fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

46% 362 hlasů
4.6 10 362
film / mysteriózní, USA, , 84 min.
Dragonheart: A New Beginning

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:53Poslední žijící drak a chudý čeledín toužící stát se rytířem jsou hlavními hrdiny dobrodružného fantasy příběhu.
V druhé části přichází na scénu Geoffrey, sirotek, ale vyrovnaný a pokojný chlapec, který objeví posledního žijícího draka na světě. Geoff si uvědomí, že po boku s drakem, se kterým se skamarádil a který mu mockrát zachránil život, by se mohl splnit jeho tajný sen stát se neochvějným rytířem. Brzy se oba - drak i Geoff - postaví tváří v tvář výzvě, která je změní v hrdiny, kteří necítí bolest. Avšak jak náhle podlehnou vzrušení z jejich nového života a zářivé budoucnosti, nevidí skryté nebezpečí, které je čím dál více těsněji obklopuje...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu První díl mě zklamal, ale tohke nejen že mě zklamalo, tady se navíc jedná o slátaninu a naprostou blbost. První díl, místy originální, měl aspoň nějaké kouzlo, ale tohle už je jen parazit, který vykrádá staršího bratríčka. Už v půlce jse měla s koukáním chuť seknout a spát, což by i s tímhle puštěným filmem nebyl problém.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Dračí srdce 2

Proroctví praví, že až na obloze zazáří kometa se dvěma ocasy, dračí srdce může zničit lidstvo. Poslední drak byl ale zabit sirem Luenem. Alespoň se to říká. Nikdo netuší, že Luen našel rok před svou smrtí v jedné jeskyni dračí vejce. Byť měl obavy, že by jednou mohlo být zdrojem velkého zla, věnoval je klášteru. Mniši se zavázali, že dráče po vylíhnutí schovají, dokud nepřiletí kometa, a dvacet let střežili své tajemství uzamčené v podzemí... Mladý Geoff, vyrůstající v klášteře, touží stát se rytířem. Jeho úkolem jsou však jen pomocné práce ve stáji. Je ovšem přesvědčen, že ho čeká daleko zajímavější budoucnost. Na hradě byl zatím nejvyšším rádcem jmenován lord Osric, z čehož mají všichni velkou radost. Král se totiž poslední dobou chová velice podivně. Osric slíbí, že jako dar ke svému jmenování věnuje každému obyvateli města dvě nové haleny. Do kláštera přijíždí mistr Kwan s doprovodem. Rád by nahlédl do spisů bratra Gilberta. Prý toho hodně napsal o dracích. Hvězdáři totiž Kwanovi předpověděli zrození draka. Kometa se má zjevit již za osm dní. Mnich Peter však tvrdí, že spisy jsou jen výplodem Gilbertovy fantazie, a popírá, že by se v klášteře nacházel jakýkoli drak. Geoff najde chodbu do podzemí. Narazí v ní na kostry, které ho vylekají, a dá se na útěk. Vběhne do místnosti, ve které nalezne meč. Jak záhy zjistí, v podzemí se nachází také drak. Geoff se za ním vydá. Tvor na něj promluví lidskou řečí.


Podobné filmy

Vražedné myšlenky
(Mortal Thoughts) Demi Moore vypovídá ve věci vraždy manžela její nejlepší kamarádky, nási...
dnes 22.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Bojovník
(Le Battant) Roky ve vězení mu mohou vyvážit už jen ukradené diamanty, ale podsvětí nezapo...
dnes 24.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Harry Potter a Tajemná komnata
(Harry Potter and the Chamber of Secrets) V Bradavicích je nebezpečno! Tajemná komnata je ...
pá. 20.12. 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 16. 12. 2019 Svátek má Albina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz