fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

74% 676 hlasů
7.4 10 676
film / dobrodružný, science fiction, USA/Kanada, , 97 min.
Stargate: The Ark of Truth
DVD od 25.8.2008 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:25Režisér Robert C. Cooper nám připravil dvouhodinové zakončení boje s Orii, kteří si chtějí podrobit naši galaxii. Oriové připravují poslední útok na Zemi, ve kterém se jim bude snažit zabránit SG-1. Tým bude vyslán do galaxie Oriů, aby zde odvrátila zkázu Země. Do naší galaxie se chystát přiletět Superbranou celá flotila Oriiských křižníků, které jsou plné věřících bojovníků. Tomin Valy manžel kontaktuje SG-1 a chce jim pomoci ukončit válku s Ori. Dříve slepě věřil v Ori, ale nyní je proti nim. Nechce dále pokračovat v "Křížové výpravě". Tomin se chce kontaktovat s odbojem proti Oriům - jedná se o podzemní hnutí. Chce najít "místo původu", tam by měla být nejspíše Archa ukryta, která jediná může ukončit válku s Ori. SG-1 je vyslána do galaxie Oriů, kde by měla svést poslední souboj!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jako film to není ničím zvláštní, prostě je to jen takový klasický seriálový dvoudíl, kvalitativně asi na úrovni lehce slabší sedmé či osmé série a kromě toho, že zakončuje celou dějovou linii s Orii a tím pádem také poslední svě série, by nebyla ani ničím zajímavá. Brát to jako závěrečná film, asi by to nebylo zrovna nejlépe hodnoceno, ale od toho je Continuum, takže je to prostě jen příjemný, zábavný přídavek s klasickým českým dabingem (díky bohu, že vzniknul) s klasickou seriálovou hudbou, který zápletkou nijak nevybočuje z kvality seriálu a ani se nesnaží být něčím víc. Je to prostě čistě pro fanoušky a je to pořád výborná zábava, která stojí za pozornost. Možná si řeknete, že se na to dívám příliš pozitivně, ale ono to snad ani jinak nejde. Vskutku. A při vši úctě, blahoslaveni budiž Ori! 80%.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hvězdná brána: Archa pravdy

Nepriatelia z galaxie Ori sa pripravujú zaútočiť na Zem, zničiť ľudskú civilizáciu a podrobiť si celú našu galaxiu. Vesmírnou Superbránou sa k nám chystá priletieť celá flotila vesmírnych krížnikov Ori, ktoré privezú obrovský počet na všetko odhodlaných bojovníkov, zmanipulovaných svojím náboženstvom a vierou Ori. Vesmírny tím SG-1 je v strehu a všetkými prostriedkami musí vojnu s Ori zastaviť. Členovia tímu SG-1 odlietajú do nepriateľskej galaxie Ori, aby priamo v centre príprav útoku odvrátili nepriateľské plány na skazu Zeme. SG-1 tu musí zviesť svoj posledný boj o osud Zeme, ľudstva a celej našej galaxie. Tomin, manžel Valy Mal Doranovej, kontaktuje tím SG-1, aby mu pomohol ukončiť vojnu s galaxiou Ori. Aj on kedysi slepo veril Ori, ale v súčasnosti už stojí proti nim. Nechce ďalej pokračovať v ich krížovej výprave vesmírom. Tomin sa chce spojiť s odbojom proti Ori, tajným podzemným hnutím odporu, aby spoločne našli miesto, kde je ukrytá Archa pravdy, ktorá ako jediná dokáže ukončiť vojnu s Ori.


Podobné filmy

Poseidon
Cestující na luxusní lodi Poseidon jsou v dobré náladě a protože se blíží příchod Nového r...
dnes 12.20
Nova Cinema
Avengers
(Avengers aka The Avengers aka Marvel´s The Avengers) Když se nečekaně objeví nebezpečný n...
st. 23.8. 15.05
Nova Cinema
Lego DC: Liga spravedlivých vs. Bizarro
(Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League) Tam, kde je chaos a zkáza...
pá. 25.8. 15.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 8. 2017 Svátek má Johana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz