fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    

39% 55 hlasů
3.9 10 55
akční / drama, USA, , 96 min., od 16 let
Gale Force

Režie:
Herci: , , , , , více...


Archiv
00:53Čtveřice hráčů bojuje o desetimilionovou výhru nejen ze zrádnými žoldáky, ale také s nebezpečným hurikánem.
Nejnovější televizní soutěž "Honba za pokladem" přilákala na malý opuštěný ostrov skupinu dobrodruhů s jediným cílem - za každou cenu získat hlavní odměnu 10 milionů dolarů. Televizní štáb sleduje dnem i nocí jejich pokus o přežití v divoké džungli i za cenu ohrožení životů ostatních soutěžících. Atraktivní soutěž se mění v boj silnějších proti slabším. Vidina zbohatnutí dává všem zapomenout na blížící se nebezpečí. Nad celou oblastí řádí ničivý hurikán a příroda si sama vybírá nejkrutější daň.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Po roce 2000 levné videosnímky Jima Wynorskiho už klesaly do zoufalé absurdnosti více než bylo zdrávo. Ne že by ty předchozí v devadesátých letech byly nějaké pecky, ale tentokrát už to skutečně nestojí ani za sebemenší zmínku. Tentokrát tu námětově máme televizní reality show ‘Honba za pokladem’, což je něco podobného jako i českým divákům známý 'Robinsonův ostrov’. To co zpočátku vypadá jako prachobyčejná zábavná hra se rázem mění ve skutečný boj o přežití. Čekal někdo něco jiného? A hrozby jsou rovnou dvě. Za prvé, ozbrojené komando, které mělo být zřejmě jenom součástí hry, avšak dopadlo to krapet jinak, a za druhé, silný hurikán. Mezi soutěžícími se nachází i velice schopný policista, který byl na začátku filmu představen skutečně důstojně. Tedy alespoň obrazně. Začíná to akční honičkou a jak bylo u Jima Wynorskiho vždy zvykem, byly opět použity záběry z jiného kinofilmu. A snad není nikoho, kdo by nepoznal film ‘Poslední akční hrdina’. Když nízkorozpočtový snímek, tak se vším všudy. A nezůstalo samozřejmě jen u tohoto. V následujících minutách filmoví znalci ještě poznají záběry i z jiných filmů. Prostě Jim Wynorski se vším všudy. Snímek po dějové stránce nepřekvapujíc nemám ani hlavu ani patu. Jedna nelogičnost střídá druhou, nic nedává smysl a tak se zkrátka jedná o ohromnou filmovou podivnost nad všemi podivnostmi. Trest Williams jako kladná postava, Michael Dudikoff jako záporák. Nic proti ničemu, ale tohle sledovat jen s varovným prstem.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hurikán

obrazek
Odvážný a neoblomný polda Sam překazí v Los Angeles po velké honičce plné výbuchů a destrukce pokus o únos starostovy dcery, je však suspendován, protože nemůže prokázat své tvrzení, že dívka byla do únosu zapletena. O dva měsíce později není případ ještě stále vyřešen, Samovi věřitelé však začínají nepříjemně naléhat. Jeho nadřízený mu nabídne pomoc a spojí ho s producentem nové televizní "reality show" Ostrov pokladů, dobrodružné hry ve stylu Kdo přežije, který právě hledá účastníky hry. Ti jsou odvezeni na vzdálený tropický ostrov s malým množstvím zásob a pevně danou lhůtou šesti dnů k tomu, aby tu našli ukrytých 10 milionů dolarů v hotovosti. <>Obrázek nenalezen<> Aby to bylo zajímavější a ne tak snadné, je na ostrově vysazena také skupina bývalých příslušníků jednotky vojenského námořnictva SEALS, která má poklad střežit a pokud možno "zabít" soutěžící paintballovými zbraněmi, které vystřelují kuličky s barvou. Soutěžící, však netuší, že vojáci vyměnili kuličky s barvou za skutečné kulky, protože se spojili s průvodcem soutěží, aby pokladu zmocnili sami a zabili, opravdu zabít, každého, kdo se jim připlete do cesty. Jenže nepočítali s tím, že soutěžící, mezi nimiž je vedle Sama také jeden bývalý voják a učitelka bojových umění, se nehodlají vzdát tak snadno, a dokonce se rozhodnou, že jim jejich plány překazí. Své se rozhodne s již tak vypjaté situaci říci také sama příroda. K ostrovu se totiž žene hurikán nevídané síly.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 25. 6. 2019 Svátek má Ivan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz