fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

52% 20 hlasů
5.2 10 20
drama / krimi / mysteriozní / thriller, USA, , 96 min.
Children of Fortune

Režie:
Herci: , , , , , více...

Americká televizní kriminálka o stárnoucím detektivovi, který se vydává za mladým vojákem podezřelým z vraždy své přítelkyně.
Čtrnáctiletá Erica chodila za školu, navíc byla nedávno přistižena při krádeži auta a vloupání. Protože ji matka přestávala zvládat, byla svěřena do péče otce Davea Passengera, detektiva vojenského námořnictva v San Diegu. V momentě, kdy Erica za otcem dorazí, kriminalista dostane za úkol vyšetřit vraždu mladé dívky. Podezřelý námořník Shane Roberson se pravděpodobně skrývá v malém arizonském městečku. Daveovi nezbývá, než vzít nezletilou dceru s sebou. V ospalém městě žije zvláštní komunita, v níž každý muž má víc žen než průměrný šejk. Tady zkušený kriminalista odkrývá nejen smutnou pravdu o smrti mladé dívky, ale postupně se sbližuje se svou zdánlivě ztracenou dcerou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Čtrnáctiletá Erica chodila za školu, navíc byla nedávno přistižena při krádeži auta a vloupání. Protože ji matka přestávala zvládat, byla svěřena do péče otce Davea Passengera, detektiva vojenského námořnictva v San Diegu. V momentě, kdy Erica za otcem dorazí, kriminalista dostane za úkol vyšetřit vraždu mladé dívky. Podezřelý námořník Shane Roberson se pravděpodobně skrývá v malém arizonském městečku. Daveovi nezbývá, než vzít nezletilou dceru s sebou. V ospalém městě žije zvláštní komunita, v níž každý muž má víc žen než průměrný šejk. Tady zkušený kriminalista odkrývá nejen smutnou pravdu o smrti mladé dívky, ale postupně se sbližuje se svou zdánlivě ztracenou dcerou
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Děti štěstí / Osudný útěk

obrazek
Stárnoucí rozvedený detektiv Dave Passenger, který pracuje pro vojenské námořnictvo v San Diegu, je poveřen vyšetřováním vraždy mladé ženy Alishy Coopové. Hlavním podezřelým je její přítel, námořník vojenského námořnictva Shane Robertson, který pochází, stejně jako zavražděná dívka, z malého arizonského městečka Fortune. Alisha byla jeho snoubenkou a přijela do San Diega s tím, že se za něj provdá. Několik hodin po svém příjezdu však byla zastřelena v bytě svého snoubence. Smrtící kulka přitom vyšla z jeho pistole a on sám zmizel. Všechno nasvědčuje tomu, že utekl zpět do svého rodného městečka, odkud pak zavolal svému veliteli. A právě do Fortune se za ním vydává Dave Passenger, aby zjistil pravdu o smrti jeho snoubenky a jeho vině. Doprovází ho patnáctiletá dcera Erica, kterou Dave neviděl od doby, kdy se rozvedl, a to už budou tři roky. Dívka se totiž dostala do konfliktu ze zákonem a je pod dohledem kurátora. Dave se bojí, aby se nedostala na scestí a je odhodlán udělat pro její nápravu co nejvíc. Na první pohled je však jasné, že to bude stejně namáhavé jako najít vraha. Ke svému překvapení Dave zjistí, že obyvatelstvo Fortune tvoří potomci dávného mormonského společenství, kteří stále dodržují dávné zvyky.
obrazek
Vedou přísný a prostý život, běžné je tu mnohoženství a velké rodiny tvořené několika desítkami lidí. Jsou uzavření vůči okolnímu světu a detektiv z Kalifornie budí jejich nedůvěru. Shaneův otec, stejně jako místní šerif ho ujišťují, že mladíka neviděli už několik měsíců, ale detektiv jim nevěří. Zahlédne námořníka, když jede večer kolem domu Robertsonových a chce ho zatknout. Jenže v tu chvíli se objeví šerif, který Shanea odveze do své kanceláře. Námořník popírá svou vinu a tvrdí, že Alisha byla zavražděna, když na krátkou chvíli odešel z bytu. Dave se pokouší zjistit ve městě víc o Shaneovi a Alishe, naráží však na vlnu nedůvěry a někdy dokonce i nepřátelství. Lidé s ním nechtějí o tragédii mluvit. Jediná osoba, která je k detektivovi milá, je sympatická Ingrid, šerifova dcera a sestra jeho zástupce Abrahama. Od ní se Dave dozví, že manžely pro místní ženy určuje starosta Jessup. Slíbil Alishu za ženu místnímu automechanikovi Lorenu Smithovi, ale ucházel se o ni také Abraham. Dívka však milovala Shana. A pak si Ingrid, která Alishe jedné noci pomohla uprchnout, vzpomněla, že cestou na autobusovou zastávku v sousedním městečku zahlédla policejní auto.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 24. 5. 2018 Svátek má Jana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz