fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    Podobné filmy    

32% 128 hlasů
3.2 10 128
film / hororový, fantasy, science fiction, USA, , 94 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...


Archiv
01:44Archeologická expedice se vydává na neznámý ostrov. Doufá, že tu nalezne ztracenou svatyni boha Dia. Místo však obývá bájná stvůra Hydra, která požírá vše živé.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jak tohle může někdo vydávat za film, a ještě k tomu sci-fi? Původně jsem si myslel, že je to jen další shit od Asylum, ale překvapivě je to televizní produkce pro SF Channel. To ovšem vůbec nic nemění na tom, jak veliká ubohost to je. Splácaných několik námětů dohromady úplně neuvěřitelným způsobem, tragické figury (opravdu nemohu napsat herci, to v žádném případě), jedna nelogičnost za druhou, trikové sekvence k smíchu... Jen kdyby člověk měl vyjmenovat všechny blbosti, kterými se to veledílo hemží, strávil by u toho víc času, než to celé trvalo. Hydra sežere lovce, ze kterého nezbude ani jeho super hyper automatická puška, ale na zemi leží neporušená zakrvácená vesta... Lovci přijedou na břeh sami 4 motorovým člunem, ale je zapotřebí přilákat kapitána, aby bylo čím z ostrova odplout. Vědkyně přežívá sama na ostrově s vypětím všech sil, tak se nakonec obětuje, aby hlavní tajtrlík mohl sáhnout do lávy pro meč a zachránit svou krasavici. Hydra po useknutí několika hlav na těle nemá sebemenší stopu po přebývajících krcích. Padouchova milá čučí na ostrov, který je přímo před nimi, dalekohledem na obří soptící kráter a volá "Co se to děje", načež padouch jí vytrhne dalekohled, aby se podíval. K obsluze zaoceánské lodi je potřeba kapitán, první důstojník a "nějaké to služebnictvo", které se za celou dobu ani neukáže... Co jsem komu udělal?
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hydra

U opuštěného ostrova přistane loď, na jejíž palubě jsou členové archeologické expedice. Doktorka Valerie Cammonová chce najít bájný řecký chrám se vzácnými relikviemi, mezi nimiž je i meč mající zvláštní moc. V dešti a bouřce vykládají muži bedny s nástroji a vybavením. Doktorka proniká do jeskynní svatyně, kde by měly relikvie být. Mezitím jsou členové expedice jeden po druhém napadeni strašlivou mnohohlavou hydrou, která všechny pobije. Kromě doktorky... K ostrovu míří další loď. Na palubě jsou čtyři nesmírně bohatí muži, kteří přišli o milovanou osobu. Domnívají se, že ti, kdo smrt jejich blízkých zavinili, nebyli dostatečně potrestáni. Dobrodruh Vincent Camden jim proto nabídl zvláštní lov. Našel čtyři lidi, kteří se dopustili podobných zločinů, a unesl je. Zatím jsou svázání v podpalubí, brzy ale budou vypuštěni na ostrov. Dostanou čtyřiadvacetihodinový náskok. Pak se za nimi vydají "lovci": Broughton, Sean Trotta, Clarence Elkins a Alex Williams zaplatí za tuto kratochvíli celkem čtyři miliony. Nevědí ale, že mezi "lovnou zvěří" je i jistý zloděj a lupič Tim Nolan, bývalý člen speciální jednotky, který v Íránu odmítl poslušnost nadřízenému. Nebyl jím nikdo jiný než kapitán Sweet, který zmasakroval civilní obyvatelstvo.


Podobné filmy

U Konce světa
(World's End, The) U konce světa je název hospody, která je zajímavá snad jen tím, že má b...
dnes 22.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Soudce Dredd
(Judge Dredd) Strážce zákona Sylvester Stallone je obviněn z vraždy a všechno svědčí proti...
zítra 00.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Kosmáček
(Allerleirauh) Král Tobald slíbil své umírající manželce, že se znovu ožení jedině s ženou...
pá. 31.1. 04.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 29. 1. 2020 Svátek má Zdislava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz