fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 1079 hlasů
6.5 10 1079
film / komedie, pro děti, USA, , 99 min.
Mouse Hunt

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:25Bratři Ernie a Lars mají problém. V jejich domě je myš a nechce se jí pryč. Nepomohou žádné prostředky ani triky a nakonec nebude ani jasné, kdo vlastně honí koho.
Snímek Hon na Myš je založen na archetypálním komediálním modelu, v němž se silnější snaží dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Amuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Komedie, jež spolehlivě uspokojí jak dětské, tak i dospělé diváky.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hon na myš je film, u kteréh bych to asi neměl říkat, ale já jsem se opravdu výsostně bavil. Asi je to tím, že se sám věnuji chovu potkanů a tak vím, co jsou hlodavci zač. Film založený na základech dobrých grotesek.
Všechny komentáře k filmu 25+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Tvorba viz. efektů    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hon na myš

obrazek
Znesváření bratři Ernie a Lars Smuntzovi zdědí po smrti svého otce jeho zchátralou továrnu na provázky, několik zašlých osobních věcí a zchátralý dům, který otec kdysi dostal jako splátku dluhu a nikdy v něm nebydlel. Starší Ernie býval majitelem vyhlášené restaurace, jenže zkrachoval, když šváb, který vylezl z krabice po otci, způsobil infarkt starosty, který tu právě večeřel. Lars zase odmítl prodat továrnu na provázky obří konkurenční firmě Zeppco a manželka ho za to vyhodí z domu. Bratři, kteří nemají kde spát, zamíří do zděděného domu. Tady náhodou objeví stavební plány a zjistí, že jde o dlouho hledanou stavbu slavného architekta, která má pro jeho obdivovatele a obchodníky nesmírnou cenu.
obrazek
Přestože jim milionář a sběratel Alexander Falko nabídne závratnou částku, bratři chtějí získat ještě víc a rozhodnou se dům prodat v dražbě. Aby neohrozili hodnotu domu, rozhodnou se bratři zbavit myši, která byla do jejich příchodu jedinou obyvatelkou domu. Jenže vzápětí se ukáže, že pastička s kouskem sýra na to stačit nebude. Dokonce ani plný dům pastiček. Myš se totiž oběma bratrům ukáže rovnocenným soupeřem a všechny pasti dokáže nejen obejít, ale také obrátit proti bratrům Smuntzovým. Stejně hravě zlikviduje nejen krvelačnou kočku, kterou si bratři pořídili, aby je zbavila nežádoucí obyvatelky domu, ale také profesionálního hubitele hlodavců, kterého z domu odvezou fyzicky i duševně zničeného. Navíc s pokračujícím lovem dostává už tak zchátralý dům další rány. <>Obrázek nenalezen<> A jakoby nestačily lovem zdemolované interiéry, objeví se banka požadující splátku půjčky, za kterou dům slouží jako záruka. S penězi Larsovy manželky, která se dozvěděla o výnosné nemovitosti, se jim sice půjčku podaří zaplatit, ale v domě je stále pánem nepolapitelná myš. I na tu však dojde a když ji Lars čirou náhodou omráčí, nedokáží ji bratři zabít a místo toho ji pošlou v krabici na doutníky Fidelu Castrovi. Jenže sotva za peníze Larsovy manželky dokončí rekonstrukci zničeného domu a zahájí aukci, je myš i s krabicí na doutníky zpátky. Začíná rozhodující střetnutí, které má poněkud nečekaný výsledek.


Podobné filmy

Tango a Cash
(Tango and Cash) Sylvester Stallone a Kurt Russell jsou nejlepší policisté protidrogového ...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Svatba upírů
Upírská komedie o nevinné lásce a o tajemstvích, která vycházejí najevo za tmy (1993). Hra...
dnes 23.52
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Americký ocásek
(An American Tail) Myšák Fievel se se svojí rodinou stěhuje z ruské vesnice do Ameriky - z...
zítra 05.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 6. 12. 2019 Svátek má Mikuláš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz