fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

69% 826 hlasů
6.9 10 826
film / komedie, dobrodružný, USA, , 95 min., od 12 let

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:22V Detroit Rock City, příběhu o dospívání, se čtyři američtí středoškoláci snaží za každou cenu sehnat lístky na koncert své oblíbené skupiny Kiss. V průběhu jedné neobyčejné noci každý z nich prožije trýznivé i veselé momenty, jak je jejich urputná touha vidět své favority, staví proti autoritám, rodičům a neodbytnému vlivu disko hudby. Co začne jako nadšená honba za fantastickým rockovým zážitkem, se mění v sérii zašmodrchaných a komických nehod, s jediným hlavním cílem - získat možnost svobodně si splnit svůj sen.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Vděčná bigotní Jamově matce za kremaci vstupenek, doufajíc, že tak budu ušetřena jazykové performance, odhodlaně jsem se pokusila vytrvat, i když bylo jasné, že k uspokojivému zážitku budu postrádat důležité záchytné body - nejsem středoškolačka, nepíšou se sedmdesátá léta, ale hlavně - Kiss nemůžu vystát! Takže mně tak trochu patří, že ani z náhradního programu, který by zastoupil hlavní nevýhody, nebylo nic - jen škodolibá záplata na moji diváckou bolístku - Kissáci jsou trapáci a film, který rozhodně nebere jejich jméno nadarmo, je právě takový...
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Detroit Rock City

Čtyři stateční na cestě za svým snem - když hrají KISS, žádná překážka není dost velká! Čtyři kamarádi ze školy Hawk, Lex Jam a Trip jsou vášnivými nadšenci pro rockovou hudbu, a když se dozvědí, že se v Detroitu koná koncert jejich největších oblíbenců - slavné skupiny KISS, rozhodnou se dostat se tam za každou cenu. Začíná se tak bláznivá cesta za získání lístků na koncert. Čeká je však nelehká cesta a bláznivá noc, protože všichni musí překonat přímo herkulovské úkoly a překážky - od krocení divokých šelem přes odzbrojení maskovaného lupiče, svádění krásných děvčat až po úplnou nahotu! Nesmí se ale nechat ničím zastavit ani odradit a jak noc postupuje a koncert se blíží, každý musí překonat svůj strach a zjistit, co v něm opravdu je...Během jedné noci každý z nich zažije neuvěřitelná dobrodružství a co začíná jako šílená rocková jízda, to se mění na sérii dramatických zvratů a komických trapasů s jediným cílem - vidět hrát KISS!


Podobné filmy

Batman začíná
(Batman Begins) Zklamaný dědic továren Bruce Wayne cestuje po světě a hledá způsob, jakým ...
dnes 13.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Klíče
Malá komedie o tom, co všechno se může také přihodit, když čekáte přírůstek do rodiny (198...
dnes 14.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Hellboy
Dvoumetrové rudé monstrum obrovské síly Hellboy mělo být poslem zkázy světa. Jenže se naop...
dnes 15.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 23. 4. 2018 Svátek má Vojtěch
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz