fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

drama, Československo,

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:04V expresu je přilepena pod sedadlo krabička od cigaret s plány a instrukcemi o zničení jedné z našich přehrad. STB je o celé akci informována a pomocí podvržené krabičky agenty po dramatickém boji polapí.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Co mě vadilo víc než propaganda, byl příšerný herecký paskvil Ludmily Vendlové. Jinak to byl průměrný špionážní blijec z padesátých let, kterých byla hromada.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVDPopis filmu Expres z Norimberku

Paní učitelka Věrka se v Chebu loučí s dětmi a nastupuje do expresního vlaku, který z Německa míří až do Prahy. Když se chce trochu upravit, upadne jí zrcátko na zem a to jí ukáže, že pod jedním sedadlem je něco schované, což celníci při kontrole neobjevili. Neví, komu to oznámit, nakonec se svěří člověku, který jí připadal seriózní. Ten však patří k zahraničním agentům, který ji po chvíli napadne. Zachrání ji obsluha restauračního vozu, agent se zachrání jenom brzdou a útěkem z vlaku. V tuto chvíli již o všem ví česká rozvědka. Věra netuší, že je mrtvá schránka vybraná a schovaná v její kapse kabátu. V Praze je přepadená agentem, který jí zásilku dal do kapsy ale včasným zásahem četníků jsou špióni zneškodněni.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 1. 2019 Svátek má Ilona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz