fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

57% 191 hlasů
5.7 10 191
komedie / rodinný / hudební, USA, , 73 min.
The Adventures of Elmo in Grouchland

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:09Elmo sice ztratí svou oblíbenou pokrývku, ale naučí se mnohé o přátelství, pomoci a obětavosti v americké komedii plné písniček a poučení.
Vaše nejoblíbenější postavičky ze seriálu Sezame, otevři se! vás nyní pobaví v celovečerním filmu, při kterém se budete všichni smát. Následujte Elma a jeho přátele do země mrzoutů za Elmovo oblíbenou ztracenou dekou. Při tomto dobrodružství uslyšíte samozřejmě mnoho senzačních písní, legrace a naučíte se jednu z nejdůležitějších věcí v životě - smát se.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ELMO je hodný, zlý, smradlavý a hlavně veselý ! Výborný film pro celou rodinu...............................Vaše nejoblíbenější postavičky ze seriálu "Sezame otevři se!", vás pobaví v celovečerním filmu, při kterém se budete všichni smát.............................................. Následujte ELMA a jeho přátele do ZEMĚ MRZOUTů, za ELMOVOU oblíbenou ztracenou dekou............................... Při tomto dobrodružství uslyšíte samozřejmě mnoho senzačních písní, legrace a naučíte se jednu z nejdůležitějších věcí v životě - smát se.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Elmo v Zemi mrzoutů

obrazek
Rozpustilý Elmo, slavný červený chlupáč ze Sezamové ulice, nade vše miluje svou modrou chlupatou pokrývku a nikdy by nedopustil, aby se jí něco stalo, dokonce by ani nikoho nenechal, aby se s ní přikryl. A týká se to dokonce i jeho nejlepších kamarádů. Když se tak s ním jednoho dne přetahuje o přikrývku kamarád Zoe, semele se to tak, že přikrývka nakonec zmizí v dálavách. Elmo, který si nedovede představit život bez své pokrývky, sebere veškerou svou odvahu a odhodlání a vyrazí na záchrannou misi, která ho zavede až do země Mrzoutů, která je nejen plná mrzutých oblud a páchnoucích odpadků, ale také místem, kde žije hanebný sobec Huxley. A právě tomu se dostane přikrývka do spárů. Je zřejmé, že získat ji zpět nebude žádná hračka, přesto se o to Elmo pokusí a vydá se na riskantní výpravu přímo do Huxleho brlohu.
obrazek
Jenže kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby mu nepřišli na pomoc jeho kamarádi ze Sezamové ulice. Zpočátku se jim sice příliš nevede a oni skončí ve vězení, na to jsou ovšem specialisté Ernie a Bert, kteří film zastaví dají kamarádům naději na lepší pokračování příběhu a Elmo se tak může během dobrodružství naučit mnoho tom, jak špatnou vlastností je sobectví a jak důležitá je obětavost.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 18. 8. 2019 Svátek má Helena
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz