fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 1056 hlasů
6.5 10 1056
film / thriller, akční, krimi, hororový, mysteriózní, USA/Nizozemí/Velká Británie/Finsko, , 106 min., od 13 let
Mindhunters
DVD od 1.2.2005 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:10Cvičení se mění v boj o život a skupina elitních agentů musí ve výcvikovém prostoru najít vraha dřív než je všechny zabije.
Na opuštěném ostrově podstupují členové FBI tréninkový program sloužící pro oddělení psychologické analýzy s názvem "Lovci myšlenek". Výcvik je zhacen v okamžiku, kdy zjistí, že jeden z nich je sériový vrah. Podaří se zbytku týmu včas odhalit, kdo z nich má na svědomí mrtvé kamarády? Je jen jeden způsob, jak se dostat ze seznamu podezřelých: vlastní smrt.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Lovci myšlenek se snaží vypdat strašně realisticky a velkosvětácky, to se jim ale bohužel nedaří ani za mák. Snímek brutálním způsobem sráží velice podivný scénář, který postupně upadá do stále většího marastu.
Všechny komentáře k filmu 21+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Lovci myšlenek

<>Obrázek nenalezen<> Excentrický Jake Harris má pověst instruktora FBI, který své studenty tlačí až na hranici jejich schopností. Právě připravuje sedm ctižádostivých agentů, kteří se chtějí stát experty na vytváření profilů sériových vrahů. Je mezi nimi přirozený vůdcovský typ J. D. Reston, horkokrevná Nicole Willis, kouzelník Bobby Whitman, který dokáže vyrobit cokoli z čehokoli, Vince Sherman upoutaný na invalidní vozík, potrhlý Rafe Perry, spolehlivý Lucas Harper a slabá Sara Moore. Společně s Harrisem se chystají na opuštěný ostrov, který FBI používá jako cvičiště, aby tu prošli závěrečným, rozhodujícím testem. Na poslední chvíli se ke skupině přidává nečekaný, nezvaný "host", agent ministerstva Gabe Jensen, který je pověřen sledováním Harrisových kontroverzních metod a má po skončení závěrečného cvičení vyhodnotit jejich adekvátnost. Celá skupina je vrtulníkem přepravena na ostrov Oniega poblíž virginského pobřeží, kde je vybudováno kompletní malé město plné figurín, plné terčů a rekvizit potřebných k výcviku agentů. Sebou si přivážejí moderní vyšetřovací vybavení.
obrazek
Potom jsou v rámci programu odříznuti od spojení s vnějším světem. Jejich úkolem je najít místo činu, vypracovat profil vraha přezdívaného "Loutkář" a podniknout kroky k jeho dopadení. Ráno Sára za podivných okolností objeví hodinky ukazující deset hodin. Rozejdou se po městě a poměrně bez potíží se jim podaří figurínu simulující oběť najít. Jenže pak se stane něco nečekaného. Zapne se rádio s nepříjemnou hudbou. Když se ho Reston pokusí vypnout, vypadne reproduktor, porazí první z řady kamenů domina, jejichž pád uvede do pohybu kovovou kouli na petanque, která nárazem roztříští bombu naplněnou tekutým dusíkem, který zasáhne Restona a zmrazí ho. Je přesně deset hodin. Tréninková simulace se tímto okamžikem mění ve skutečný boj o život, protože poblíž místa vraždy objeví další hodinky, tentokrát nastavené na poledne. Agenti šokovaní děsivou smrti svého kolegy se pokusí z ostrova uniknout na lodi. Jejich pokus je však zmařen výbuchem nastražené nálože.
obrazek
Poté, co s pomocí termovize prohledají ostrov od jednoho konce ke druhému, uvědomí si, že vrahem, není nikdo neznámý, ale jeden z nich. Nedůvěra roste, přesto se snaží využít všech svých dosavadních zkušeností, aby se pokusili vypracovat profil natolik dobrý, aby vedl k vrahovu odhalení dřív než bude pozdě a oni budou všichni mrtví. S úderem poledne totiž zemře další z nich. A nedaleko jsou nastraženy další hodinky s nastaveným časem. Jeden po druhém se agenti stávají obětí rafinovaných a vynalézavých smrtících pastí od šípů až po kyselinou napuštěné cigarety.


Podobné filmy

300: Vzestup říše
(300: Rise of an Empire) Generál Themistokles velí celému řeckému loďstvu a protože ví, že...
zítra 01.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Blade 2
Když Wesley Snipes opustil svého nejlepšího přítele Krise Kristoffersona, myslel si, že je...
zítra 02.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Hokus pokus
(Hocus Pocus) Když jsou tři čarodějky ze 17.století žertem vyvolány zpět k životu, rozhodn...
zítra 05.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 16. 9. 2019 Svátek má Ludmila
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz