fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    Podobné filmy    

68% 100 hlasů
6.8 10 100
film / thriller, krimi, drama, Česká republika, , 90 min., od 15 let
Kinopremiéra v ČR a SK 10.9.2015, DVD a Blu-Ray od 27.1.2016 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Archiv
02:04Varování ministerstva vnitra: Peníze jsou silně návyková látka. Gangsteři umírají předčasně.
Varování ministerstva: Peníze jsou silně návyková látka, gangsteři umírají předčasně.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nečakane dobré to bolo. Bol dej, spád, fascinovala ma drzosť K. V hlavne úlohe mi herec moc nesedel. Páčil sa mi Filip Čapka.
Pobavil ma bulvár: Následně ( pri odsúdení v JAR 2013) "Následně si Krejčíř vyslechl kritiku kvůli tomu, že údajně vlastní nejméně šest cestovních pasů na různá jména a parkovací Pobavil ma bulvár: Následně si Krejčíř vyslechl kritiku kvůli tomu, že údajně vlastní nejméně šest cestovních pasů na různá jména a parkovací kartu na další jméno. Krejčíř v této souvislosti argumentoval, že v Česku a na Seychelách je legální změnit si jméno. Jediný falešný pas byl prý ten, který použil při svém útěku z ČR." Rozkošné, ta ne?
Všechny komentáře k filmu 24+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Gangster Ka

Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a talentem pro dokonalý podvod. Kde jiní sahají po zbrani, on využívá lsti a armády právníků i monstrózního kapitálu. Mrknutím oka okrádá stát o miliardy korun. Je si ale dobře vědom hranice, kterou nesmí překročit. Tou hranicí je fyzická eliminace kohokoliv ze svého okolí. Díky kontaktům na politické scéně chystá Kraviec triumfální majstrštyk - ovládnutí Čepra, společnosti kontrolující veškeré zásoby pohonných hmot v republice. Když to vyjde, bude to


Jan Pachl (rozhovor)
obrazek
Jaká byla pro vás jako režiséra nejtěžší scéna?

Od začátku jsem věděl, že největším úskalím filmu budou scény pojící se k Jihoafrické republice, nedejbože akčního charakteru. Takže takovým mým černým Petrem byl od začátku obraz pojmenovaný jako: Pákistánská čtvrť, Ext., Noc.  Je to finální scéna, ve které si jde Káčko vyřídit účty s pákistánským gangem, který mu vyfoukl 40 kg metamfetaminu. Představa skloubení exotické johannesburské lokace, padesáti Pákistánců - kaskadérů, českých herců a střílejících zbraní, byla od začátku producentsko-autorským oříškem, který se s vypětím všech sil podařilo rozlousknout. Výsledná scéna navíc působí neuvěřitelně autenticky.

Jaká je vaše oblíbená scéna?

Těch scén je víc a většinou se vážou k hlavnímu antihrdinovi. Káčko je prostě neuvěřitelnej asociál neboli exot. Nikdy nepřestává překvapovat. Jeho reakce jsou odlišné od běžného sociálního modelu. Třeba když ve druhém díle vítá svou manželku s novorozeným synem po příjezdu z porodnice a po domě mu nepokrytě pochoduje nahá milenka. Nebo scéna, ve které v rauši skočí do vypuštěného bazénu a začne se vyznávat mrtvému otci… To jsou scény, které mě hodně baví, protože jakkoliv mohou vypadat vycucané z prstu, jejich základ je v reálném životě. Bylo jen potřeba najít vhodného interpreta a tím Káčko rozhodně je. Ten chlap je jako nejčernější vtip. Na začátku netušíte, v půlce se začnete smát, a když přijde pointa, mrazí vás v zádech. 

Jak dlouho jste oba díly Gangsterky natáčel?

Natáčecí plán obou filmů byl postaven na 50 dní, když nepočítám týdenní exkurz do Jižní Afriky. Celkově se pak natáčení roztáhlo do 6 měsíců z důvodu potřeby různých ročních období.

Co vám projekt dal a naopak vzal?

Gangster ka je můj první realizovaný celovečerního film, takže to už je samo o sobě výhra za všechny peníze.“

Jak hodnotíte po této zkušenosti český organizovaný zločin?

Spíš mě zajímá, jak bude český organizovaný zločin hodnotit náš film. Možná by se teď hodilo říci nějaký blábol ve smyslu: díky prostudování mechanismů organizovaného zločinu v naší zemi, korupce státního aparátu a uvědomění si nedotknutelnosti největších gaunerů, jsem přišel o veškeré iluze... bla bla… Ne, to se nestalo. Já totiž žádné iluze neměl ani před tím.

Adam Dvořák (rozhovor)
obrazek
Byl to zatím váš nejtěžší projekt?

Myslím, že to byl nejtěžší projekt. Natáčeli jsme hned dva filmy najednou, takže hlavně proto to bylo náročné. Navíc jsme na to měli omezený rozpočet, protože standardní podporovatelé filmů se k nám obrátili zády včetně fondu kinematografie. Na druhou stranu - kdyby se na osmitisícovky jezdilo výtahem, zajel by si tam každý, a nebyl by to takový zážitek. Takže teď, když je to skoro hotové, mám opravdu skvělý pocit, že jsem to dokázal.

Má film podle vás nějaké obecnější poselství?

Film může ukázat divákovi, jak snadné je propadnout se do podsvětí. Dává divákovi nahlédnout do českého podsvětí a zároveň jeho propojení s politikou.

A když jste díky filmu nahlédl pod pokličku podsvětí, jak je na tom podle vás Česká republiky s potíráním korupce a organizovaného zločinu?

Domnívám se, že česká policie možnosti a schopnosti, jak potírat organizovaný zločin, má. Bohužel občas vstupují do hry politici. A u nich si už mnohdy nejsem jistý, zda mají maximální vůli vše rozkrýt.

Jaký máte pocit z prvních ohlasů od lidí, kteří viděli filmy v pracovních verzích?

Pocit mám skvělý. Bál jsem se reakcí, ale ty byly naprosto skvělé. Po prvním filmu jsem se bál, jak přijmou druhou část Gangster Ka : Afričan. Po projekci ale diváci říkali, že se baví snad ještě více. Takže obrovská satisfakce.

Ve filmu je pár milostných scén, v níž hraje vaše životní partnerka Vlastina Svátková. Jak se vám tyhle scény stříhaly?

Vzhledem k tomu, že již léta zastávám názor, že nahota je jeden z kostýmů herce, nemohl jsem tady najednou být za puritána. Když ještě vezmete v potaz, jak probíhá natáčení, a že to s erotikou nemá tolik společného, musel jsem se odosobnit. Byl jsem ale klidnější, když tyto scény na rozdíl od ostatních nezkoušeli před natáčením.

Hynek Čermák (rozhovor)
<>Obrázek nenalezen<> Koho hrajete ve filmu?

Hraju Radima Kraviece, což je gangster zvaný Káčko. Jeho předobrazem je sice Radovan Krejčíř, ale nevytváříme autobiografickou figuru. Nechali jsme se inspirovat životem Krejčíře a jeho kauzami. Jinak je to literární fikce.

Jaký bude gangster ve vašem podání?

Zčásti zbabělec, zčásti psychopat. Diváci si aspoň uvědomí, kolik je kolem nás psychopatů, kteří mají vliv na vysokou politiku.

Co bylo nejtěžší na hraní této záporné postavy?

Obhájit jeho způsob života a světonázor.

Kdy jste naposledy hrál zloducha?

Parchanta jsem hrál po dlouhé době. Naposledy asi Richarda III. To je taky velký padouch, kterého jsem měl tu čest hrát. Ten mi do života hodně zasáhl. Stejně jako teď Radim Kraviec.

Jak vám Kraviec zasáhl do života?

S takovými lidmi s tak negativní energií se nepracuje dobře. Velmi těžce to pak ze sebe dostáváte. Zamíchalo mi to osobním životem, i s názory. Teď momentálně prožívám takové období, jako kdybych byl vrehabilitačním centru. Musím se dostat zpátky do normální pozice. Začal jsem jezdit v autě nepřipoutaný a rychle, protože mám pocit, že je všechno jedno, že jsem nadčlověk, který si to může dovolit. Vím. Jsou to jen takové maličkosti, které zase zmizí. Ale musím se dát dohromady. Stát se zase normálním Hynkem Čermákem.

Jaké to je žít život „ujetého gangstera“?

Nic pěkného to asi nebude. Žijí v pomíjivém světě bohatství a blahobytu. Ale taky nejspíš ve strachu, což navenek nepřiznají. Gangsteři podle mě nemyslí moc na zítřek, což je dáno jejich žebříčkem hodnot.

Je to asi dost šílený život?

Souhlasím, je to hnus. Dělat podvody a násilí? Na to je potřeba mít žaludek a vhodnou náturu. To neznamená, že to obdivuji. Prostě je to jiný druh života.

Co jste si z natáčení filmu Gangster Ka odnesl?

Z těch pozitivních věcí? Třeba to, že osobní svoboda je věc, která je závislá na žebříčku hodnot každého člověka. S Kraviecem můžu v lecčems souhlasit, co se týče názorů na svobodu. Ale ten způsob, jak si ji člověk získává a zajišťuje, je velmi odlišný od mých představ.

A z těch negativních věcí jste si odnesl co?

Tenhle film mě nutí se zamýšlet nad tím, jaký je ve skutečnosti svět kolem nás. Často není prostě takový, jak se nám ho snaží ukázat lidé, kteří nám vládnou. Člověk se musí starat sám o sebe a používat svůj žebříček hodnot. A i tady, víc než jinde, platí Kantovo: Hvězdné nebe nade mnou, mravní zákon ve mně.

Takže když se teď budete dívat na zprávy v televizi, tak s velkým odstupem?

Je to hrozně jednoduché: Nevěřím vůbec ničemu. A nikomu. Po zkušenostech s tímhle filmem si teď pustím televizi a můžu se jenom smát. Většina reportáží pro mě bude zastíněná tím, že to asi nebude pravda, protože: „kdoví kdo co dostal?“ Nevěřím vůbec ničemu, což je zoufalství.

Ale na film se diváci těšit mohou?

Samozřejmě. Bude to skvělý český akční film, který vám ukáže jinou tvář našeho života.

Vlastina Svátková (rozhovor)
obrazek
Jaké pocity jste měla, když jste se vžila do role Sandry, manželky Radima Kraviece? Jaké vlastnosti musí mít podle vás žena, která se rozhodne žít po boku zločince?

Už když jsem si četla scénář, byla mi role Sandry blízká. To asi říká každá herečka, ale když vám postava není podobná, měli byste si k ní najít cestu přes nějaké společné rysy, nebo něco, co jste sami zažili. Sandra není jenom manželka gangstera. Je to spíš normální, lehce naivní žena, která věří v lásku a v to, co muž v zamilovanosti předvádí za divadlo. Které z nás se to nestalo, že se zamilovala do nepravého, do někoho, který si na něco hrál, nebo nás tahal za nos? Většinou je to velká životní lekce, po které utečeme a řekneme si: „Tak tohle už nikdy více“. Bohužel Sandra utéct nemohla, i kdyby stokrát chtěla. A z naivní, veselé holky se stala vyděšená, nešťastná žena na antidepresivech, která musela ustát úplně všechno a přežít.

V průběhu filmu Sandra několikrát zjistí, že se její Káčko nechová čestně a správně. Přesto s ním stále je. Pokud to převrátím do reality. Myslíte, že pro takovou manželku existuje nějaké východisko, či únik z toho šíleného světa?

My ženy jsme takové. Věříme, dáváme šance, snažíme se za každou cenu udržet rodinu, vydržet, zlepšit se, být silnější, nevzdat se… Bohužel pak zboříme všechny hranice důstojnosti a dovolíme to, co bychom už dávno neměly. Neříkám, že všechny. Ale zdá se mi, že právě takovéto ženy přitahují takovéto muže. Pro oba je to lekce. Akorát že někdo se učit chce a někdo nikoliv. Říká se, že když padne první facka, má se žena sbalit a utíkat pryč. Ne vždy je ale realita tak jednoduchá… Ženy jsou často finančně závislé, navíc s dětmi, bez práce na mateřské. Bojí se toho, co bude. Jak to zvládnou. A muži manipulátoři vyhrožují a děsí. Stejně jako hlavní postava v našem filmu, akorát že Káčko už jí vyhrožoval i s nabitou pistolí a vřískal, že pokud odejde, tak ji zabije. A ona Sandra moc dobře věděla, že to udělá. Jediné její východisko bylo modlit se, aby ho zatkli a nikdy nepustili. Doufám, že tento film bude apelovat i na odkaz domácího násilí, které může mít mnoho podob. Já sama jsem tváří občanského sdružení Isida Amenti, které bojuje proti domácímu násilí. Jsem v tom velmi citově zainteresovaná, protože vím moc dobře, o čem to je...

Jak se vám hrálo po boku Hynka Čermáka? Líbí se vám spíše holohlavý, nebo "vlasatý" jako Káčko?

Já si někdy ani nevšimla, že má paruku, nebo že ji nemá. Koukala jsem mu pořád do očí. Hynek je ten nejlepší spoluhráč, jakého jsem si mohla přát. Někdy jsem už i ztratila hranici mezi tím, že hrajeme, nebo to celé dokumentárně prožíváme a dáváme do toho absolutně vše, co v nás je.

Umíte hrát na nějaký hudební nástroj jako vaše filmová Sandra?

Hraju od dětství na klavír, hrála jsem na flétnu a zpívám. Naučit se hrát na violoncello byl těžký oříšek. Ale měla jsem skvělou učitelku Báru Soukupovou. Ta mě za krátkou dobu naučila, co mohla. Ale i tak to bude asi průšvih. Doufám, že to diváci nepostřehnou.

Predrag Bjelac (rozhovor)
obrazek
Co to je za film? „Až vyrostu, budu klokanem?“

Je to komedie z roku 2003. Má role je tam poměrně malá, ale lidé se do ní nějak zamilovali. Píše se o ní, že je to kultovní role v kultovním snímku. Baron je drobný lupič, který vypráví historky, jako Baron Prášil. Mladí lidé mě kvůli této roli stále zastavují v Bělehradě na ulici a chtějí se se mnou vyfotit. Tedy s Baronem, samozřejmě.

Snad vás budou po premiérách filmů Gangster Ka zastavovat na ulici i lidi v Praze.

Uvidíme. Hraju tam albánského gaunera Dardana, a jak to tak vypadá, bude to asi moje další nejoblíbenější role.

Umíte velmi dobře česky. Jak dlouho jste se náš jazyk učil?

Už tady žiju přes dvacet let. Navíc moje prababička byla Češka. I proto jsem velmi rychle začátkem devadesátých let dostal v Česku trvalý pobyt. Moje prababička se jmenovala „Anna Novotny“. Já jsem přišel do Čech hned, jak začala válka na Balkáně v roce 1992.

Vy jste národností Srb, nebo Černohorec?

Ne. Já jsem Jugoslávec. Už to sice neexistuje. Ale mám důvod to říkat. Táta byl Srb z Chorvatska. Matka je Chorvatka z Bosny. Já jsem se narodil v Srbsku v Bělehradě. Tam jsem prožil půlku života. Ale za půl roku se stanu Čechem. Právě teď jdu podat všechny podklady na úřady. Udělal jsem test i zkoušky z češtiny.

Jak se vám natáčela Gangster Ka s týmem režiséra Jana Pachla?

S Honzou jsem netočil poprvé. A doufám, že ani naposledy. On je mladý a přitom neuvěřitelně klidný a vyrovnaný režisér. Vytváří kolem sebe pohodovou atmosféru. Už když jsem studoval, tak jsem snil o tom, že budu mít svého režiséra. Na celý život. Tak snad to bude Honza. Natáčení bylo fajn. Jen to trvalo dlouho. Bylo to rozložené skoro do pěti měsíců. Takže mohu říct, že kus toho Dardana s sebou pořád nesu, i kdybych nechtěl. Hodně mě to ovlivnilo. Zrovna jsme se o tom bavili s přítelkyní. Říkala mi, že jsem chvílemi doma nebyl Pedjou, jak mi říkají, ale filmovým Dardanem.

Propadl jste roli?

Já to tak hraji. Víte, já jsem studoval fakultu dramatických umění v Bělehradě. A rok jsem strávil na institutu herectví v USA. A tam jsem se učil hrát podle Stanislavského metody. Jde o to, se psychologicky vcítit do role. Musíte se identifikovat s postavou. K tomu člověk potřebuje podmínky a pochopení štábu. A musím říct, že nejlepší podmínky jsme měli při natáčení na Kanárských ostrovech. I když tam byly jisté potíže s organizací a logistikou, tak fakticky jsme tam byli jenom kvůli tomu natáčení, takže člověk měl čas se víc soustředit na svou roli. Podle mých zkušeností je nejlepší, když herec točí někde daleko od domova. Minulý rok jsem dělal nějaký film v Bukurešti. Seznámil jsem se tam s hercem Sam Neilem z Nového Zélandu. To je ten, co hrál doktora v Jurském parku. A ten mi to říkal taky. Prostě se nevracíš z natáčení rovnou domů. Takže jsi stále na place, tělem i duší jsi pořád ve filmu.

Jaké to je hrát zločince?

I když jsem zločince hrál, tak jsem se jako zločinec necítil. Ta role byla tak napsaná, že to nebyla čistokrevná role hajzla. Dardan žil v nějakých podmínkách a musel přežít. Být pravou rukou gaunera, byla jeho práce. Ale fakticky byl daleko menší zločinec, než naše hlavní postava Radim Kraviec. Dardan je málokdy exekutor, tedy ten, kdo zabíjí. Pro Dardana to dělá někdo jiný. Já jsem ho hrál spíše jako kamaráda Kraviece, než rovnocenného zločince. On někdy vidí víc než Káčko. Chvílemi ho chce dokonce upozornit, že dělá něco špatně, že to přehnal. Ale Káčko je takový blázen, že se mu vlastně nedá nic říct a nějak ho napravit.

Ale v jednom momentu je tam scéna, kdy jednoho člověka zabijete.

To je pravda. Ale kdybychom to teď točili znovu, tak bych prosazoval, aby Dardan přímo nevraždil. Aby byla ta postava víc jednoznačná. Ale ano. Můj Dardan je zločinec. On nepřišel ke Káčkovi z univerzity. Ale všimněte si pak ve filmu drobného detailu. Dardan třeba vůbec nekouří. Ani jednou ho tam neuvidíte s cigaretou v puse. Bylo by to samozřejmě nejjednodušší: jsi zločinec, tak máš v puse cigaretu.

Ve filmu je vaše postava dost tajuplná. Jen jednou je tam zmínka, že jste býval válečný zločinec.

Ano. Než jsem se jakoby dostal ke Káčkovi, tak jsem byl ve válce na Balkáně. Mimochodem. To jméno, které jsme mu pak ve filmu dali, jsem vymyslel během natáčení na place. Všichni ho znají jako Dardana, ale pak se lidi dozvědí, že je to Černohorec Vesko Perovič.

Proč zrovna tohle jméno?

Podle mé přítelkyně. Ona se jmenuje Marie Perovič a je z Černé Hory. Ona je jinak režisérka. Ale nakonec ta minulost Dardana zůstane stejně tajemná. Nikdo se nedozví, co dělal a proč utekl do Čech.

To je zajímavé. Válka na Balkáně končila někdy v devadesátých letech a právě tehdy začíná Dardanův život v Česku po boku Káčka. Hledal jste někde nějakou inspiraci pro svou roli?

Mám známého… Nemůžu říct, že je to přítel, ale má podobný osud jako Dardan. Byl ve válce v Jugoslávii a nejspíš i zabíjel. Byl nějakou dobu v Maďarsku a pak se usadil v Česku. On je vlastně žijící důkaz, že je to všechno možné.

Takže skoro realita?

Téměř. Ale náš film není dokument. Jak správně podotýká režisér Pachl: Gangster Ka není dokument, ale je to film, který vám velmi věrohodně ukáže mechanismus zločinu.

Chtěl byste být v reálném životě pravá ruka Krejčíře?

Neé. V žádném případě. To by byla nuda. Myslím, že žít takovýhle život, je jeden velký nesmysl. Mám v této souvislosti jeden postřeh z natáčení. Byli jsme v jedné luxusní vile za Prahou. Natáčeli se tam scény z Káčkova domova. Byla to nádherná vila. Ale představte si, že v tom domě nebyla žádná knížka. V obýváku, kde jsme točili nejvíc, byla jen fototapeta knihovny. Ten barák byl přitom originál, žádná vila na pronajímání. A mě najednou napadlo, že život takových lidí je jedna velká fototapeta.

Ve filmu se několikrát objeví scéna, jak si děláte espreso. A nazýváte to tam „dojč“. Co to je?

Tak to vysvětlím. Vzniklo to takhle. Moje přítelkyně Marie je uměleckou ředitelkou televizního festivalu v černohorském Baru. A Marie v roce 2013 pozvala na festival i tvůrce seriálu Cirkus Bukowsky. Přijel tam i režisér Honza Pachl. A narazil tam právě na to kafe. Dojč opravdu vymysleli Černohorci. Je to dlouhý preso s mlékem. Ale protože jsou líní, aby říkali: dej mi jedno dlouhé presso s teplým mlékem, tak oni vymysleli, že se to bude jmenovat jen dojč. A to se strašně líbilo Honzovi, tak to dal i do scénáře.

To jste nám teď udělal chuť na kafe. A jak byste navnadil diváky na film? Kdybyste je měl pozvat do kina, co byste řekl?

Ať jdou. Bude to stát za to. Netváříme se, že děláme velké umění. Ale pěknej biják to bude. Takže pojďte na dobrej biják.

Filip Čapka (rozhovor)
obrazek
Každá role znamená, že se do ní herec musí vcítit. Jaké to je být policajt? Jaké pocity jste měl, když jste se vžil do role Lánského?

Hlavně žádné pocity.

Jaké vlastnosti musí podle vás dobrý policajt mít, aby v prostředí organizovaného zločinu přežil?

Chladnou hlavu, pevné nervy, analytické myšlení, intuici, zdravej žaludek na všechny ty hrůzy, se kterýma se denně potkává a hlavně pokud možno žádnou rodinu. Myslím si, že tuhle práci dělají většinou slušný a čestný lidi, což může být i handicap. Grázl grázla chytne asi rychleji.

Ve filmu představujete zásadového poldu, který odevzdá třímilionový úplatek. Umíte si představit takovou situaci v realitě? Co všechno člověk musí udělat či zvažovat, aby takovou nabídku odmítl?

Nespal by kvůli tomu i Mirek Dušín, to bez debat. Připusťme, že zrovna on by asi odmítl. No a my všichni ostatní? Kus od kusu. Těch mnoho neznámých v každém z nás je víc. Ale to je asi na delší debatu.

Šel byste po zločincích tak důsledně jako Lánský? Nebál byste se?

Bál. A moc. Celý život máte za zadkem největší gaunery, co mají peníze a chtějí moc. A jsou krytí těmi, co volíme, kteří mají moc a chtějí peníze. A proto vám jdou po krku ještě víc, než ti první.

V jedné scéně přijdete o velmi blízkého člověka. Konzultoval jste s nějakými odborníky, jak se v takové situaci jako postava ve filmu chovat?

Kdybych podobné pocity, které musím nějak zahrát, konzultoval pokaždé, nebyl bych herec, ale pseudopsycholog. Každý v sobě máme nějaké zážitky a spodní řeky. Pak už je to jenom intuice a snad malinko talentu.

Miroslav Etzler (rozhovor)
obrazek
Jaké pocity jste měl, když jste se vžil do role kmotra Vratislava Miloty? Jaké vlastnosti musí podle vás mít gangster, aby v prostředí organizovaného zločinu přežil?

Nemám tušení, jaké to je být zločincem. Jsem herec. Každopádně být nejmocnějším mužem organizovaného zločinu hlavního města, je bezesporu opojné. Opojné do té míry, že člověk ztrácí jakékoliv bariéry ekonomické, ale i ty morální. Ztráta těch druhých umocněná strachem pak vytváří schopnost zajít kamkoliv. Bohužel panický strach, který zřejmě přetrvává, bývá důvodem nárůstu dalších a dalších bezcharakterních činů.

JVe filmu představujete bosse, který má důvěrné vztahy s politiky. Takže jste si "čuchl" k moci. Jaké to je, tahat za nitky a "vodit" lidi, kteří řídí stát? Ve filmu i v realitě?

Jakákoliv moc je natolik opojná, že člověk ztrácí zábrany. V okamžiku, kdy jste schopni ovlivnit věci týkající se vedení státu a jeho peněz, stáváte se paranoikem bez skrupulí.

JUměl byste po této filmové roli a zkušenosti vytvořit žebříček hodnot gangstera? Co je pro něj podle vás nejdůležitější?

Peníze, moc, ženy, domy, auta. Chybí radost a zpětná vazba.

JVaším zbožím jsou ve filmu kompromateriály. Když to přeženu: Za kolik byste prodal kompromitující materiály na premiéra?

Kompromateriály na premiéra jsou neprodejné. Bezcharakternost novodobých premiérů jde ruku v ruce s bezcharakterností chlapců, o kterých jsme film Gangster Ka točili.

Podobné filmy

Madla zpívá Evropě
Zdenka Sulanová v českém hudebním filmu o dívce se stříbrným hlasem (1940). Dále hrají: L....
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Koření života
(No Reservations) Úspěšná Catherine Zeta-Jones žije svůj život se stejnou náruživostí jako...
dnes 15.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Zrození Planety opic
(Rise of the Planet of the Apes) Will se snaží najít lék na Alzheimerovu chorobu. Testy pr...
dnes 15.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 21. 4. 2018 Svátek má Alexandra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz