fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Podobné filmy    

59% 69 hlasů
5.9 10 69
film / romantický, USA,
Flower Girl

Režie:
Herci: , , , , , více...

Romantické drama o květinářce, která si musí vybrat mezi dvěma nápadníky. Je to žena, která sní o vlastní svatbě, ale musí se spokojit s organizací svateb svých zákazníků. Tedyjen do doby, než do jejího života vstoupí zdánlivě dokonalý muž nebo dokonce dva.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Je to šílenej slaďák :-D Takže to není pro každého. Mě se to líbilo, možná to bylo někde až mooc přikrášlený, ale na odreagování fajn!!! :thumbsup: Kdo má rád slaďáky - doporučuji skouknout! ;-) Kdo je nemusí - ruce pryč! :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Květinářka

Romantické drama o květinářce, která si musí vybrat mezi láskou a dokonalým nápadníkem. Laurel Haverfordová a její všetečná babička Rose Durhamová, která ji vychovala po tragické smrti rodičů, vedou společně květinářství, specializované na svatební kytice a výzdobu. Laurel plánuje a chystá svatby všem okolo, jen na tu její se zatím nedostalo. Když se provdají všechny její kamarádky, začne se bát, jestli vůbec najde toho pravého. Stejně jako její nejlepší kamarádka Brooke i babička se jí pokouší najít vhodného muže a jednoho dne jí v nemocnici namluví doktora Evana Coopera. Laurel sice zpočátku jeho pozvání považuje za laskavost neodbytné babičce, ale když se zdá, že o ni má opravdu zájem, zajdou na kávu. Zanedlouho se Laurel seznámí na jedné svatbě se spisovatelem Stephenem Banksem. Padnou si na první pohled do oka a Laurel věří, že by mohl být tím pravým. Když se však další dny neozve, její naděje vyhasne, a tak si znovu vyjde s Evanem. Zjistí, že mají společný zájem o květiny, u nichž Evan studoval léčebné účinky, že je jí s ním dobře a že je vším, co by si žena mohla přát, pokud jde o životního partnera. Přesto stále váhá, protože si není jista, jestli je to opravdová láska. Situace se ještě víc zkomplikuje, když se Laurel znovu náhodně setká se Stephenem, který jí prozradí, že si najal nedaleko dům, kde by chtěl dopsat svou novou knihu. Je zvědavý na její názor o románech oblíbené spisovatelky Victorie Darlingové, ale Laurel tvrdí, že ji romantické romány nezajímají. Rose však nevidí ráda, že se Laurel stýká se Stephenem, protože podle ní je mnohem lepším partnerem spolehlivý lékař, než svobodomyslný spisovatel. Jde dokonce tak daleko, že Stephena vyhledá a řekne mu, že si Laurel má brát jiného. Šokovaný Stephen zruší večerní schůzku a přestane se znepokojené květinářce ozývat. Přestože zanedlouho Laurel zjistí, že se Stephen stýká s jinou ženou, a současně se objeví Evan s diamantovým prstenem a žádostí o ruku, není si jistá, jak se rozhodne. Bude následovat své srdce, nebo rozum?


Podobné filmy

Nesnesitelná krutost
(Intolerable Cruelty) Prominentní rozvodový právník George Clooney má před sebou novou výz...
zítra 11.40
Nova Cinema
Celeste a Jesse navždy
(Celeste and Jesse Forever) Celeste a Jesse spolu chodili už na střední škole. Brzy poté s...
zítra 22.15
Nova Cinema
Návrat do Modré laguny
(Return to the Blue Lagoon) Lisa Pelikan se se svou dcerou a malým chlapcem rozhodne zachr...
so. 27.1. 08.25
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 23. 1. 2018 Svátek má Zdeněk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz