fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

61% 661 hlasů
6.1 10 661
drama / komedie / romantický, USA, , 100 min.
Then She Found Me
DVD v trafice 11.11.2009 u tiskoviny Aha.
Kinopremiéra v ČR 14.8.2008 v SK 9.10.2008, DVD od 24.11.2008 Bontonfilm

Film v kinech
kina  
Orlová-LutyněVesmír 17:45


Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
02:24


Chtěla dítě, má ho mít...
April Epnerové je devětatřicet a během posledního roku měla pocit, že konečně dala svému životu řád. Manželství, o něž opírala své naděje, však nečekaně zkrachuje: Ben prohlásí, že šlo o omyl, a opustí ji. April je pronásledována neúprosným tikotem svých biologických hodin a má pocit, že ztratila šanci pořídit si vysněné dítě. Zároveň však musí řešit své vlastní "dětské" problémy: její adoptivní matka zemře a ona je konfrontována se svou biologickou matkou, energickou a výstřední Bernice. Navíc zjišťuje, že "sex na rozloučenou" s Benem asi nezůstal bez následků... Dokáže pod tlakem okolností najít novou životní rovnováhu? A pomůže jí v tom sympatický otec jednoho z jejích žáků, rozvedený Frank? Helen Huntová, držitelka Oscara za hlavní ženskou roli v komedii Lepší už to nebude, debutuje jako režisérka nezávislou tragikomedií inspirovanou románovým bestsellerem Elinor Lipmanové. Hvězdně obsazený snímek, v němž herečka ztvárnila hlavní roli, získal cenu diváků na MFF v Palm Springs.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Naprosto souhlastím s tím, co tu bylo řečeno, a to že film má dosti kolísavou kvalitu. Helen Hunt odvedla velký kus práce, když hrála hlavní roli, ujala se režie a ještě i spolupracovala na scénáři. Ale bohužel to neznamená, že ten kus práce byl kvalitní. Já osobně jsem se většinu filmu dost nudila. I když mám o Helen Hunt dobré mínění, tak tady se nijak extra nepředvedla. Její charakter měl být sice takový nudný, ale ona byla ještě nudnější. Ani Colin Firth, kterému normálně tento typ rolí sedí, tady nebyl přesvědčivý. Film sice měl dobré momenty, ale pro mě převažovaly spíše ty špatné a nudné.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD ZDARMA

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Konečně spolu

Je šťastná, protože se její život konečně vydal správným směrem a získal pevné základy. Touží po dítěti, ale ani po deseti měsících se jí nepodaří otěhotnět. Adopci však odmítá, protože je sama adoptovaná. Jednoho dne jí však manžel oznámí, že se na rodinu a vlastně ani na manželství příliš necítí, a odejde z domova i ze školy. Nešťastnou a zaskočenou ženu se sice pokouší uklidnit Frank, otec jednoho z jejích žáků, ale příliš úspěšný není. Navíc čeká April další komplikace. Po smrti adoptivní matky Trudy se jí ozve biologická matka, známá televizní moderátorka Bernice Gravesová, energická, výstřední a emancipovaná žena, která však má kromě jiných nedostatků také sklony ke lhaní. Jejím otcem tak není Steve McQueen, jako se Bernice snaží Apríl namluvit. April se sblíží se sympatickým Frankem, který se rozvedl, protože jeho žena často cestovala a stejně často ho podváděla, jenže poté co se z nich stanou milenci, ozve se znovu Ben. Navíc žena zjistí, že je s Benem těhotná. Frank to sice nese těžce, přesto ji stejně jako Ben doprovodí na prohlídku. April později málem podlehne kouzlu okamžiku a pomiluje se s Benem, včas si však uvědomí, že miluje Franka. Její situaci však nadále komplikují nejen nezodpovědný Ben a prolhaná matka, ale také Frank, který najde Benovu čepici u April v autě a rozhodne se s ní rozejít. Navíc přijde o vytoužené dítě. Dokáže se vůbec ještě vzpamatovat?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 23. 4. 2014 Svátek má Vojtěch
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz