fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

72% 1900 hlasů
7.2 10 1900
film / thriller, komedie, drama, fantasy, mysteriózní, romantický, USA, , 127 min.
Ghost
DVD od 1.2.2005 Hollywood, Blu-Ray od 6.4.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 1990, Oskar, Původní scénář (B. Joel Rubin), Ženský herecký výkon ve vedlejší roli (W. Goldbergová), Film


Ukázka
02:23Podej nejlepšímu příteli prst a připraví tě o všechno.
Úspěšný bankovní úředník Sam žije s výtvarnicí Molly a mají krátce před svatbou. Jejich společný a šťastný život je však násilně přerván: při návratu z kina je Sam zastřelen neznámým mužem. Přitom ale dočasně získal neobvyklou výsadu, může se jako "neviditelný" dál pohybovat mezi živými. Protože objeví, že jeho smrt nebyla vůbec náhodná, chce nějakým způsobem varovat Molly. Navázat spojení se světem živých chce s pomocí prostřednice - poněkud bizarní černošky Ody Mae, která je schopna komunikovat s duchy...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Legendární romantický příběh s jedním z největších fešáků Hollywoodu 90.let, která žena by tomuhle filmu odolala. Na můj vkus je tam sice pár až moc ukecaných scén, ale má to ten správný rytmus. Je tam napětí, akce, trochu se u toho i bojíte a hlavně je tam romantika, kterou podporuje krásný soundtrack. Tenhle film mám moc ráda, hlavně kvůli Whoopi, díky níž se u toho i zasmějete.
Všechny komentáře k filmu 63+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Duch

Patrick Swayze se vrací ze záhrobí, aby chránil milovanou snoubenku a našel svého vraha. Newyorský bankovní úředník Sam Wheat a jeho snoubenka, výtvarnice Molly Jensenová, se právě stěhují do nového bytu ve starém domě a zdá se, že nikdy nebyli šťastnější. Jejich štěstí však netrvá dlouho. Sam je zastřelen pobudou, který je přepadne cestou z divadla. Jeho duch opustí tělo a chystá se následovat magické světlo, Mollyin zoufalý pláč ho však zadrží. Vzápětí zjistí, že ho nikdo nevidí ani neslyší. Je prostě vzduch. Molly zůstává sama se svým smutkem a netuší, že Sam je stále s ní. Neviděn sleduje kamaráda Carla Brunera, jak se vtírá do Mollyiny přízně, a je šokován zjištěním, že jeho smrt nebyla tragická náhoda, ale předem připravená vražda. Ještě víc zdrcující je zjištění, že v jejím pozadí stál právě Carl, kterého Sam považoval za nejlepšího přítele. Zjistí také důvod, proč byl zabit, a uvědomí si, že dokud Carl nenajde, co hledá, je Molly v nebezpečí. Vyhledá proto spiritistku Odu Mae Brownovou a přiměje ji, aby zašla za Molly a přesvědčila ji o jeho existenci. Oda Mae však má velmi pestrý trestní rejstřík a Molly jí neuvěří. Když se Carl pokusí Molly svést, Sam tomu mimoděk zabrání, a když překvapeně zjistí, že i jako duch je schopen ovlivňovat hmotný svět, vyhledá v metru ducha, kterého donutí, aby ho naučil, jak ovládat svou mentální energii. Přesvědčí Carla o své existenci a s pomocí Ody Mae mu z účtu sebere čtyři miliony, které měl Carl "vyprat" pro neznámého zločince. Zoufalý Carl, který se rázem ocitá v ohrožení života, odhodí masku přítele a vyhrožuje Samovi, že Molly zabije, pokud peníze nevrátí. Sam musí znovu za Odou, aby mu pomohla Molly zachránit. Společně se snaží dokázat jí Samovu existenci a vysvětlit situaci. Než však stačí z bytu uprchnout, objeví se Carl. Dokáže ho Sam zastavit a zachránit oběma ženám život?


Podobné filmy

Věčně tvá nevěrná
Saša Rašilov a Lenka Vlasáková jsou manželé už snad celou věčnost. Ona učí aerobik a svého...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Sebemilenec
Simona Stašová a Jaromír Dulava v televizním filmu podle bestselleru Simony Monyové. Drama...
dnes 21.41
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Soumrak mrtvých
(Shaun of the Dead) Shaunův život se již delší dobu ubírá odnikud nikam. Celé dny tráví v ...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 11. 12. 2019 Svátek má Dana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz