fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 707 hlasů
5.8 10 707
film / komedie, drama, romantický, USA, , 94 min., od 12 let
And So It Goes
Kinopremiéra v ČR a SK 11.9.2014, DVD od 4.2.2015

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize so. 21.9. ORF1 20.15Ukázka
02:10Existuje milión důvodů proč nemít rád Orena Littlea, zeptejte se všech.
Existuje milión důvodů, proč nemít rád realitního makléře Orena Littlea, a to je přesně to, co se mu líbí. Na každého je schválně nepříjemný, a nechce nic jiného, než prodat dům.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No, táhlo se to jako smrad. Ano, film o tom, že i na stará kolena se z někoho může stát lepší a citlivý člověk, bude mít vždycky nějaký úspěch. Já jsem se nudila.
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Lepší teď než nikdy

Existuje milión důvodů, proč nemít rád realitního makléře Orena Littlea, a to je přesně to, co se mu líbí. Na každého, kdo mu zkříží cestu, je schválně nepříjemný, a nechce nic jiného, než prodat poslední dům a v klidu a míru odejít do penze. A tak zatímco vyhlíží svůj velký realitní konec, tráví čas ve svém domě se čtyřmi byty. Svým sousedům se většinou vyhýbá, tedy pokud si tedy zrovna nestěžuje na hluk, který dělají jejich děti, nebo když jim nezabere celou příjezdovou cestu svým mercedesem. Dokonce i Leah, která Orena navzdory jeho nevrlosti vytrvale zve na mojito, se dostává jen rázných odmítnutí. Snese se s jediným člověkem, kterým je jeho stará přítelkyně a kolegyně Claire, a to jen proto, že se znají už celá desetiletí a hlavně proto, že dokáže být sarkastická a protivná stejně dobře jako on. Orenův život se obrátí vzhůru nohama, když se u jeho dveří nečekaně objeví syn Luke, a požádá ho, aby se dočasně postaral o jeho devítiletou dceru Sarah, o jejíž existenci Oren neměl ani tušení. Když se Sarah doslova zjeví u jeho prahu, Oren neochotně souhlasí, že ji vezme dál. Bleskově ji ale přehodí na Leah, která nedokáže odmítnout Orenovo absurdní očekávání, že ona jednoduše zvládne všechno tak, aby on mohl dál pokračovat ve svém dosavadním životě bez jakékoli změny. Sára ale Orena a Leah postupně sblíží a umožní jim vidět i odvrácenou část toho druhého. Oren brzy zjistí, že Leah je víc než jen pár rukou navíc, které mu pomáhají se Sarah. A Leah pozná, že Orenův nepřístupný zevnějšek je jen slupka, která zakrývá lidskost snažící se prodrat ven. A tak se společně perou s vtipnými, radostnými, trapnými a někdy silnými chvílemi jejich nové reality.


O filmu

obrazek
Režisér Rob Reiner má s komedií zkušenosti a rozhodně prokázal, že ví, jak úspěšně sloučit humor a romantiku. „Jednoduše dělám ten samý film pořád dokola,” směje se Reiner. „Žena je vždycky vyspělejší a emocionálně schopnější. A ten muž jako idiot pobíhá kolem a přemýšlí a vymýšlí, než zjistí, že by měl s tou ženou být.” A stejné je to v případě Lepší teď než nikdy.

Nápad na tento film vznikl někdy během tiskových konferencí o Reinerově hitu z roku 2007 Než si pro náš přijde v hlavní roli s Jackem Nicholsonem. „Každý novinář mi pokládal stejnou otázku,” vzpomíná režisér, „co máte na svém seznamu věcí, které chcete stihnout, než si pro vás přijde?“ Reinerův dlouholetý produkční kolega, producent Lepší teď než nikdy Alan Greisman, vzpomíná na klasickou Nicholsonovu odpověď. „Minutu přemýšlel a potom odpověděl ‘Sedět ve svém obýváku s nohama na konferenčním stolku, kouřit cigaretu a přemýšlet, jestli je ještě čas na nějaké další velké milostné dobrodružství.’ Zašel jsem za Robem a řekl mu, že to je báječný nápad na film.’” Kolečka do sebe začala zapadat a námět nového snímku byl na světě. „Dostalo mě to,“ přiznává Reiner, „lidé, kteří se najdou v určité fázi života, v té pozdější.“

Scenárista Mark Andrus, který napsal další velký Nicholsonův hit, Lepší už to nebude z roku 1997, napsal k filmu scénář. „Hlavní myšlenka,” říká Reiner, „je o lidech, kteří se rozhodli, že romantika už není pro ně. A tak nějak našli jeden druhého.” Pod Andrusovým perem se děj rozšířil o témata druhých šancí, které nám život dává - nejen v oblasti romantiky, ale také v profesním životě nebo v rodinných konfliktech.

Právě v tom spočívá velká lidskost, která se za komedií skrývá - a to také pomohlo přilákat velký talent. Producent Mark Damon vzpomíná: „Prvně jsem četl scénář Lepší teď než nikdy během letu do Toronta. Mezi smíchem a slzami jsem si uvědomil, že čtu výjimečný scénář, z kterého správné ruce a správní herci mohou udělat výjimečný film. Se seznamem zvučných jmen oscarových vítězů a na Oscara nominovaných herců jsem věděl, že budu pyšný na to, že se na filmu budu moci podílet, že ho budu moci produkovat a distribuovat. Takhle jistý jsem si ohledně vyhlídek filmů jen zřídka, takže jakmile jsem vystoupil z letadla, zavolal jsem Robu Reinerovi a Alanu Greismanovi z Castle Rock, a řekl jsem jim, že do toho jdu. Rob má jako režisér jistou ruku, herci ho milují a on je z nich schopen dostat skvělé výkony. Bylo úžasné, když slíbil uvést scénář do života na velkém plátně.”

V centru pozornosti filmu Lepší teď než nikdy je bývalý úspěšný realitní makléř Oren Little, jehož žena zemřela před několika lety na rakovinu. Orena hraje oscarový herec Michael Douglas, pro kterého je to už druhý film s režisérem Reinerem. „S Robem pracuji moc rád,“ říká herec, „už od Amerického prezidenta. Má to svoje výhody - nemusíte se vzájemně představovat. Je to kratší. A Rob věří svým instinktům. Nerad točí scény pořád dokola, radši nechá věci běžet. A zná kompletně všechny texty. Při „Akci!“ se najednou dostane do jiného světa. Zaboří nos do monitoru a sleduje všechno opravdu hodně zblízka. A co se týká komedií, má za sebou hvězdnou minulost.“

obrazek
Douglase na projektu nepřitahovala jen možnost znovu pracovat s Reinerem, ale také scénář a vlastnosti jeho postavy. „Mark Andrus je výborný autor. Má krásný osobitý styl a píše opravdu zajímavé a dobře propracované postavy. Podle mě je to krásný milostný příběh s dobrým smyslem pro humor.“

Jeho postava, Oren, má specifický půvab. „Vždycky mě přitahovaly postavy, které nepůsobí moc přitažlivě, ale nakonec k nim cestu najdete,“ svěřuje se Douglas. „Mám rád tu výzvu, když se snažím naklonit si diváky na svoji stranu.“

Práce na filmu měla pro herce ještě další výhodu - točilo se na předměstí Connecticutu, nedaleko od hercova domu ve Westchesteru. „Právě jsem dokončil „Liberace!“ a Frajery ve Vegas, takže možnost natáčet doma byla úžasná. Domů to bylo jen 25 minut jízdy, takže jsem každý večer viděl svoje děti. To bylo hodně lákavé.“

Jak Douglas vysvětluje, Oren byl výjimečně schopný realitní makléř. „Mnoho let žil velmi úspěšný život. V roli otce už ale asi tak úspěšný nebyl. Jeho syn Luke se stal drogově závislým a Oren ho prostě odepsal. Posledních deset let o sobě neslyšeli.”

Jeho žena Sarah Beth svedla dlouhý boj s rakovinou, které nakonec podlehla, a díky této události Oren zahořkl. „Posledních pár let ho pořádně semlelo,” vysvětluje Douglas. „Oren celou tu dlouhou cestu absolvoval po boku své ženy a úplně se uzavřel. Nepronikne k němu nikdo.” „Oren už pak nikdy nikoho nemiloval,“ dodává Reiner. „Pravidelně chodí na hrob své ženy, nedokáže se přes to dostat. Nejhorší je, že se už nikdy nespojil se svým synem. Před smrtí Orenovy ženy se nikdy nesmířili. A on to vlastně pořád nechce.“

Orena potkáváme ve chvíli, kdy prodává svůj rodinný dům - dům, ve kterém do poslední chvíle pečoval o Sarah Beth a ve kterém bydlela jeho rodina. „Finančně teď na tom není nejlépe,“ vysvětluje Douglas, „a realitní trh se v této oblasti propadl. Ale Oren dům stejně prodá pouze za cenu, jakou myslí, že dům má - dokonce i když teď má jen poloviční hodnotu.”

V jistém smyslu to skoro vypadá, že ho prodat nechce. „Ten dům byl jeho identita. Pro něj a pro jeho ženu to byl symbol jejich postavení. Byl to jejich život, tady vychovali svého syna a tady žili tolik let a tady ošetřoval a staral se o Sarah Beth. Prostě odmítá uznat, že se jeho hodnota tolik snížila,” říká Douglas a dodává, „to jen dokazuje, že byste neměli mít realitního makléře, který má citové vazby k prodávanému domu.“

Ne že by nezkoušel dům prodat. Oren na to dokonce vynakládá zvláštní úsilí, takže když dům ukazuje potenciálním zájemcům, umisťuje po domě fotografie lidí stejného etnika v plané naději, že je tím „dostane“. „Je to dost povrchní,” konstatuje Reiner.

Oren se teď nachází v jakémsi přechodném stavu. Bez příjmu, který kdysi měl, zakotvil ve skromném dvouposchoďovém domě se čtyřmi byty, který vlastní u vody v Bridgeportu v Connecticutu. Je tam byt pro malou rodinu, pro pár, který čeká své první dítě a pro vdovu. „Jmenuje se Oren Little, proto se tomu říká Malé Shangri-La,” upozorňuje Reiner.

„Myslím, že nikdo neví, že právě on je vlastníkem té budovy,” přemýšlí Douglas. „Jediné, co vědí, je, že je jedním z těch věčně nevrlých nájemců. Pro nikoho nemá pěkné slovo. Dokonce ani auto nezaparkuje tak, aby umožnil své sousedce, která je ve vysokém stupni těhotenství, dostat se domů kratší cestou. Moc ze sebe nedává. Je to takový skrblík.”

Oren je s tím, jak jeho život vypadá, víceméně spokojen. „V téhle oblasti jsem vyrostl - znám tyhle postavy Nové Anglie,” říká Douglas. „Oren je tak trochu dandy - má rád své martini. Vyhovuje mu žít sám. Vzdal se jakéhokoliv hledání nějaké romantiky. Je jako stará paní. Nikoho nehledá. Jen přežívá. Má svou rutinu a zkouší prodat svůj dům. Z pronájmu má dost peněz na to, aby přežil, čte si svoje noviny a zřejmě i dost pije.”

obrazek
To se vše začne měnit, když se seznámí se svou sousedkou, půvabnou ženou jeho věku jménem Leah, kterou hraje Diane Keaton. „Znám Diane roky a vždycky jsem byl jejím velkým fanouškem, ale nikdy jsem s ní nepracoval,” říká Reiner. Ve filmu je Leah zpěvačkou, takže i když se v souvislosti s obsazením role mluvilo o řadě jmen, krásný hlas Diane Keaton z ní udělal jasnou favoritku.

„Navíc jsem si o ní vždycky myslel, že má neuvěřitelné komediální nadání,“ dodává Reiner. „A kromě toho je vážně sexy. Pro film jako je tento musíte najít dva lidi zhruba stejného stáří, kteří kromě jiných kvalit v sobě mají i něco romantického - abyste jim mohli uvěřit, že je mezi nimi skutečné romantické a sexuální pouto.“

Keaton se do projektu zapojila od samého začátku. „Všechno mě oslovilo. Hrála jsem s Michaelem Douglasem, oslovil mě scénář, možnost zpívat. Když jsem byla mladá, snila jsem o tom, že budu zpěvačkou a myslela jsem, že se budu snažit zpívat v muzikálových komediích, a teď ke mně přišlo tohle - možnost zazpívat si ve filmu čtyři písničky - a to je prostě splněním snu. A moci si v 69 letech zahrát v romantické komedii, kde moje postava políbí muže? Pro mě je to nádherné. Navíc ten obsah: láska, život, druhé šance, otevření se, nechat staré věci odejít, objevení něčeho, co jste nikdy nečekali…”

Pro Keaton nebyla rozhodující jen možnost spolupracovat s Douglasem a Reinerem, herečka cítila se svou postavou jistou spřízněnost. „Leah je žena, kterou bych sama chtěla být: laskavá, pečující, mateřská. Umí být ale také silná a uznává pevné hodnoty, z kterých nesleví. Samozřejmě je také nejistá a citlivá a také hodně pláče. Ale k lidem se chová otevřeně.”

Reinerův režisérský styl pomáhal Keaton cítit se uvolněně. „Rob ví, jak scénu odlehčit. Ví, jak vám pomoci cítit se uvolněně, abyste mohli dělat svoji práci. Má rád improvizaci - ne že já bych improvizovala, ale má rád lehkost, tak vás nechává dělat si věci po svém.“

I Reiner si práci s herečkou vychvaluje: „Diane hraje vlastně sama sebe, a to je to, co se mi na ní líbí - neudělá jediný nepoctivý pohyb, protože je s postavou naprosto spojená.“ Typická nervozita, kterou se její postavy vyznačují, vychází z hereččina vlastního naturelu a přístupu. „Tahle nervozita je jejím způsobem, jak věci zjišťuje a jak se o všechno stará - věčně plná úzkosti,“ dodává Reiner. „Je neuvěřitelně milá, milující, zajímavá, krásná a sexy.“

Douglas a Keaton se vzájemně obdivovali ještě předtím, než spolu začali pracovat, a tento obdiv přerostl během natáčení v přátelství. „Michael Douglas je profík a já jsem líná jako vepř, takže to bylo opravdu dobře namíchané. Líbilo se mi pohrávat si s ním, provokovat ho. Umí přijmout vtip a sám umí být velmi vtipný. Krásně se nám spolu válčilo,“ vzpomíná Keaton a dodává: „Ten film je vtipný. To hlavní, co o něm můžete říct, jak ho charakterizovat, je, že je to komedie. Je to komedie a Michael Douglas se pro tuhle roli narodil.”

„Diane pro mě byla vzrušující neznámou, protože jsme spolu nikdy předtím nepracovali,“ svěřuje se Douglas. „Je velmi svérázná a nepředvídatelná - nikdy přesně nevíte, co vypustí z pusy. Klidně změní text, pokud přijde na něco lepšího, což je vždycky skvělé.“ Douglase fascinoval i herecký styl jeho kolegyně. „Měla na uších sluchátka a poslouchala hudbu. Pak se ozvalo ‘Jdeme na to - akce!’ Tak je prostě sundala. . . a šla na to.”

Produkce si vychutnala příležitost poprvé spojit na plátně tyto dvě legendy. „Michael a Diane jsou bezesporu perfektními filmovými herci,“ říká producent Greisman. „Jejich chemie je hmatatelná, takže divák uvěří přirozenému vývoji jejich vztahu, a jejich komediální talent z toho dělá legrační podívanou.“

obrazek
O holčičce

Leah a Oren se více sblížili příchodem nového člena Orenovy rodiny, o jehož existenci ovšem Oren netušil: jeho vnučky Sarah, kterou hraje desetiletá Sterling Jerins. „Zrovna hrála ve Světové válce Z dceru Brada Pitta, když se zúčastnila našeho konkurzu,“ vzpomíná Reiner. „V průběhu let jsem pracoval se spoustou dětí a ty buď mají přirozenou schopnost hrát, nebo ne. A ona ji má. Působí přirozeně šťastně a optimisticky. A dokáže na povel plakat - dokonce jsem ji o to ani nemusel žádat.“

„Měla svůj vlastní smysl pro realitu,“ dodává Douglas, „byla skvělá od první scény, ve které se objeví, kde se loučí se svým tátou - ztělesněná úzkost. Bylo nádherné sledovat její souhru s Diane. Přirozená od začátku do konce.“ Keaton byla ohromená tím, jak Jerins dokázala být sama sebou v týmu zkušených dospělých. „Neznám dívku, který by byla tak vyzrálá a milá, a tak intelektuálně zdatná a zvídavá. Sterling Jerins byla jako malý zázrak. Byla neobyčejná v tom, že byla svá - nebyla dětskou kopií dospělé herečky. Celou dobu prostě zářila a byla roztomilá.“

Příchod Sarah naprosto zvrtne všechny plány narcistického Orena. „Prodává svůj dům, je připravený se odstěhovat. Odchází do důchodu a stěhuje se do rybářské boudy,” říká Reiner. „A předtím, než se tak skutečně stane, se mu u dveří objeví jeho syn Luke, kterého 10 let neviděl. Syn mu sdělí, že jde do vězení, a že má devítiletou dceru, o kterou se teď má Oren postarat. Takže Oren uvízl v situaci, kterou nechtěl a je nucen se s ní nějak vypořádat.”

„On s vnučkou nechce nic dělat,“ říká Douglas, „to není jeho problém.“ A než dokáže přijít na způsob, jak z toho ven, Sarah může být … Leahin problém. „Nejdřív pošle Sarah pryč, k sousedce Leah. Něco jako ‘Ty zvládneš se o ni postarat.’ Leah je pečující a milující osoba a moc ráda se o Sarah postará. Jenže se začne také zajímat o Orenovy problémy, a díky rozhovorům, které mezi nimi postupně začínají probíhat, Oren trochu roztaje. Je to začátek jejich vztahu.”

obrazek
O romanci

Mezi těmi dvěma lidmi dochází k těm nejnevinnějším schůzkám, i když Orenův neobratný pokus o námluvy: „Když jsem měl naposled sex, vyhodil jsem si koleno”, nakonec ty dva spolu do postele dostane. „Leah v té scéně vlastně říká, že si na sobě nechá podprsenku,“ poznamenává Reiner. „Celé to je o Diane. Domnívala se, že takoví lidé budou mít v souvislosti se sexuálním aktem příliš mnoho obav. Dali jsme to tam, protože mi řekla, jestli by ty milostné scény mohla natočit oblečená. Tak jsme ukázali jen to, co následovalo.“

Po tolika letech bez jediné schůzky neměl ani jeden z nich ponětí, co bude dál. „Je to takové to ‘A teď jsme pár? A co teď bude?’” vysvětluje režisér. „Oren je strašně nervózní a chce odtamtud vypadnout. Snaží se odejít a Leah se cítí poníženě, protože Oren utíká, a tak zkouší jen tak plácat. Pro mě je to perfektní scéna, protože ono chvíli trvá, než jste schopni někomu vyznat lásku. A v této fázi života už žena nechce jen náhodný sex.“

Protože neví, co má dělat, obrací se Oren s žádostí o pomoc na postarší nevrlou kolegyni Claire, ztvárněnou divadelní herečkou Frances Sternhagen, která se objevila v Reinerově filmu Misery nechce zemřít z roku 1990. „Představuje Orenovu minulost a znají se už hrozně dlouho. Není to žádná ranařka,“ říká Reiner. „A Frances ví, jak takový text přesně zahrát - je jako námořník. Faktem je, že je to velmi milá a jemná dáma. Je to úžasná umělkyně. A Douglas dodává: „Mám rád tyhle protiúkoly, když elegantní dáma mluví jako dlaždič. Nejde mi na rozum, jak je možné, že tahle slova vycházejí z jejích úst!”

I když souznění mezi Leah a Sarah začíná Orena trochu obměkčovat, stále se pokouší najít dívčinu matku, která, jak se ukáže, je narkomanka. „Oren je zpočátku neoblomný,” říká Douglas. „Nechce za ni převzít jakoukoliv odpovědnost. Ale když najde její matku, začne mu být jasné, že ta malá holčička to skutečně neměla jednoduché.”

Leah jednoznačně brkne na citlivou strunu, když mu řekne, že nemůže uvěřit tomu, jak se chová. „Skutečně nemáte žádný soucit?“ ptá se Orena. „Ten se na ni velmi zlobí, protože soucit samozřejmě má,” říká Reiner. „Jen ho pohřbil hodně hluboko.”

„Oren je prostě zlomený muž, který se stává stále větším pitomcem, a nedokáže s tím přestat, protože neví jak, neumí se otevřít. Hodně toho ztratil: ženu, syna. Stává se to spoustě z nás, když zažijeme podobnou tragédii. Ale díky malé devítileté holčičce a 69leté ženě se stane něco nádherného: dostává druhou šanci,” vysvětluje Keaton. „Za to, že se Oren vrací znovu do života a si znovu uvědomuje svoje pocity, může Leah,“ říká Douglas. „Obviní ho, že nemá žádné city, po všech těch letech, kdy pečoval o svou ženu! Donutí ho začít znovu žít.“

Oren začne být natolik lidský, že dokonce poskytne své sousedce pomoc při porodu - na jeho gauči. „Herečka Yaya Alafia byla v té době skutečně těhotná,” vysvětluje Reiner. „Ve filmu rodila jen o něco dřív než ve skutečnosti.“

Tato scéna nebyla Douglasovi úplně neznámá. „Byl jsem u porodu všech mých tří dětí,“ říká. „Ale nikdy jsem se nemusel vypořádat s placentou na gauči.“

Aby dostál svému slibu, že Leah pomůže s kariérou, sjednává jí Oren schůzku s majitelem klubu Victor’s. Schůzka se točila ve steak house v Greenwichi a majitele klubu nehraje nikdo jiný než slavný Frankie Valli. „Byl perfektní,“ vzpomíná Reiner. A jestli Keaton vypadala nervózně, tentokrát to nebylo jen díky jejímu skvělému hereckému umění. „Michael právě hrál Liberaceho ve filmu HBO. Seděl jsem a hrál na klavír a Diane bloumala někde ve svém vlastním světě. Žertem jsem se jí zeptal, jak se cítí a jestli je před schůzkou s Frankiem Vallim nervózní. ‘Cože?’ vyvalila oči, ‘Frankie Valli? Kde je Frankie Valli?’ A já jsem odpověděl, že je přímo tady, ale ať se necítí špatně, protože to já jsem nervózní. Vždyť já budu hrát před Liberacem.“

Nakonec Oren, který Leah rozhodil svou neobratností v milostných věcech, usoudil, že už toho pokazil dost, takže může klidně dál pokračovat ve svých plánech a odstěhovat se. „Má za to, že s ním Leah nechce mít nic společného, takže by se měl sbalit a odjet,“ popisuje Reiner. „Ale potom zjistí, že se stal součástí skvělé malé rodiny a uvědomí si, že ji potřebuje získat zpět.“

„Lepší teď než nikdy je ve skutečnosti o druhých šancích. Lidé dostanou druhou nebo třetí šanci, i čtvrtou nebo pátou, pokud jsou prostě ochotní se otevřít, přijmout to a oddat se tomu,” říká Keaton. „To je to, co se mi na tomhle filmu líbí. Ráda bych to uplatnila ve svém vlastním životě: mohla bych mít spoustu příležitostí, kdybych byla v životě jen trochu odvážnější a dovolila si to. Ale my sami, jak jsme starší, se někdy uzavíráme a budujeme kolem sebe za zeď, přitom je skutečně důležité to zkoušet a dělat malé a postupné krůčky a prostě se vyrovnávat se životem, lidmi a příležitostmi, protože všichni potřebujeme zažívat lásku, tolik lásky, kolik můžeme, jakýmkoliv způsobem, v jakémkoliv tvaru nebo formě.“

Oren se také smířil se svým synem, když uznal, že Luke navzdory všemu vychoval bezvadnou holčičku. „Zeď se zhroutila,“ říká Douglas. „Je pěkné vědět, že v jakémkoliv věku můžete znovu oživit své city, i když jste byli velmi osamělí.“ O tomtéž ostatně mluví režisér Reiner: “V jakékoliv fázi života je láska prostě láskou. Tyto pocity neumírají. Chováte se jako puberťáci bez ohledu na to, kolik vám skutečně je.”

A producent Damon to stručně shrnuje: „To, že jsem mohl být součástí Lepší teď než nikdy, je to, proč jsem tak rád součástí filmového průmyslu.“

Podobné filmy

Život naruby
(A Simple Twist of Fate) Život uzavřeného samotáře Steva Martina změní přítomnost malé Mat...
dnes 04.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Nominace na Oscara
(For Your Consideration) Debutující režisér natáčí nízkorozpočtové drama o židovské rodině...
dnes 06.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Můj nejoblíbenější Marťan
(My Favorite Martian) Televizní reportér Jeff Daniels je tak trochu smolař. Nic se mu neda...
dnes 09.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 16. 9. 2019 Svátek má Ludmila
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz