fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

60% 1095 hlasů
6 10 1095
film / thriller, akční, dobrodružný, katastrofický, drama, USA, , 115 min., od 12 let
Daylight
DVD a Blu-Ray od 19.10.2016 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:20Není úniku, šetřete s dechem.
Populární Sly Stallone v roli neohroženého hrdiny, který bojuje s časem při záchraně skupiny lidí uvězněných v tunelu pod řekou Hudson. Po výbuchu toxického odpadu zde došlo k závalu a ti, kteří katastrofu přežili, se octli v pasti mezi ohněm, zamořujícím vzduch jedovatými plyny, a vodou, rychle zaplavující podzemní prostory. Jejich jedinou nadějí je bývalý šéf newyorské záchranné služby - Latura, pod jehož vedením se vydají na vyčerpávající cestu podzemním labyrintem. Latura přitom riskuje doslova na každém kroku.
Na úspěchu tohoto katastrofického filmu o strastiplné pouti za denním světlem mají svůj podíl i vynikající zvláštní efekty, díky nimž prožijete chvíle napětí, při kterých vás bude mrazit v zádech!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tahle devadesátková kazetová legenda není zase tak špatná. Technicky je to velmi povedené a od Stalloneho se snad nečeká nějaký dechberoucí herecký výkon. Svojí úlohu splnil na jedničku. Byl tradičním hrdinou se vším všudy. Tenrokrát se povedla i skličující atmosféra a solidní thrillerové prvky.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Denní světlo

obrazek
Byl to docela běžný den, který by se ničím nelišil od stovek jiných, kdyby si cestu Hollandovým tunelem, který spojuje Manhattan a New Jersey, nevybrali v jeden okamžik kromě tří náklaďáků s výbušným toxickým odpadem také zloději prchající s ukradenými diamanty. Ti totiž při své zběsilé jízdě narazí do jednoho z náklaďáků. Při následné explozi dojde ke zřícení části tunelu, kde zůstane uvězněna skupina lidí mezi závalem a neproniknutelnou stěnou plamenů, které rychle zvyšují koncentraci toxických zplodin v uzavřeném prostoru tunelu. A jakoby to nestačilo, začne poškozený tunel zaplavovat voda z řeky Hudson.
obrazek
Hlavní postavou dramatického příběhu je Kit Latura, bývalý šéf newyorské záchranky, propuštěný před dvěma lety po tragické smrti tří záchranářů. Ten jako řidič limuzíny uvízne v zácpě před zříceným tunelem a nejenže se hned zapojí do záchranných prací, ale jako jediný se nabídne, že se pokusí pomoci lidem uvízlým v tunelu, kterým hrozí do tří hodin smrt udušením. Systémem větráků, vhánějících do tunelu vzduch, se mu podaří proniknout do tunelu a dostat se k vyděšeným lidem. Přes jeho snahu několik z nich zahyne, ostatní se pod jeho vedením vydávají na strastiplnou cestu za záchranou, kterou by jim mohl poskytnou nedaleký bunkr, kterým by se mohli dostat ven. Už tak těžkou cestu jim komplikuje nejen ledová voda, ale také nešetrné práce na odstraňování závalu, které způsobují další otřesy. Je jisté, že přes všechnu Kitovu snahu, obětavost a statečnost se všichni za denním světlem nedostanou.


Podobné filmy

Stanice číslo 76
(Space Station 76) V sedmdesátých letech dvacátého století, kdy planeta Země již není obyv...
dnes 22.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Miss Hanoi
V lese u Vansdorfu je nalezena mrtvola mladého vraha, který byl nedávno propuštěn z výchov...
dnes 24.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Jesse Stone: Ztracená nevinnost
(Jesse Stone: Innocents Lost) Tom Selleck se vrací jako bývalý šéf policejního sboru měste...
zítra 01.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 16. 10. 2019 Svátek má Havel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz