fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    

69% 83 hlasů
6.9 10 83
drama / komedie, Česká republika, , 90 min.
Kinopremiéra v ČR 16.7.2015 v SK 22.10.2015, DVD od 18.11.2015 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 2015, Český Lev, Herečka v hlavní roli (A. Mihulová)


Archiv
00:50Strhující příběh obětavé zdravotní sestry z jihomoravského venkova, která se stará o bezpočet rázovitých pacientů. Ve chvíli, kdy se dozví, že sama potřebuje pomoct, obrátí se k ezoterice, což velmi nelibě nese její manžel, který na tyhle "hňupoviny" nevěří. Alena Mihulová byla za svůj výkon v hlavní roli oceněna Křišťálovým glóbem na MFF Karlovy Vary. Televizní premiéra koprodukčního snímku ČT.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Škoda že tak trochu shodili léčitele. Myslím si, že léčitel, který přesvědčuje pacienta aby pil vlastní urinu, vzápětí mu řekne, že jeho tělo už praktiky nemá šanci a že připravuje pouze jeho ducha, je velmi špatný léčitel. Pokud by měl léčitel takové schopnosti, jak ve filmu tak trochu naznačovali, jistě by takovému pacientovi naordinoval urinoterapii v celém rozsahu, ne pouze jednou denně pití uriny a podpořil by léčbu hladovkou a samozřejmě za působení pozitivní energie, které jak jsme byli ve filmu svědky, měli hodně. Pak mi na zdravotní sestře nesedělo to, že určitě věděla, že pokud má rakovinu slinivky a metastáze, nemůže v žádném případě popíjet alkohol, čímž se cíleně zabíjela a žádná léčba v tomto případě neměla šanci.
Všechny komentáře k filmu 16+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Domácí péče

Obětavá zdravotní sestra Vlasta při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Když se však dozví, že sama potřebuje pomoc, musí ji začít hledat mimo prostředí, které zná. Díky dceři jednoho z pacientů a její esoterické mentorce začíná objevovat svět alternativního léčení a díky němu snad i sebe samu... To vše k velké nelibosti manžela Ladi, který na tyhle "hňupoviny" nevěří. Vlasta tak musí bojovat nejen se svojí nemocí, ale i s Laďovým zdravým moravským "rozumem". Komedie a drama se proplétají, když si Vlasta poprvé v životě začíná uvědomovat, že taky ona potřebuje péči...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 6. 2018 Svátek má Zdeňka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz