fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

42% 912 hlasů
4.2 10 912
film / komedie, akční, dobrodružný, USA, , 78 min.
Inspector Gadget
DVD od 26.10.2000 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:13Stačila jedna nehoda, šikovné ruce krásné vědkyně a na světě je superpolicista a s ním příchází i zákon.
John Brown sní o tom, že se stane slavným bojovníkem proti zločinu v Riverton City. K policii ho ovšem nepřijali a tak se nudí jako ochranka ve výzkumném ústavu Artemuse Bradforda. Objevy tohoto proslulého vědce, který spolupracuje s místní policií na vynálezu policisty-robota, lákají zlotřilého boháče Sanforda Scolexe. Zorganizuje proto noční loupež, při které je doktor Bradford zavražděn. John Brown s maximálním nasazením pronásleduje pachatele, ale jeho vůz vyletí do povětří. Snaživý adept detektivního řemesla leží v nemocnici na hranici mezi životem a smrtí - jeho jedinou nadějí je vynálezcova dcera Brenda, taktéž mimořádně talentovaná vědkyně. Do Brownova polámaného těla voperuje spousty užitečných přístrojů a ze smolařského nekňuby se stává obávaný "Inspektor Gadget", lidský stroj na potírání zločinu. Jeho prvním úkolem je záchrana světa před ďábelským Scolexem.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Inspektor Gadget je film, který by se měl uvádět jako příklad ve slovníku u pojmu infantilní nebo detinský. Samozřejmě, jednotlivé vychytávky, které tady jsou používány, jsou docela fajn,ale to je tak asi všechno. Povrchní a nudné.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Inspektor Gadget

<>Obrázek nenalezen<> Sympatický mladík John Brown žije svou malou neteří Pennny a psíkem Brianem, pracuje jako noční strážný v Bradfordově robotické laboratoři, sní o tom, že je oblíbeným strážníkem zachraňujícím lidské životy, ale ve skutečnosti se marně snaží dostat k policii. Platonicky miluje Brendu, dceru a spolupracovnici vědce Aretmuse Bradforda, který s její pomocí pracuje na inteligentním robotu pro místní policii. Jednoho dne však do laboratoře vtrhne bohatý padouch Sanford Scolex a jeho zabiják Sikes. Ukradnou vynálezy, zabijí Artemuse a ujedou. John je sice pronásleduje, zločinci však způsobí havárii, při níž je John smrtelně zraněn. Brenda na přání starostky urychleně dokončí policejního robota, k jehož konstrukci využije Johna.
<>Obrázek nenalezen<> Když se mladík probudí je z něj inspektor Gadget. Má svou hlavu, ale zbytek těla je důmyslná konstrukce vybavená nejrůznějším vytahovacími a zatahovacími přístroji, nástroji a pomůckami od kartáčku na zuby až po vrtulník. Navíc dostane k ruce inteligentní vozidlo gadgetmobil. Sotva se stačí s novou existencí smířit a naučí se trochu zacházet se svým tělem, jen o vlas unikne Scolexovu útoku. Navíc se ukáže, že Scolex nejenže je bývalým Johnovým spolužákem, ale navíc stejně jako on miluje Brendu. Náčelník policie Quimby s nasazením Gadgeta u policie nesouhlasí a pověří ho podřadnou strážnickou prací, jako je zachraňování zatoulaných koček a další potupné úkoly, kvůli kterým je ostatním kolegům pro smích. Gadget je však odhodlán najít vrahy Brendina otce a na vlastní pěst se pustí do pátrání.
<>Obrázek nenalezen<> Zjistí, že stopy vedou ke Scolexovi a také to, že v ohrožení je i jeho milovaná Brenda, kterou Scolex získal jako spolupracovnici. Pokusí se ji varovat, jenže to už Scolex vypustí do města jeho zlého dvojníka, RoboGadgeta, který začne řádit v ulicích a ničit všechno co se mu dostane do rukou a ostatních součástí jeho robotického těla. To vše je součástí Scolexova plánu na ovládnutí světa a Gadget je jediný, kdo mu v tom může zabránit. Ani on by to ovšem nedokázal bez pomoci Brendy a nečekaně také své malé neteře Penny.


Podobné filmy

Nevidím zlo, neslyším zlo
(See No Evil, Hear No Evil) Slepý Richard Pryor a hluchý Gene Wilder se stanou svědky vraž...
dnes 09.40
Nova Cinema
Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
(Scooby Doo 2: Monsters Unleashed) Maskovaný mizera se rozhodne zničit městečko Coolsville...
dnes 18.20
Nova Cinema
V tom domě straší!
(Monster House) Trojice dospívajících dětí se rozhodne pořádně prozkoumat starou rozpadají...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 19. 1. 2018 Svátek má Doubravka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz