fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

71% 57 hlasů
7.1 10 57
komedie, Česká republika, , 84 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:32Nová česká komedie o radostech i strastech vesnického fotbalu.
Jak už napovídá název, hraje se o fotbale, nikoli však o tom velkém ligovém fotbale, kde se točí obrovské peníze, hraje se o fotbale, který žije jen z nadšenectví vesnických fandů, fotrů a jejich synků i klubových funkcionářů. A přece na tomto bitevním poli, kde se střídá hřiště s hospodou i s tichou domácností, jde často také o všechno: o kamarády, o rodinu, o smysl života. I tady se hraje fair play, ale i pod pás, i tady se vyhrává, ale i padá do propasti ligy pralesa.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nic moc sranda, ale fotbal se tam občas nějakej objeví. Jinak, maník co hraje místního "Maradonu" se radši neměl před kamerou s míčem vůbec objevit. Největší hvězda je suverénně Skamene.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Kožené slunce

Nikoli však o tom velkém ligovém, kde se točí obrovské peníze, nýbrž o fotbale, který žije jen z nadšenectví vesnických fandů, "fotrů" a jejich synků i klubových funkcionářů. A přece na tomto bitevním poli, kde se střídá hřiště s hospodou i s tichou domácností, jde často také o všechno: o kamarády, o rodinu, o smysl života. I tady se hraje fair play, ale i pod pás, i tady se vyhrává, ale i padá do propasti ligy pralesa. Setkáte se s řadou známých herců - Ondřejem Vetchým, Janem Hrušínským, Zdeňkem Paluzgou, Milanem Šimáčkem, Luborem Tokošem, Janem Hrabětou, Davidem Novotným, Janem Skopečkem, Jaromírem Dulavou, Rudolfem Hrušínským, Romanem Skamene. Ženy zastupuje jako vždy skvělá Jiřina Jirásková.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 15. 10. 2019 Svátek má Tereza
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz