fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 1025 hlasů
6.1 10 1025
film / komedie, fantasy, hororový, USA, , 96 min., od 12 let
Krampus
Kinopremiéra v ČR a SK 10.12.2015, DVD a Blu-Ray od 27.4.2016 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize po. 23.12. JOJ 23.00Ukázka
02:25Dávejte si na něj pozor.
Kdo se nikdy nebál, že ho na Mikuláše odnese čert, ten ať hodí vánoční ozdobou. A to jste přitom nenarazili na nejstrašlivějšího z pekelníků, na Krampuse. Temný protipól všech vlídných symbolů údajně nejkrásnějších svátků v roce dokáže spolehlivě vyděsit nejen děti, ale i nevěřící dospělé. K tomu, aby se vám zjevil a strčil vás do pytle, přitom stačí tak děsivě málo. Puberťák Max žije v obyčejné rodině, kde jsou vztahy a emoce jako na houpačce, tedy chvíli nahoře, chvíli dole. Aktuálně jsou u bodu mrazu, protože se blíží poněkud vypjaté období Štědrého dne a navíc na svátky dorazila rodina máminy sestry, která patří k trochu jinému civilizačnímu okruhu, diplomaticky řečeno. Místo klidu a míru proto v téhle rodině vypukne peklo, na což Max velmi nešťastně reaguje prohlášením, že by Vánoce nejraději zrušil. V tu chvíli začne venku zuřit sněhová vánice, po které už nic nebude, jako bylo dřív. Nejen že přestane jít elektřina a nedá se nikam dovolat. Za okny jejich domu se začnou zjevovat děsivé stíny, které získávají čím dál děsivější kontury. Krampus vytáhl v čele armády monster potrestat ty, kteří zavrhli Vánoce. Místo svařáku začne téct krev. A nikdo netuší, jak to zastavit.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snad si nemyslíte, že bychom o Vánocích nechali vraždit děti? Vždyť se jim to všechno jenom zdálo, těch úvodních 90 minut tím pádem neplatí. P.S.: Toni Collette bývala charakterní herečkou. Co jí to udělali?!
Všechny komentáře k filmu 20+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Krampus: Táhni k čertu

Kto sa nikdy nebál, že ho na Mikuláša odnesie čert, nech hodí vianočnou ozdobou. A to ste nenarazili na toho najhoršieho z pekelníkov - démonického Krampusa. Tento temný protipól všetkých symbolov najkrajších sviatkov roka dokáže spoľahlivo vystrašiť nielen deti, ale aj neveriacich dospelých. Aby sa zjavil a strčil vás do mechu, stačí veľmi málo. Stačí neznášať Vianoce. Tínedžer Max žije v obyčajnej rodine, kde sú vzťahy a emócie ako na hojdačke, teda chvíľu hore a chvíľu dole. Aktuálne sú na bode mrazu, pretože sa blíži vypäté obdobie Vianoc a na Štedrý deň dorazí neznesiteľná rodina maminej sestry Lindy. Namiesto mieru a pokoja v rodine vypukne peklo. Rozrušený Max v strese vyhlási, že Vianoce by najradšej zrušil. Ani nevie, koho tým privolal. V tej chvíli začne vonku zúriť snehová metelica a nič už nebude ako predtým. Nejde elektrina, nedá sa nikam dovolať a za oknami sa začnú zjavovať strašidelné tiene, ktoré získavajú konkrétne obrysy. Krampus na čele armády monštier prichádza potrestať tých, čo zavrhli Vianoce. Namiesto vianočného punču a vareného vína preto potečie krv. A nikto netuší, ako pekelnú skazu zastaviť.


Podobné filmy

Veselé Vánoce, Santo Clausi
(Call Me Claus) Santa Claus jde do důchodu a musí za sebe najít náhradu. Jeho tajným favor...
dnes 11.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Coco
Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem j...
dnes 13.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Fešák Hubert
Hlavně se neživit prací! Karel Heřmánek v hlavní roli české komedie (1984). Dále hrají: P....
dnes 14.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 11. 12. 2019 Svátek má Dana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz