fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

74% 692 hlasů
7.4 10 692
dobrodružný / sci-fi, USA/Kanada, , 97 min.
Stargate: The Ark of Truth
DVD od 25.8.2008 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize ne. 28.1. AMC 20.45Ukázka
02:25Tým Stargate - Daniel Jackson, Vala, Teal’c, Sam a Cam - se pouští do svého dosud nejnapínavějšího dobrodružství. Čeká je pátrání po starodávném artefaktu a také střet s tyranskými Orii. Členové týmu totiž zjišťují, že Oriové plánují závěrečný útok na Zemi a navíc mají na palubě vesmírné lodi Odysea tajného agenta!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jako film to není ničím zvláštní, prostě je to jen takový klasický seriálový dvoudíl, kvalitativně asi na úrovni lehce slabší sedmé či osmé série a kromě toho, že zakončuje celou dějovou linii s Orii a tím pádem také poslední svě série, by nebyla ani ničím zajímavá. Brát to jako závěrečná film, asi by to nebylo zrovna nejlépe hodnoceno, ale od toho je Continuum, takže je to prostě jen příjemný, zábavný přídavek s klasickým českým dabingem (díky bohu, že vzniknul) s klasickou seriálovou hudbou, který zápletkou nijak nevybočuje z kvality seriálu a ani se nesnaží být něčím víc. Je to prostě čistě pro fanoušky a je to pořád výborná zábava, která stojí za pozornost. Možná si řeknete, že se na to dívám příliš pozitivně, ale ono to snad ani jinak nejde. Vskutku. A při vši úctě, blahoslaveni budiž Ori! 80%.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hvězdná brána: Archa pravdy

Mimozemská rasa povznesených bytostí Ori je připravena podniknout konečný útok na Zemi. Představitelé naší civilizace ale dosáhli velkého úspěchu. Tomin, velitel útočících Oriských armád, přeběhl. SG 1 jej dopraví na Zemi, kde oznámí, že uctívači Ori hodlají mezigalaktickou Superbránou přivést další vlnu válečných lodí a že naší planetě hrozí velké nebezpečí. Tomin je na Zemi přivítán jako host, ale I.O.A. ho chce vyslýchat jako válečného vězně. Mezitím SG 1 plánuje odvážnou výpravu do galaxie Oriů. Pátrají po Arše pravdy a doufají, že skrze ni budou schopni válku ukončit. Týmu se podaří Archu pravdy nalézt, ale pak se rozdělí, protože je objeví Oriové a navíc jejich vesmírnou loď Odysseu napadnou Replikátoři.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 21. 1. 2018 Svátek má Běla
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz