fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

50% 632 hlasů
5 10 632
film / thriller, krimi, drama, USA/Německo, , 100 min.
The Informers
DVD od 26.8.2009 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:48Chamtivost je dobrá. Sex je v pohodě. Mládí je věčné.
Děj je zasazen právě do Los Angeles 80. let, se soustředí na mladé a bohaté Losangelesany, pohlcené dekadentním životním stylem. Žijí lhostejně a izolovaně od skutečného světa. Půltuctu příběhů filmu spojuje jedna osoba - Graham Sloan. Je to dítě luxusu, které se snaží najít svou vlastní cestu. Grahamovými nejlepšími přáteli jsou Christie a Martin. S nimi se oddává sexu, drogám i debatám o životě. Martin zároveň tajně udržuje milostný vztah s Grahamovou matkou, zatímco otec je posedlý stárnoucí, ale stále sexy hlasatelkou Cheryl Laineovou. Cheryl se také schází s mladíkem jménem Danny, který by mohl klidně být jejím synem…a složitá síť příběhu se zaplétá… Grahamův přítel Tim jede s otcem na Havaj. Otci během pobytu začne vrtat hlavou, proč se jeho synovi nelíbí děvčata a co na jeho chlapci tak přitahuje muže. Grahamův soused Jack drží v zajetí dítě, které unesl z mnohem temnějších důvodů, než je výkupné. Násilnická popová hvězda Bryan Metro se ocitne v nejhorší krizi právě ve chvíli, kdy je jeho kariéra na vrcholu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu K The Informers mě přilákaly dvě věci: 1) přítomnost cca půl tuctu známých tváří a 2) komentář Jeremyho Clarksona k Amber Heard během jejich rozhovoru... Ad 1). asi největším šokem pro mě byl fakt jak Kim Basinger ve svém věku vypadá skvěle a jak Winona Ryder vypadá na svůj věk hrozně. Kdybych nevěděl kdo jsou, klidně bych zbaštil že jim je stejně let (přitom mají mezi sebou 18roků). Ad 2). Jeremy nekecal. Amber tráví většinu času před kamerou bez oblečení. Nicméně to je tak celé. Myšlenku celého filmu jsem totiž vůbec nepochopil a nic z výše uvedeného mě nemotivuje se na film podívat 2x (tím pádem více než dvě hvězdy opravdu nehrozí) a protože se film týká tématu který mě nebere (synkové a dcerušky bohatých rodičů co jen celý film fetují a šukají) snižuji podprůměr o ještě jeden stupínek níž.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Informátoři

Producent filmu IGBY, nominovaného na Zlatý glóbus, přichází s působivým příběhem o temných stínech životního stylu 80. let v Los Angeles. INFORMÁTOŘI, jejichž děj je zasazen právě do Los Angeles 80. let, se soustředí na mladé a bohaté Losangelesany, pohlcené dekadentním životním stylem. Žijí lhostejně a izolovaně od skutečného světa. Půltuctu příběhů filmu spojuje jedna osoba - Graham Sloan. Je to dítě luxusu, které se snaží najít svou vlastní cestu. Grahamovými nejlepšími přáteli jsou Christie a Martin. S nimi se oddává sexu, drogám i debatám o životě. Martin zároveň tajně udržuje milostný vztah s Grahamovou matkou, zatímco otec je posedlý stárnoucí, ale stále sexy hlasatelkou Cheryl Laineovou. Cheryl se také schází s mladíkem jménem Danny, který by mohl klidně být jejím synem…a složitá síť příběhu se zaplétá… Grahamův přítel Tim jede s otcem na Havaj. Otci během pobytu začne vrtat hlavou, proč se jeho synovi nelíbí děvčata a co na jeho chlapci tak přitahuje muže. Grahamův soused Jack drží v zajetí dítě, které unesl z mnohem temnějších důvodů, než je výkupné. Násilnická popová hvězda Bryan Metro se ocitne v nejhorší krizi právě ve chvíli, kdy je jeho kariéra na vrcholu. INFORMÁTOŘI jsou portrétem zbloudilé generace - tragický pád do propasti pod oslnivým pozlátkem L.A.


Podobné filmy

Nejlepší kšeft mýho života
Důchodce Žáček, věčný furiant a milovník života, ani ve stáří nevzdává zápas o zachování l...
dnes 09.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Válečný kůň
(War Horse) Šestnáctiletý chlapec Albert svého koně Joeyho považuje za věrného přítele. Je...
dnes 11.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Moderní Popelka
(A Cinderella Story) Studentka Hilary Duff myje podlahy v restauraci a snaží se vyjít se s...
dnes 14.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 13. 11. 2019 Svátek má Tibor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz