítra 00.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 12. 12. 2019 Svátek má Simona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz