fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 946 hlasů
6.1 10 946
film / komedie, romantický, USA/Velká Británie, , 111 min., od 12 let
Chasing Liberty / First Daughter
DVD od 10.11.2004 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30V životě Anny je spousta mužů. A všichni mají sluchátka a nosí zbraně. Jsou to totiž tajní agenti, jejichž úkolem je zajistit nejvyšší ochranu dceři nejvlivnějšího muže země, prezidenta Spojených států. A Annino přání žít normální život -náctileté dívky, se zdá být nesplnitelné.
Jenže ona chce být jen sama sebou. Anně se jednou podaří přimět svého tátu, aby jí během návštěvy hudebního klubu doprovázeli pouze dva členové ochranky než obvyklá mnohočlenná sestava. Když však dorazí do klubu a zjistí, že otec slib nedodržel, zbaví se agentů a zmizí s Benem, pohledným fotografem, s nímž se právě seznámila. Anna Benovi neprozradí, kdo je. Ale také Ben má své tajemství ...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příjemná a oddychová komedie na kterou se dá koukat.
Všechny komentáře k filmu 23+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hon za svobodou

Prezidentova dcera touží po jediném. Prožít prázdninové dobrodružství bez otravné ochranky za zády. Osmnáctiletá Anna je dcerou amerického prezidenta Jamese Fostera a všechna privilegia by vyměnila za trochu soukromí, za jediný večer bez všudypřítomné ochranky za zády. Když zásah tajných agentů překazí její první rande, dojde jí trpělivost a vynutí si na otci určitou míru svobody. Prezident jí slíbí, že na koncert, na který se chystá během návštěvy Prahy, s ní pošle jen dva nenápadné agenty. Během akce však dívka zjistí, že je sál agentů plný, a rozhodne se uprchnout. Unikne ochrance a venku narazí na sympatického Bena Caldera, kterého přesvědčí, aby ji odvezl na své motorce. Stráví s ním příjemný večer, aniž tuší, že i on patří k ochrance. Ben samozřejmě informuje agenty Alana Weisse a Cynthii Moralesovou a žádá instrukce. Prezident mu nařídí, aby zůstal s Annou a neříkal jí, kdo je. Jeho úkolem bude dopřát Anně iluzi svobody, ovšem zaručeně bezpečné. A Anna věří, že je poprvé mimo dohled strážců, a puští se po Benově bokou do nejztřeštěnějšího dobrodružství svého života. Vykoupe se nahá ve Vltavě, vyleze na střechu domu, odkud sleduje koncert na náměstí, a pak tu v Benově náručí přespí. Druhý den sice zavolá otci, smířená s návratem, naštve ji však jeho rozzlobený tón a z trucu se rozhodne ve svém dobrodružství pokračovat, vypravit se do Berlína a setkat se na velkém festivalu s kamarádkou Gabriellou. Nasedne však do špatného vlaku a v doprovodu Bena a svérázného Scottyho McGruffa, který se k nim cestou přidá, dorazí do Benátek. Situace se zkomplikuje, když je Scotty okrade o všechny peníze a vzápětí Annu lidé poznají. Díky Benovi a laskavému gondoliérovi Eugeniovi se jim nejen podaří uniknout, ale mohou také strávit noc v domě jeho matky. Zamilovaná Anna se pokusí Bena svést, ten ji však odmítne a naštvaná dívka mu uteče. Ben spěchá za ní a rozhodně nejen proto, aby slnil své povinnosti.


Podobné filmy

Sedm a jedna noc
I poezie má v tomto uspěchaném světě své nezastupitelné místo. Povídka z oblíbeného cyklu ...
dnes 11.07
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Vánoční hvězda
Romantická komedie, která potěší nejen o Vánocích. Igor Bareš jako nesmělý muzikant, který...
dnes 16.20
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Nebožtíci přejí lásce
(Avanti!) Každý rok ve stejnou dobu. Jack Lemmon v hlavní roli klasické americké komedie (...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 16. 12. 2019 Svátek má Albina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz