fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

67% 10 hlasů
6.7 10 10
romantický, Československo, , 96 min., černobílý

Režie:
Herci: , , , , , více...

Příběh svobodné matky, která najde pomoc u přátel.
Hana Vítová má starosti. Raději však volí osud svobodné matky, než by žila se slabošským filmovým hercem a čelila vlivu jeho matky.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Typický film pro pamětníky. Krásná nevinná hlavní hrdinka, pokud možno co nejnaivnější ;-) Ale Hana Vítová docela překvapila. S naivní husičky, které udělal mladý (jak jinak než krásný ale sobecký) nadějný herec dítě o které se odmítá starat ... Hlavní hrdinka tak, než by byla zase v područí, volí cestu svobodné matky. Film značně předramatizovaný je příběhem o tom, že i žena s malým dítětem (teď už běžná záležitos) může najít lásku, úspěch i porozumění ve všech sférách žití ;-)
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Děvče za výkladem

Hlavní postavu sentimentálního vyprávění, mladou osamělou dívku Inku, poznáte ve chvíli, kdy ještě pracuje v obchodě s umělými květinami, který patří její tetě Anně Hurychové. Právě se svěřuje své přítelkyni Božce, že její milostný vztah s úspěšným hercem Viktorem jaksi nezůstal bez následků. Ze svatby však nebude nic, protože namyšlený, fanynkami a matkou rozmazlený sobec Viktor je slaboch, který zcela podléhá vlivu své matky, úspěšné spisovatelky dívčích románků. A té se chudá Inka jako nevěsta pro Viktora nezdá, přestože ve svých románech vdává chudé dívčiny za bohaté muže jednu za druhou. A jako by to nestačilo, přijde kvůli hádce s tetou Inka o práci. Najde si sice po mnoha dnech hledání jinou, ale ani ta jí nevydrží dlouho. Jako modelka v plavkách stojí coby reklama ve výkladní skříni obchodního domu Eva, což se ovšem nesetká s velkým pochopením, takže je akce pro nežádoucí ohlasy zrušena a Inka opět bez práce. Naštěstí má Inka přátele a když už je nejhůř, postará se o ni kamarádka Božka se svým bratrem Ferdou, který Inku tajně miluje.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 11. 12. 2018 Svátek má Dana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz