fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Celý film zdarma    Videoukázka    Fotky    

76% 669 hlasů
7.6 10 669
akční / drama / krimi / thriller, Hong Kong, , 126 min., od 13 let
Lashou shentan / God of Guns / Hard-Boiled / Ruthless Super-Cop
DVD od 20.6.2005 MagicBox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Celý film zdarma
02:06:00
Ukázka
02:52Hongkongské obyvatelstvo je terorizováno zkorumpovanými gangstery a brutálními triádami. Policejní inspektor Yuen přísahá, že prohnilé podsvětí vyčistí. Na pomoc mu přichází tajný policista Tony. Oba muži, oddaní stejnému poslání ale každý zvyklý hrát jinak, spojí své síly, aby se pokusili vyhrát boj proti nenáviděnému nepříteli.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Upřímně nevím k čemu se podobné filmy točí. V podstatě se od začátku do konce jen bezmyšlenkovitě střílí a žádná vražda nevyvolává sebemenší emoce, tak k čemu to? Méně vražd, košatější příběh a udělalo by to na mě větší dojem.
Všechny komentáře k filmu 14+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hard Boiled

obrazek
Policejní seržant Yuen, přezdívaný Tequila, napadne společně se svým kolegou Ah Lungem podloudné obchodníky se zbraněmi. V divoké přestřelce je mnoho mrtvých a jedním z nich je bohužel také Al Lung. Přestože velitel Pang Tequilovi vyčítá jeho drsné metody, policista je po smrti kolegy a přítele odhodlán bojovat ještě tvrději. Pro Huie, jednoho z obchodníků a pašeráků zbraní, pracuje také zabiják Alan, kterého se pokouší přetáhnout do svých služeb šéf konkurenčního gangu Johnny Wong. Nikdo netuší, že Alan je ve skutečnosti tajný policista nasazený do podsvětí jako zvěd. Tequila se od svého informátora Foxyho dozví, že se Johnny chystá přepadnout tajný sklad zbraní svého konkurenta.
obrazek
Jeho gang pod vedením zabijáka Mad Doga opravdu ještě téhož večera sklad přepadne a pozabíjí většinu dělníků. Když na místo dorazí Hui, Johnny chce donutit Alana, aby svého šéfa zabil. Ten nabídne svůj život výměnou za životy svých lidí, Alan však začne střílet. Ve stejný čas zaútočí také Tequila a v následné přestřelce se mu podaří zlikvidovat většinu Johnnyho gangu. Když se nakonec ocitne tváří v tvář Alanovi, selže mu zbraň. Alan však bezmocnému policistovi daruje život. Tequila zjistí, že Alan bydlí na jachtě v zálivu a nabídne mu spolupráci v boji proti Johnnymu. Společně se pak musí bránit proti nečekanému útoku. Tequilovi se podaří ukrýt před Johnnym, který se objeví a odveze lehce zraněného Alana do nemocnice. Do které, to se Tequila dozví od Foxyho, kterému jen krátce předtím Alan lstí zachránil život.
obrazek
Ukáže se, že Johnny má pod nemocnicí tajný sklad zbraní. Tequila pověří svou přítelkyni, policistku Teresu, evakuací nemocnice a sám se s Alanem vydá do tajného skladu. Vinou řady nedorozumění se evakuace nemocnice nepodaří, a když do nemocnice dorazí Johnny, rozpoutá masakr nevinných pacientů a lékařů. Do boje s Johnnyho zabijáky se nejprve pustí Alan a Tequilla, později se do boje zapojí také policie, která nemocnici obklíčila a pod těžkou palbou se pokouší evakuovat zbylé pacienty, zejména miminka z kojeneckého oddělení. Posledního se ujme Tequila, který se s miminkem v náručí probojovává k východu.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 21. 10. 2018 Svátek má Brigita
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz